کمک در بازی splinter cell

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
ببین امین مشکل اینه که من باید اون چشمی که تو عکیس برات گزاشتم رو هک کنم ولی فقط دو شماره میتونم بزنم از 4 شماره در ضمن آژیر های خطر هم یه سره داره صدا می کنه .
یا علی مدد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
خب برای هک کردن درهای این طوری باید یکی رو از پشت بگیری و بعد ببری طرف در تا بوسیله ی اون در رو بتونی بازی کنی(چشمش رو اسکن میکنه بعد در باز میشه)

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
بابا عجب بازیه این اسپلینتر سل
یه جا باید رمز درها رو پیدا میکردم (همشون چهار رقمی بودن) ولی نمیشد تا بالاخره فهمیدم که که باید محل انگشتها رو روی صفحه کلید قفل در با دوربین حرارتی نگاه کنم تا بفهم چه شماره ای و به چه ترتیبی زده شده ....من که کف کردم.........
راستی غیر از این پاندورا تومارو شماره ای قدیمی تر هم هست
چون من تو گیم وینرز دیدم که به ترتیب زده بود
Spelinter Cell
Spelinter Cell:pandora Tommarow
Spellinter Cell 3:chaos Theory
Splinter Cell 4: Double Agent
البته تو همدان نباید از این انتظارها داشته باشم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
خب خودت جواب خودت رو دادی با اون لیستی که گزاشتی:cheesygri

شماره ی 1 همون Spelinter Cell هست !
Spelinter Cell 1 بی اسم بود:biggrin1:

آخرین ویرایش:

m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت
Aug 8, 2006
26
سلام توی بازی اسپلینتر سل 3من الان مرحله سوم توی بانکم وقتی که من یک مرحله رو تموم می کنم منظورم مرحله 1&2 است می زنه 65%یا 70% تا حالا هیچ نزده 100% بازی را تموم کردی مشکل از چیه باید اصلا آدم نکشم یا تمامشون بکشم که بزنه 100% یا تمام کامپیوتر ها را چک کنم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
شما اصلا نباید آدمی رو بیهوش کنی یا بکشی!!! intruder (درست نوشتم؟؟؟) نباید شناخته بشی!!! Alert هم نباید بگیری تا 100 % بشی

m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت
Aug 8, 2006
26
سلام من توی اسپلینتر سل 3 مرحله4*PENT HOUSE* روی اون پشت بوم که هلیکوپتر است یواشکی ازاونجا رد شدم و به اون تابلو قرمز که روشنه رسیدم که بغل اون تابلو یه نردبون است ازاون بالا می رم واز اون دو تا سیم می گیرم که به ساختمان روبرو بروم نزدیک لبه دیوار که می رسم sam دستش ول می شه ومی افته آیا من تو این مرحله کار انجام ندادم که این جوری می شه یا باید همه ی این 3نفری که روی پشت بوم هستند را بکشم من این کار را هم کردم ولی توی وسط راه باز دستش را ول می کنه و می بازم لطفا راهنمایی کنید ممنون

m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت
Aug 8, 2006
26
سلام اصلا کسی این بازی را رد کرده یا نه یا حوصله جواب دادن به ما را ندارد حالا اگر کسی این بازی را رد کرده لطفا جواب بده یه چیز دیگه به نظر شما مشکل از کرک بازی نیست مثلا توی بازی پدر خوانده اون اول کار که اومد سوار ماشین نمی شد تا کرک درستش اومد من این بازیs-c-3 را همون روز اول که اومد خریدم ولی به خاطر قلفی که روش بود نمی دونم کابل کشی از این چیز ها بعد از یک سال که گفتن کرک شده و نمی خواهد کابل بکشی من خریدم ولی این مشکل را داره نمی دونم چی کار کنم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من دقیقا اونجا رو یادم هست چون توی عید یه بار دیگه سری اسپلینتر سل رو تموم کردم (به جز شماره 1 که CD ش خراب شده).... من تا حالا نردیک به 7،8 دفعه بازی رو تموم کردوم ولی همیچن مشکلی ندیدم :eek: مطمئنی وقتی سم داره روی طناب سر میخوره به دکمه C دست نمیزنی؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
سلام
مشکل از کرک نیست 100% !;)
علیرضا همین مشکل رو داشت قبلا ولی از بی احتیاحی خودش بود و بعد از چند بار تونست ردش کنه!!

ببین همه ی جنازه ها رو خوب قایم کن بعد برو ببین باز میافتی؟!
از چند سیو قبل تر بازی رو شروع کن ببین باز سم میفته؟!

m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت
Aug 8, 2006
26
سلام به شما دو عزیز من اصلا دکمه c را نمی زنم من برای اطمینان جا شو عوض کردم و من تا الان هیچ کی را نکشتم که جنازشو قایم کنم همش یواشکی رفتم جلو من خودم هم تعجبم من s-c1&2 را هم بازی کردم تاحالا به چنین مشکلی بر نخوردم حتی توی مرحله 1همین s-c3یه جاش است که می تونی از سیم آویزان شوی و به پشت اون فانوس دریایی برسی اونجا دستش را ول نکرد ولی تو این مرحله نمی دونم چرا این جوری می شه حالا اگر راهنمای این بازی رو کسی به فارسی داره برام بگذاره تقلبم که حال نمی ده که مرحله رو رد کنم ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
سلام به شما دو عزیز من اصلا دکمه c را نمی زنم من برای اطمینان جا شو عوض کردم و من تا الان هیچ کی را نکشتم که جنازشو قایم کنم همش یواشکی رفتم جلو من خودم هم تعجبم من s-c1&2 را هم بازی کردم تاحالا به چنین مشکلی بر نخوردم حتی توی مرحله 1همین s-c3یه جاش است که می تونی از سیم آویزان شوی و به پشت اون فانوس دریایی برسی اونجا دستش را ول نکرد ولی تو این مرحله نمی دونم چرا این جوری می شه حالا اگر راهنمای این بازی رو کسی به فارسی داره برام بگذاره تقلبم که حال نمی ده که مرحله رو رد کنم ممنون
عزیزم شما که سیو داری!
یه بار همه رو بکش و جنازه ها رو قایم کن بعد ببین دستت ول میشه یا نه!!
در ضمن قبل از اینکار یه بار از سیو قبلیت شروع به بازی کن شاید مشکلت حل بشه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر