R.U.S.E. | PC

ruse-logo.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Eugen Systems
Publisher: Ubisoft
Genre: Historic Real-Time Strategy
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: September 2010

بخش 2) لینک ها:

سایت رسمی بازی
GameSpot

بخش 3) توضیحات:

958986_20090602_embed001.jpg

- عناوین زیادی در سبک استراتژی تاکنون ساخته شده اند، اما در هیچ کدام از این بازیها به بازیباز اجازه داده نمیشد تا نقش یک فرمانده را ایفا کند. اما شرکت Eugen Systems قصد دارد با کمک ناشر بزرگی همچون Ubisoft در بازی R.U.S.E تجربه فرمانده بودن را القا کند.

- آنطور که سازندگان گفته اند پایه و اصل پیروزی در این بازی بر اساس حیله و نیرنگ است.

- در این بازی شما در نقش یک فرمانده ظاهر خواهید شد که در مرکز کنترل نیروهایش را راهنمایی می کند. شما در این بازی دوربین را به قدری می توانید دور کنید (Zoom Out) که کل نقشه بازی را بر روی یک میز می توانید ببینید. (شما به طور کامل حس یک فرمانده بودن را خواهید داشت).

- همانطور که گفته شد رمز پیروزی در بازی حیله گری است و در کل ساختار بازی بر این اساس طراحی شده است. به همین دلیل دربازی امکاناتی وجود دارد که شما از طریق آن می توانید دشمن را گول بزنید که شامل موارد زیر است:

* Spy Plan: این قابلیت این اجازه را به بازیباز میدهد که با فرستادن جاسوس به سکتورهای مختلف نقشه بازی، تمام نیرورهای شناسایی نشده دشمن را نمایان کند.

* Decryption: این عمل دقیقا همان کار جاسوس را انجام میدهدبا این تفاوت که دیگر جاسوسی وجود ندارد.

* Radio Silence: این عمل (سکوت رادیویی) باعث میشود که تمامی نیروهای بازیباز به دلیل استفاده نکردن از ارتباط رادیویی از چشم دشمن مخفی بمانند.

* Dummy Building: با استفاده از این قابلیت بازیباز می تواند ساختمانهایی را بسازد که در اصل برای تله گذاری ساخته شده اند و هیچ ارزشی ندارد.

* Camouflage Net: این قابلیت باعث میشود که تمام ساختمانهای موجود در یک سکتور از دید دشمن مخفی بمانند. همچنین این قابلیت به بازیباز اجازه میدهد به دور از دید دشمن تعداد زیادی نیرو ساخته و آماده نبرد کند.

* Decoy Offensive: این قابلیت همان کاری را انجام میدهد که Dummy Building انجام میدهد، با این تفاوت که این حیله مربوط به ساخت نیروهای تقلبی میشود و ارتباطی به ساختمانها ندارد.

* Blitz Plan: زمانی که نیاز به نیروهای سریع و زیادی دارید از این قابلیت میتوانید استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت می توانید تعداد و سرعت نیروهای خود را افزایش دهید و حملات سریعی را ترتیب دهید.

- بازی R.U.S.E به عنوان یکی از امیدهای بزرگ Ubisoft خود را مطرح کرده و قرار است اگر هیچ گونه مشکلی در زمان انتشار آن بوجود نیاید در سپتامبر امسال (شهریور و مهر ماه 89) برای پلتفرمهای PC/PS3/Xbox 360 عرضه شود.

958986_20090602_embed002.jpg

نکته: سوال نظر سنجی رو هم کاملتر بگم:
باتوجه به اینکه در حال حاضر شاهکار StarCraft II عرضه شده و از طرفی این بازی به موضوع تکراری جنگ جهانی دوم پرداخته، آیا این بازی میتونه موفق باشه یا نه؟

System Requirements
Minimum System Requirements:

Processor : Intel Pentium IV at 2.4 GHz or AMD Athlon 64 3000+ or better.
Video Card :128 MB VRAM – DirectX 9.0 compliant (nVidia GeForce 6 Series or better / ATI Radeon X1000)
Memory : 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista & 7)
Hard Disk : 5 GB of free Hard Drive Space
Operating System : Microsoft Windows XP (with Service Pack 3) / Windows Vista (with Service Pack 2) / Windows 7
Sound : DirectX 9.0c compliant sound card
Direct X : 9.0c
Controls : Keyboard & Mouse
Installation : DVD-ROM Drive (4x Dual Layer Drive)

Recommended System Requirements:

Processor : Intel Pentium D at 3.5 GHz or AMD Athlon 64 3500+ or better.
Video Card :256 MB VRAM – DirectX 9.0 compliant (nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1900)
Memory : 2 GB RAM (all OS)
Hard Disk : 5 GB of free Hard Drive Space
Operating System : Microsoft Windows XP (with Service Pack 3) / Windows Vista (with Service Pack 2) / Windows 7
Sound : DirectX 9.0c compliant sound card
Direct X : 9.0c
Controls : Keyboard & Mouse
Installation : DVD-ROM Drive (4x Dual Layer Drive

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Quantic Dream

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
میگم ساخت و ساز داره این بازی؟ ساخت نیرو چجوریه؟ اصلا چیزی به عنوان منابع داره؟ در کل بیشتر شبیه RTSهای کلاسیکه یا مثل WICه؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
میگم ساخت و ساز داره این بازی؟ ساخت نیرو چجوریه؟ اصلا چیزی به عنوان منابع داره؟ در کل بیشتر شبیه RTSهای کلاسیکه یا مثل WICه؟
تو قسمت سمت چپ بالای تصویر قسمتی برای میزان پول و قدرتهای استراتژیک و سازه هایی که تو هر مرحله میتونی بسازی مشخصه. منابع هم داره(همونایی که به صورت چهاتا مربع زرد رنگ از بالا دیده میشن).
بازیش میشه گفت ترکیبی از WIC و بازیهای مدریت منابع هست. ولی بیشتر به WIC شباهت داره.

KINGDADY

کاربر سایت
Sep 21, 2010
67
نام
Ali
مثل اينكه زياد از اين بازي استقبال نشد
من كه خيلي خوشم اومد.
نميدونم چرا ازش استقبال نكردن بچه ها

حدس میزدم
راستی صفحه ای که همچین بازیو روش انجام میدن اومده؟

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
بچه ها کسی با 480 بازی رو اجرا کرده من رو 1600.900 و 16xmsaa و max detail فریم خوبی ذارم یعنی 60 کمی
بالا و باپیین ولی lag بسیار شدیدی دارم البته cpu هم phenom 2 x4 965 کسی با مشکل برخورد کرده

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
بچه ها کسی با 480 بازی رو اجرا کرده من رو 1600.900 و 16xmsaa و max detail فریم خوبی ذارم یعنی 60 کمی
بالا و باپیین ولی lag بسیار شدیدی دارم البته cpu هم phenom 2 x4 965 کسی با مشکل برخورد کرده
فكر كنم طبيعي باشه چون منم لگ هايي دارم:((=((

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
697
نام
Mehdy
فكر كنم طبيعي باشه چون منم لگ هايي دارم:((=((
لگ در بازی به همراه فریم بالا معمولا به خاطر روشن نبودن Vsync و تا حدودی میشه گفت خاموش بودن anti aliasing هست...اگه چنین گزینه های در بازی وجود داره حتما روشن کنید.

shahramcat

کاربر سایت
Sep 24, 2006
106
من امروز تموم کردم .... درکل خیلی خوب بود و چندتا نواوری هم در سبک خودش داشت .

اما تو مرحله های آخر چندتاش واقعا بازی سخت شده بود ! حتی با ترینر هم نمیشد رفت !!

به همه دوست داران سبک استراتژیک توصیه میشه ;)

mamad_sh

کاربر سایت
Jan 14, 2007
105
منم نصبش کردم
داستانش به نظر جالب میاد ولی اینقدر گیم پلی داغونی داشت که پاکش کردم, اما دیدم دوستان با این بازی حال کردن خیلی تعجب کردم/:)
به هر حال سلیقه ها متفاوته>:d<

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
ما هم امروز این بازی را گرفتیم
برخلاف نظر قبلیم بازی بسیار زیبایی هست؛و پشیمانم که این بازی را مزخرف اعلام کردم
در همه نقش ها میتوان بازی کرد
فقط یه سوال چرا اینقدر کم پول جمع میکنه؟من به سختی میتوانم کارخونه های جدیدی بسازم و یا سرباز یا تانک بسازم روش سریع پول درآوردن چیست؟
اون قضیه امتیازات مثلا جاسوسی و اینجور چیزا رو کسی میتونه به طور کامل توضیح بده چی هست؟
موضوع طلا چیه؟
یه راهنمایی کلی در اختیارمان بگذارید
سپاس

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
درود
ما هم امروز این بازی را گرفتیم
برخلاف نظر قبلیم بازی بسیار زیبایی هست؛و پشیمانم که این بازی را مزخرف اعلام کردم
در همه نقش ها میتوان بازی کرد
فقط یه سوال چرا اینقدر کم پول جمع میکنه؟من به سختی میتوانم کارخونه های جدیدی بسازم و یا سرباز یا تانک بسازم روش سریع پول درآوردن چیست؟
اون قضیه امتیازات مثلا جاسوسی و اینجور چیزا رو کسی میتونه به طور کامل توضیح بده چی هست؟
موضوع طلا چیه؟
یه راهنمایی کلی در اختیارمان بگذارید
سپاس

بسیتگی به تیمت هم داره
اما اون بنزینی ها رو بگیر ، یه سری Base پول ساز هم هست ! از دست هم ندشون
امتیازات یعنی چی چیه ؟ :d خب می تونی جاسوسی کنی ، حملات Fake بفرستی و ....
طلا رو نفهمیدم منظورت چیه ؟

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
بسیتگی به تیمت هم داره
اما اون بنزینی ها رو بگیر ، یه سری Base پول ساز هم هست ! از دست هم ندشون
امتیازات یعنی چی چیه ؟ :d خب می تونی جاسوسی کنی ، حملات Fake بفرستی و ....
طلا رو نفهمیدم منظورت چیه ؟

درود بر شما
من بیشتر آلمان نازی رو میپسندم
پیاده نظام های ایتالیا هم خیلی عالی بودن
اینی که گفتی بنزینی ها رو بگیر متوجه نشدم قضیه اش چیه میشه بیشتر توضیح بدی؟
اون امتیازات منظورم این بود که چه کارایی دارن گزینه هاش زیادن و میخوام بدونم هر کدوم چه کاری انجام میدن

دوستان این بازی ارزش خریدن داره
گرافیک تو چه مایه ای هست

بازی ارزش خریدن دارد
اگر این بازی رو انجام دادی axis&allies
اینم مثل اونه ولی پیشرفته تر

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
درود بر شما
من بیشتر آلمان نازی رو میپسندم
پیاده نظام های ایتالیا هم خیلی عالی بودن
اینی که گفتی بنزینی ها رو بگیر متوجه نشدم قضیه اش چیه میشه بیشتر توضیح بدی؟
اون امتیازات منظورم این بود که چه کارایی دارن گزینه هاش زیادن و میخوام بدونم هر کدوم چه کاری انجام میدن

بازی ارزش خریدن دارد
اگر این بازی رو انجام دادی axis&allies
اینم مثل اونه ولی پیشرفته تر

وقتی زوم رو دور می کنی یه چیزایی هست که زرد هستن که میتونی روشون ساختمون بسازی دیگه !
یه نوع دیگه هم داره Administration Building که اونم $ میده
اون پوینت ها هم که میگی میشه باهاشون جاسوس کرد ، حملات Fake زد ، از روی رادیو فهمید نیرو ها کجان ، رادیو نیرو های خودی رو خاموش کرد و .....

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
لگ در بازی به همراه فریم بالا معمولا به خاطر روشن نبودن Vsync و تا حدودی میشه گفت خاموش بودن anti aliasing هست...اگه چنین گزینه های در بازی وجود داره حتما روشن کنید.
دوست من نه فقط در این بازی بلکه در هر بازی دیگری اگر vertical on باشه به هیچ شکل فریم بالاتر از refresh
مانیتور نمیره وحداکثر فریمی که با vertical on میشه گرفت 120 هستش در صورت داشتن مانیتور 120hzوaa هم
یک option quality هستش نه performance

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر