R.U.S.E. | PC

ruse-logo.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Eugen Systems
Publisher: Ubisoft
Genre: Historic Real-Time Strategy
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: September 2010

بخش 2) لینک ها:

سایت رسمی بازی
GameSpot

بخش 3) توضیحات:

958986_20090602_embed001.jpg

- عناوین زیادی در سبک استراتژی تاکنون ساخته شده اند، اما در هیچ کدام از این بازیها به بازیباز اجازه داده نمیشد تا نقش یک فرمانده را ایفا کند. اما شرکت Eugen Systems قصد دارد با کمک ناشر بزرگی همچون Ubisoft در بازی R.U.S.E تجربه فرمانده بودن را القا کند.

- آنطور که سازندگان گفته اند پایه و اصل پیروزی در این بازی بر اساس حیله و نیرنگ است.

- در این بازی شما در نقش یک فرمانده ظاهر خواهید شد که در مرکز کنترل نیروهایش را راهنمایی می کند. شما در این بازی دوربین را به قدری می توانید دور کنید (Zoom Out) که کل نقشه بازی را بر روی یک میز می توانید ببینید. (شما به طور کامل حس یک فرمانده بودن را خواهید داشت).

- همانطور که گفته شد رمز پیروزی در بازی حیله گری است و در کل ساختار بازی بر این اساس طراحی شده است. به همین دلیل دربازی امکاناتی وجود دارد که شما از طریق آن می توانید دشمن را گول بزنید که شامل موارد زیر است:

* Spy Plan: این قابلیت این اجازه را به بازیباز میدهد که با فرستادن جاسوس به سکتورهای مختلف نقشه بازی، تمام نیرورهای شناسایی نشده دشمن را نمایان کند.

* Decryption: این عمل دقیقا همان کار جاسوس را انجام میدهدبا این تفاوت که دیگر جاسوسی وجود ندارد.

* Radio Silence: این عمل (سکوت رادیویی) باعث میشود که تمامی نیروهای بازیباز به دلیل استفاده نکردن از ارتباط رادیویی از چشم دشمن مخفی بمانند.

* Dummy Building: با استفاده از این قابلیت بازیباز می تواند ساختمانهایی را بسازد که در اصل برای تله گذاری ساخته شده اند و هیچ ارزشی ندارد.

* Camouflage Net: این قابلیت باعث میشود که تمام ساختمانهای موجود در یک سکتور از دید دشمن مخفی بمانند. همچنین این قابلیت به بازیباز اجازه میدهد به دور از دید دشمن تعداد زیادی نیرو ساخته و آماده نبرد کند.

* Decoy Offensive: این قابلیت همان کاری را انجام میدهد که Dummy Building انجام میدهد، با این تفاوت که این حیله مربوط به ساخت نیروهای تقلبی میشود و ارتباطی به ساختمانها ندارد.

* Blitz Plan: زمانی که نیاز به نیروهای سریع و زیادی دارید از این قابلیت میتوانید استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت می توانید تعداد و سرعت نیروهای خود را افزایش دهید و حملات سریعی را ترتیب دهید.

- بازی R.U.S.E به عنوان یکی از امیدهای بزرگ Ubisoft خود را مطرح کرده و قرار است اگر هیچ گونه مشکلی در زمان انتشار آن بوجود نیاید در سپتامبر امسال (شهریور و مهر ماه 89) برای پلتفرمهای PC/PS3/Xbox 360 عرضه شود.

958986_20090602_embed002.jpg

نکته: سوال نظر سنجی رو هم کاملتر بگم:
باتوجه به اینکه در حال حاضر شاهکار StarCraft II عرضه شده و از طرفی این بازی به موضوع تکراری جنگ جهانی دوم پرداخته، آیا این بازی میتونه موفق باشه یا نه؟

System Requirements
Minimum System Requirements:

Processor : Intel Pentium IV at 2.4 GHz or AMD Athlon 64 3000+ or better.
Video Card :128 MB VRAM – DirectX 9.0 compliant (nVidia GeForce 6 Series or better / ATI Radeon X1000)
Memory : 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista & 7)
Hard Disk : 5 GB of free Hard Drive Space
Operating System : Microsoft Windows XP (with Service Pack 3) / Windows Vista (with Service Pack 2) / Windows 7
Sound : DirectX 9.0c compliant sound card
Direct X : 9.0c
Controls : Keyboard & Mouse
Installation : DVD-ROM Drive (4x Dual Layer Drive)

Recommended System Requirements:

Processor : Intel Pentium D at 3.5 GHz or AMD Athlon 64 3500+ or better.
Video Card :256 MB VRAM – DirectX 9.0 compliant (nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1900)
Memory : 2 GB RAM (all OS)
Hard Disk : 5 GB of free Hard Drive Space
Operating System : Microsoft Windows XP (with Service Pack 3) / Windows Vista (with Service Pack 2) / Windows 7
Sound : DirectX 9.0c compliant sound card
Direct X : 9.0c
Controls : Keyboard & Mouse
Installation : DVD-ROM Drive (4x Dual Layer Drive

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Quantic Dream

Lynch

کاربر سایت
Aug 19, 2010
77
نام
صدرا
در مورد چی اطلاع ندارم؟

اینکه من این بازی رو تو xbox انجام دادم
من دیروز این بازی رو واسه xbox گرفتم
کنترل روی ساختمون ها و نیرو ها سخته مخصوصا وقتی که 2 تا ساختمون نزدیک هم باشند یا فاصله نیروها بیشتر از اون باشه که بشه با RT انتخابشون کرد

برای PC حتما خیلی جذاب تر هست

Isaac

کاربر سایت
Sep 8, 2010
63
نام
بردیا
اینکه من این بازی رو تو xbox انجام دادم
من دیروز این بازی رو واسه xbox گرفتم
کنترل روی ساختمون ها و نیرو ها سخته مخصوصا وقتی که 2 تا ساختمون نزدیک هم باشند یا فاصله نیروها بیشتر از اون باشه که بشه با RT انتخابشون کرد

برای PC حتما خیلی جذاب تر هست

چرا باید روی ساختمون ها کیلک کنیم؟ کار خاصی اتفاق میفته؟ بگو ما هم بدونیم.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
این یکی هم نسبت نسخه کنسولی امتیاز از gamespot کمتر گرفت.کنسولها: 7.5 و PC:7.0 این عنوان هم که خوراک pc گیمرها هست با این که از drm استفاده نمیکنه بازم امتیاز کمتری گرفت.

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
پس در کل بازی مزخرفی از آب در میاد؛بازی هایی که همیشه در نقش متفقین باشه یا بهتر بگم یک طرف قضیه جنگ باشه ده شاهی نمی ارزد/:)
من زیاد اهل بازی استراتژیک نیستم. ولی با کل بازی های جنگ جهانی حال می کنم!
ان بازی رو من برای PC دانلود کردم و الان دارم بازی می کنم. بازی جالبیه.به نظر من که حرف نداره. از نظر تاریخی شخصیتها کاملا شبیه سازی شدن. مراحلش از واقعیت گرفته شده. و کلا می تونم بگم یرای کسی که با جنگ جهانی دوم حال کنه این بازی حرف نداره.
در مورد متحدین و متفقینم بگم که من خودم طرف آلمان هام! ولی خوب پیروز جنگ متفقینند و خوب با متخدین تا سال 1343 پیش میری! بقیش دیگه اصولا شکسته! و اگه قرار باشه بازی دو جانبه ای باشه یکم باید از نظر داستانی و واقع گرایانه قوی کار بشه.

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
من چند ساعت ديگه بازي دستمه.
يكم از گرافيكش بگو رفيق:">
به نظر من گرافیک خوبی داره. می گم من زیاد اهل استراتژیک نیستم و نمی تونم نظر تخصصی بدم. ولی روی مدلینگ خیلی کار شده. و landscape خیلی خوبی داره. شبیه سازی object هاش خیلی خوبه. و سعی شده خیلی واقع گرایانه باشه. به نظر من صدا گذاریشم خیلی جالبه.
یکی از چیزهایی که دوست داشتم این بود که وقتی چشم انداز زمین رو زیاد می کنی و زومشو کمتر می کنی وارد اتاق فرماندهی میشی و یازی روی میز فرماندهی دنبال میشه. تو این حالت صدا ها و خیلی چیز های دیگه کاملا عوض میشه. کنترل رویه ساختمونها و ... به نظر من خوبه تویه pc.
کلا من بازیو پیشنهاد میکنم.

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
دوستان چند دقيقه پيش داشتم اين بازيو بازي ميكردم.
بازي خيلي خوبيه.
بايد با فكر بازي كنيد و خيلي خوب از خاصيت هاي استراتژيكي استفاده كرده.
وقتي ZOOM OUT ميكنيد ميبينيد كه بازي داره روي يك نقشه انجام ميشه و حس خوبي داره.
به گفته دوستمون صداگذاريش هم باحاله.
گرافيكش عالي نيست ولي خوبه
كلاً بازي مال يوبي هست ديگه همه بايد امتحانش كنن چون حرف واسه گفتن داره.
پيشنهاد ميكنم بازيش كنين چون يه استراتژيك كامل هست .
راستي افكتهاي انفجار هم خوب كار شده .
محيط بازي هم خيلي جزييات داره .
به نظرم خيلي خوبه:">

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
من زیاد اهل بازی استراتژیک نیستم. ولی با کل بازی های جنگ جهانی حال می کنم!
ان بازی رو من برای PC دانلود کردم و الان دارم بازی می کنم. بازی جالبیه.به نظر من که حرف نداره. از نظر تاریخی شخصیتها کاملا شبیه سازی شدن. مراحلش از واقعیت گرفته شده. و کلا می تونم بگم یرای کسی که با جنگ جهانی دوم حال کنه این بازی حرف نداره.
در مورد متحدین و متفقینم بگم که من خودم طرف آلمان هام! ولی خوب پیروز جنگ متفقینند و خوب با متخدین تا سال 1343 پیش میری! بقیش دیگه اصولا شکسته! و اگه قرار باشه بازی دو جانبه ای باشه یکم باید از نظر داستانی و واقع گرایانه قوی کار بشه.

من برعکس شما بازیهای استراتژیک خیلی بازی میکنم و مخصوصا بازی هایی که جنگ جهانی در اون هست و دو جبهه متحدین و متفقین هستند که خودم به شخصه فقط در نقش متحدین هستم
من به نتیجه جنگ در دنیای واقعی که به اندازه کافی دروغ و جعل بود و هست کاری ندارم
مهم نقش بازی در دو طرف جبهه است
یه نگاه به بازی های کمپانی بندازه که فکر کنم سه سری از اون به بازار اومده
مهمترین برگ برنده همین بازی ها بازی کاربر در نقش آلمان نازی بود و خیلی در این مورد شرکت سازنده را ستایش و ازش تمجید کرده اند
درکل بازی هایی که مثل این بازی که واقعا جای تاسف دارد این چنینی باشند هیچ موفقیتی ندارند چون دروغ و تبلیغات زورکی دارد
:x

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
R.U.S.E از نگاه منتقد گیم اسپات :
خوبی ها :
R.U.S.E. المان های استراتزی جالب توجه و اصیلی را ارائه داد / سطح صاف میز فرماندهی سازمان دهی را آسانتر کرده است/ شناسایی ، کمین ها و بقیه ی المان ها بازی را به سمت هرچه انعطاف پذیرتر شدن سوق میدهد / بازی آنلاین و مسابقاتی که بصورت جنگ های کوچک انجام میگیرند واقعا سرگرم کننده است !
بدی ها :
داستان عالی بوسیله ی کات سنس ها و صدا پیشگی های ضعیف روایت شده است / بخش مرحله ای جالب نیست و به شکل بدی پیشروی میکند / مشکل هایی در پیدا کردن رقیب آنلاین بوجود میآید
بلللهههه خیلی خوب به به :D
حالا بعدا که حسش شد نقد رو ترجمه میکنم !;;)

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
شاید اگر اینقدر نزدیک به SC II منتشر نمی شد امتحانش میکردم!
ولی الان حتی چند دقیقه دل کندن از شاهکار بلیزارد و مشغول شدن به چیزی مثل R.U.S.E آز نظر من یه حماقت محضه !

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
شاید اگر اینقدر نزدیک به SC II منتشر نمی شد امتحانش میکردم!
ولی الان حتی چند دقیقه دل کندن از شاهکار بلیزارد و مشغول شدن به چیزی مثل R.U.S.E آز نظر من یه حماقت محضه !

دقیقا ً منم به خاطر استارکرافت فعلا ً نمی تونم هیچ بازی دیگه ای رو امتحان کنم .
تازه بعد از اون هم دلم نمیاد طعم شیرینشو حالاحالاها با استراتژیک دیگه ای عوض کنم .

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
چرا كسي راجبش چيزي نميگه؟؟
بخدا خيلي بازي خوبيه . از دستش ندين.
من هر وقت ميشينم پاش 4-5 ساعت بازي ميكنم.
بازي باحاليه;;)

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
هنوز كسي بازي نكرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o
كسايي كه بازي كردن : من تو آخرين تنظيمات يكم افت دارم شما هم دارين؟؟
تو بنچ چقدر ميگيريد؟؟؟:-/

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
من بازي كردم
خيلي قشنگه
فقط يه سول :
من ديروز يه بار رفتم تو بازي , بازي كردم بعد اومدم بيرون
امروز ميخواستم دوباره بازي كنم با اين پيغام مواجه ميشم: