کمک در بازی splinter cell

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
جون بچتون کمک کنید برام افت داره بازی 4 سال پیشو تمومش نکنم:mad:
توی pandora tomorrow مرحله ماقبل آخر اونجا که از درجه دار چینی که مست کرده باید رمز کامپیوترشو بگیرم گیر کردم و رییسم پیغام میده که جات شناسایی شد و گیر افتادی چیکار باید بکنم.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
توی pandora tomorrow مرحله ماقبل آخر اونجا که از درجه دار چینی که مست کرده باید رمز کامپیوترشو بگیرم گیر کردم و رییسم پیغام میده که جات شناسایی شد و گیر افتادی چیکار باید بکنم.
اونجا باید سریع عمل کنی باید جوری بری پیش رئیس که کسی متوجه نشه !
و قبل از اینکه رئیس خودشو بکوشه از پشت بگیریش و spice بزنی تا رمز رو وارد کنه همین!
فقط باید سریع باشی;)

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
اونجا باید سریع عمل کنی باید جوری بری پیش رئیس که کسی متوجه نشه !
و قبل از اینکه رئیس خودشو بکوشه از پشت بگیریش و spice بزنی تا رمز رو وارد کنه همین!
فقط باید سریع باشی;)
'
ببین یه مامور هست که من دنبالش میرم تا میرسم به اتاق رییس قبل از من اون با یکی دیگه میجنگه و هر دو میمرن بعد از این به من نزدیک به 6 ثانیه فرصت میده تا به رییس برسم تا میخام رمزو ازش بگیرم تموم میشه درست میرم یا نباید بزارم اون سربازه بمیره

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
'
ببین یه مامور هست که من دنبالش میرم تا میرسم به اتاق رییس قبل از من اون با یکی دیگه میجنگه و هر دو میمرن بعد از این به من نزدیک به 6 ثانیه فرصت میده تا به رییس برسم تا میخام رمزو ازش بگیرم تموم میشه درست میرم یا نباید بزارم اون سربازه بمیره

نه اون مامور تا اونجا که یادم هست مهم نیست بمیره ولی اگه 2 تائی با هم برین تو اتاق رئیس بعد اونجا بکشیش بهتره ;)
این قسمت فقط باید تا میتونی سریع باشی :-"

m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت
Aug 8, 2006
26
سلام من هم تو s-c 2 اون مرحله گیرکردم که پارکینگ فرودگاه لوسانجلس است من سوار کامیون می شم و داخل پارکینگ هم می رم که دو تا در اونجا هست که یکی توش خون ویه جنازه است و در دیگه باز نمه شه تو این مرحله باید چی کار کنم راستی سگه رو هم کشتم و دو تا نگهبان رو هم گرفتم وحرف زدم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
سلام من هم تو s-c 2 اون مرحله گیرکردم که پارکینگ فرودگاه لوسانجلس است من سوار کامیون می شم و داخل پارکینگ هم می رم که دو تا در اونجا هست که یکی توش خون ویه جنازه است و در دیگه باز نمه شه تو این مرحله باید چی کار کنم راستی سگه رو هم کشتم و دو تا نگهبان رو هم گرفتم وحرف زدم
ببین با دوربینت که حرارت رو نشون میده به بدن نگه بان ها نگاه کن بعضی هاشون بدنشون قرمز تر هست به دلیل اینکه واکسن زدن اگه اشتباه نکنم نباید اون ها رو بکشی و فقط باید بزن تو سرشون تا بیهوش بشن و بقیه که رنشگون زیاد قرمز نیست رو میشه بکشی بعد یه در باز میشه که ادامه میدی بازی رو !
اونجا مرحله ی اخره...

m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت
Aug 8, 2006
26
سلام ممنون من بادوربین حراررتی هم نگاه کردم اون نگهبان که لباسش سفید هست رو گرفتم و ازش هم سوال کردم ونگهبان لباس آبی را کشتم ولی اون در که کنار اون کیوسک داخل پارکینگ است باز نمی شود

m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت
Aug 8, 2006
26
سلام من این کارم را که گفتی کردم و هم کشتمشون هم توی سرشون زدم ولی این در آخر باز نشد وهر وقت هم جلو در می رم می ایستم فرمانده sam به آن یه چیز می گوید

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
امین داری برعکس میگی!!
اونایی که رنگشون قرمز تره تروریست هستن و باید کشته بشن ولی بقیه که کم رنگ ترن رو نباید بکشی.اگه بگردی چند تا جنازه هم پیدا میکنی که جنازه ی نگهبان های اصلیه تروریست ها اونا رو کشتن و لباساشون پوشیدن...

یه اتاقک نگهبانی اون جا هست دو متر پایین ترش یه در هست وقتی همه تروریست ها رو کشتی (باید بکشی) به سمت در برو و بازش کن تا وقتی تروریستا رو نکشی نمیتونی وارد اون دره شی...

نکته ایی که فراموش کردم بگم اینه که حتما باید جنازه تروریستا رو مخفی کنی. اونجایی که هستی جا برا مخفی کردن جنازه ها هست تو سایه ها بندازشون

m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت
Aug 8, 2006
26
سلام این اسپلینتر سل 2 آخرین مرحلش همین فرودگاه لوسنجلس است من که تمامش کردم یعنی 8یا9 مرحله بیشتر نداشت خیلی کم بود حالا برم اسپلینتر 1و3و4 بازی کنم خیلی این اسپلینتر با حال است

m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت
Aug 8, 2006
26

این آقای mamaly_sandy که می گه مرحله ما قبل آخر اونجا که درجه دار چینی که مست کرده.... کجا هست ما که تو اسپلینتر 2 به همچین چیز بر نخوردیم یا ما اشتباه می کنیم حالا اگر است کدام مرحله ممنون

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من تو اسپلینتر سل 3 chaos theory تو مرحله نیو یورک گیر کردم اونجایی که میرم رو یه پشت بوم و اونجا سه تا سربازه و یه هلیکوپتر روشنه دخل سه تا سرباز رو میارم ولی دیگه نمی دونم چکار کنم تو نقشه هم در این قسمت یعنی پشت بوم یه مربع قرمز مشخص (هدف) مشخص شده که نمیدونم چیه لطفا کمک کنید.
یا علی مدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر