Matthew Fox در فیلم Mass Effect؟!

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
matthew_fox.jpg

بازیگر معروف سریال تلویزیونی لاست، Matthew Fox در فیلم Mass Effect به ایفای نقش خواهد پرداخت. متاسفانه اطلاعات بیشتری در این زمینه در دست نیست. فیلم Mass Effect در سال 2012 منتشر خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
Matthew fox بهترین بازیگریه که تو عمرم دیدم اینقدر میتونه نقش ـش رو خوب اجرا کنه. از الان معلوم ـه که فیلم Mass Effect می ترکونه!
البته تا اونجایی که من یادمه خود Matthew گفته بود که بعد از بازی در LOST دیگر اثری از اون نمیبینیم...

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
Matthew fox بهترین بازیگریه که تو عمرم دیدم اینقدر میتونه نقش ـش رو خوب اجرا کنه.
این نظر شماست.:d
بنظر من: آنقدرها هم خوب نبود.حیف این نقش که بهش دادند!( تا این حد!! :d) بازیش چیزی نداشت. برام عجیب بود از این یارو تعریف کردی!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
از کی اعلام شد فیلم Mass Effect رو می خوان بسازن؟
نسازن بهتره وگرنه میشه یه آشغالی مثل BloodRayne، اونوقت کل اعتبار بازی از دست میره و داد طرفدارای بازی هم میره بالا.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
انقدر نگید نسازن بهتره بسازن فلانه،فعلا که دارن میسازن:d پس بیایید به حق همین شب های عزیز:d دعا کنیم فیلم خوبی بشه

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
غلط میکنن میخوان فیلم Mass Effect رو بسازن!
Mass Effect یه چیزی خیلی خیلی جلوتر فیلم بود! مثل همون جریان ساختن فیلم هوی رین میمونه...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
یادش بخیر زمان ME1 رفتم توی فروم BioWare گفتم شپرد چقدر شبیه جک توی Lost هست و حتی فامیلشون هم شبیه همدیگه هست ! (Shephard و Shepard :D) ملت انقدر تیکه انداختن از فروم در رفتم :D
====================
Mass Effect یه چیزی خیلی خیلی جلوتر فیلم بود! مثل همون جریان ساختن فیلم هوی رین میمونه...
موافقم. ME از نظر داستان و دنیایی که BioWare خلق کرده خیلی راحت میتونه با بزرگترین فیلمهای علمی تخیلی رقابت کنه. از نظر شخصیت پردازی (مخصوصآ توی نسخه دوم) هم از 90% فیلمهای این سبک جلوتره.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یادش بخیر زمان ME1 رفتم توی فروم BioWare گفتم شپرد چقدر شبیه جک توی Lost هست و حتی فامیلشون هم شبیه همدیگه هست ! (Shephard و Shepard ) ملت انقدر تیکه انداختن از فروم در رفتم
LOL :d
=======================
بابا این mass effect کلا تعدا دیالوگاش از هر چی فیلمعه سبقت میگیره !
دیالوگاش اندازه یه کتاب 1000 صفحه ای تو دیسک اول me2 بود :D
فقط یه خرده انیمیشن صورت فرمانده شپرد بد کار شده بود که اونم بخاطره این بود کهcustomizetion داشت

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
این که Matthew Fox تو فیلم Mass Effect به ایفای نقش میپدازه دلیل بر این نیست که حتما نقش اول باشه و به جای فرمانده شپارد بازی کنه. همونطور که تو متن خبر هم اشاره شد فعلا فقط تائید شده که این بازیگر تو فیلم بازی میکنه ولی نگفتن تو چه نقشی.
به شخصه فکر میکنم با ساخت فیلم جز زیر سوال رفتن هویت این شاهکار اتفاق دیگه ای رخ نمیده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر