قتل در کوچه های طهران 1312 تحولی در سبک ادونچر ایرانی

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
بازی خوبی بود ولی در نسخه ی دو بعدی کاراکتر بد و خیلی آروم و کسل کننده راه می رفت.غیر از این همه چیش عالی بود.
نسخه ی سه بعدی هم که چند تا صحنه ی کوچیک تو آخر تریلر بود واقعا عالی بود.
این بازی می تونه انقلابی در بازیهای ادونچر ایرانی ایجاد کنه!!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
خیلی جالب بود...البته توی مصلی هم دیدم...
حالا نسخه ۳ بعدی کی آماده میشه ؟

ممنونم دوست عزیز . در مورد نسخه سه بعدی ما تریلرهایی رو تا 15 روز آینده منتظر میکنم و مهلت تحویل نسخه مستر به ناشر 15 بهمن ماه سال جاری است . امید واریم بازی برای نورزو به صورت ترکیبی به بازار عرضه بشه

بازی خوبی بود ولی در نسخه ی دو بعدی کاراکتر بد و خیلی آروم و کسل کننده راه می رفت.غیر از این همه چیش عالی بود.
نسخه ی سه بعدی هم که چند تا صحنه ی کوچیک تو آخر تریلر بود واقعا عالی بود.
این بازی می تونه انقلابی در بازیهای ادونچر ایرانی ایجاد کنه!!

از توضیح و تعریفتون ممنونم
امید وارم این بازی بتونه مخاطبین عزیز ایرانی رو راضی کنه
ضمن اینکه ما برای پروژه های آتیمون نیز علاوه برم حبث سناریو و گیم پلی تمرکز خاصی رو بر روی شیوه روایت تصویری و گرافیک گذاشتیم
تلاش من و دوستانم در رسانا شکوه کویر دستیابی به استاندارد های روز بازیهای ماجراییی است و این مهم بدون حمایت و پشتیبانی شما گیمر های ایرانی میسر نخواهد بود

آخرین ویرایش:

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
شما بازی Royal Trouble رو انجام دادید ؟ یه چیزی توی مایه های بازی شماست با این تفاوت که خیلی رنگ توش خوب کار شده و فوق العاده زنده نشون میده...آدم توی منوی بازی میره دلش نمی خواد بازی کنه , فقط دلش می خواد منو رو تماشا کنه با موسیقی بی نظیرش...
به نظر من بازی رو انجام بدید خیلی چیزای دیگه دستگیرتون میشه
موفق باشید ;)

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
آقا جون یا مثل گرشاسپ می رفتید تو کار تخیل یا موضوع بازی رو عوض میکردید.
اینجا ایرانه برای مجوز باید بزنید تو کار استعمار پیر و...
در ضمن اسم بازی رو heavy rain 1312 می گذاشتید بهتر نبود؟
درکل بازی که خوب در نیمده بود ولی بهتون تبریک میگم تونستید خودتون رو به خارجی ها معرفی کنید (چون اونا از همه بهتر میدونند با این امکانات درست کردن چنین بازی شاهکاره)

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
با سلام

برای من و دوستانم بسیار لذت بخش است پس از چندین ماه تلاش بی وقفه بالاخره اولین تصاویر نسخه سه بعدی بازی قتل در کوچه های طهران 1312 را رونمایی کنیم . هر چند این تصاویر هنوز رندر های اولیه و در واقع 75 درصد از نسخه نهایی هستند اما با این وجود امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نمایند . بدیهی است در عناوین آتی گرافیک سه بعدی بازیهای ساخت رسانا شکوه کویر از این نقطه فراتر خواهد رفت . ( با تشکر از همکار گرافیک سه بعدی ما شرکت نسل اندیشه سبز به خصوص جناب اقای فربد منتظم مدیریت این شرکت)

wol_error.gif
اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.
MITA1312AFSHARROOM.jpg

wol_error.gif
Asareangosht.jpg

wol_error.gif
LABIHOTEL.jpg

در پایان آرزودارم این گرافیک توانسته باشد رضایت شما عزیزان رو جلب کند , ضمن اینکه بیان این نکته که این تصاویر هنوز ابتدا هستند و در واقع 75 درصد از تصویر نهایی به شمار می آیند ضروری به نظر میرسد. به امید فرداهای بهتر ( منتظر نظرات شما عزیزان هستیم)

رسانا شکوه کویر

• Like
Reactions: Amino-Danger

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
وستان یه تصویر جا افتاده بود , شرمنده
wol_error.gif
gHATL%20DAR%20TEHRAN.jpg

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
خیلی حوب بود دست شما در نکنه تصویر داخل اتاق خیلی خوب بود ولی اون تصویر راه رو یکجورایی عمق نداشت..

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
سلام
دوستان من نسخه 3 بعدی رو نصب کردم اما اجرا نمیشه
پشتیبانی هم که ندارن میشه کمک کنید .
کسی این مشکل رو نداشته

ashkan2142

کاربر سایت
Sep 15, 2012
114
نام
اشکان
اسم بازیو که خوندم گفتم چه عجب یه بازیه ایرانی که توش از توطئه ی غرب خبری نیست! معذرت میخوام ولی چطوری یه قاتل زنجیره ای کودکان از عوامل دسیسه ی استسماره؟؟!! فکرشو کن تو heavy rain اسکات شلبی جاسوس مامور موصاد باشه!!!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
تاپیک دو سال پیش رو بالا میکشید؟! بابا ایول دارید ...

تاپيك رو بالا كشيدن كار درستي بود ديگه
yahoo_4.gif
بازيش عرضه شده ديگه بايد در مورد بازي صحبت كرد

جدا؟! خیلی وقته خبری ازش نبود فکر کردم منحل شد به کل! :d

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
من بازي رو(نسخه 3بعدي) رو حدود يك هفته پيش خريدم و بايد بگم بازي واقعا خوبيه وبا اينكه توي اين چند ساله يه سري بازي point & click اومده ولي اين به شخصه ميتونم بگم قوي ترينشونه.
و واقعا بايد بگم كه وقتي نسخه 2بعدي اين بازي رو با نسخه سه بعدي مقايسه ميكنم مثل مقايسه ي پشه است با فانتوم
:d
وبازي داراي نقات قوتي بود كه به نظر من قابل ذكره:
1.داستان نسبتا قوي و منسجم مضاف به اينكه پردازش شخصيت توي اين بازي نسبت به ساير بازيهاي ايراني خيلي بهتر بوده علاوه براينكه اين بازي 2تا پايان داره.
2.دوبله ي قوي كاراكتر ها توسط بهترين دوبلور هاي صدا و سيما كه واقعا يكي از قوي ترين عنصرهاي پيشبرد داستانه و بيش از بيش باعث جذاب تر شدن بازي ميشه.شما حتي يك مورد هم نميتونيد پيدا كنيد كه صداي يه كاراكتر به يه فرد ناشناس سپرده شده و همون طور كه ميدونيد توي اكثر بازيهاي ايراني معمولا از يه دوبلور براي چندين شخصيت استفاده ميشه اما توي اين بازي با اينكه با كاراكتر هاي خيلي زيادي روبرو ميشيد و صحبت ميكنيد به جز دو سه مورد همگي دوبلور هاي مخصوص خودشون رو دارن. مخصوصا صداي استاد بهرام زند كه يكي از كهنه كار ترين دوبلور هاي ايران هستند(كه صداي بياد موندني ايشون تو فيلم گلادياتور بجاي صداي راسل كرو هستش) در نقش كاراگاه افشار صحبت ميكنن واقعا دلنشين و جذابه كار شده.
3.معماهاي بعضا سخت بازي كه واقعا هوش شما رو به چاش ميكشه هرچند همراه بازي يه دفترچه ي راهنما هست كه تمام چم و خم مراحل رو بهتون ميگه.
4.طراحي عالي محيط بازي كه با قطعيت ميشه گفت از بقيه فاكتور هاي بازي يه سر و گردن بالاتره و واقعا عالي كار شده ضمن اينكه لوكيشن هاي زيادي از تهران قديم رو دربر داره مثل زندان قزل حصار-مسجد شاه-قنات امين الدوله-كاروانسراي لاله زار و ... بطوري كه هر قسمت بازي يه تم مربوط به خود رو داره.
5.منوي بازي كه واقعا زيبا كار شده.
6.موسيقي بازي هم نسبتا خوب كار شده
7.صدا گذاري محيط هم در اكثر مواقع مناسبه
56380872933563996451.jpg

البته يه بازي در كنارنقاط قوتش حتما داراي يه سري نقص و ايراد هم هست مخصوصا اگه ايراني هم باشه:
1.طراحي و مدلينگ كاراكترها كه حداقل انتظار ميرفت براي كاراكتر اصلي با پوليش بيشتري كار بشه متاسفانه به نسبت ساير قسمت هاي بازي ضعيف كار شده.
2.يه سري مشكلات فني بعنوان مثال شما تو تنظيمات بازي فقط ميتونيد ميزان AA و هيچ گزينه ي ديگه اي بازي در اختيارتون نميذاره و شما نميتونيد ريزولوشن بازي رو تغيير بديد و اگر مانيتور شما بزرگتر از حد تصوير بازي باشه كه بازي ارائه ميده, اطراف تصوير بازي با حاشيه سياه رنگ نمايش داده ميشه و بازي رو توي ريزولوشني كه براش تعرف شده نشون ميده و همچنين نبود ذخيره اتوماتيك.
3.دموهاي بازي كه اكثرا بصورت تصاويري كميك مانند هستش و بازهم اگر نمايشگر بزرگي داشته باشيد چهره ي زشت و بي كيفيت خودش رو بهتون نشون ميده.(چون ريزولوشن تصاوير واقعا پايينه)
4.افت فريم بازي در برخي صحنه ها(بطور مثال جلوي تشريح خونه ي دكتر ناصحي بازي با عبور يه ماشين از كنار پياده رو با افت فريم عجيبي مواجه ميشيم)
5.انميشن هاي حركتي نسبتا ضعيف كاراكترها مخصوصا كاراگاه افشار
5.وجود يه سري اشتباهات لپي از برو بچه هاي سازنده توي بازي!!!.. بله درسته توي بازي شما ميتونيد به يه سري مقاله و كتاب دسترسي پيدا كنيد كه اطلاعاتي رو مثل پوشش هاي گياي نقاط مختلف تهران و يا مقاله اي در مورد انواع تنباكو و غيره ... در اختيارتون ميذاره اما وقتي توي بازي يه مقاله پيدا كردم در مورد بزرگترين كلاهبرداران دنيا و يا اطلاعاتي در مورد تاريخچه بازي سودوكو با نكته هاي عجيبي مواجه شدم و اون اين بود كه توضيحات مقاله قاعدتا بايد تاهمون تاريخي ميبود كه بازي در حال رخ دادنه يعني سال1312شمسي يا1933 ميلادي ولي در عين ناباوري اين مقالات شامل اطلاعاتي بودن كه بعنوان مثال تا سال 2005 ميلادي رو پوش ميدا و حتي سال 2005 هم توي مقاله ها ذكر شده بود
:-/.

ولي بازم به طور كلي وقتي نقاط قوت بازي رو روي يه كفه ي ترازو ميذاريم و نقاط ضعفش رو تو يه طرف ديگه ميبينيم كه موارد مثبت بازي با اختلاف زيادي به مشكلاتش ميچربه و انصافا اگه بازي يه مقدار ديگه پوليش ميشد و همين چند تا مشكل هم برطرف ميشد واقعا با يه بازي بدون نقص طرف بوديم.
اما بازم ميگم با همه تفاسير اين بازي واقعا ارزش خريدن رو داره و يه قدم بلنديه براي پيشرفت صنعت بازي كشورمون و به من ثابت شد كه اين بازي بيخودي اين جوايز رو نگرفته.
.بهترين بازي جشنواره هدايت
.بهترين بازي سال ايران از ديدگاه شوراي نويسندگان نشريه دنياي بازي
.برنده ي تنديس سيمين چهارمين جشنواره ي رسانه هاي ديجتا در بخش مفهومي
.بهترين بازي نامه ,اتمسفر و صداگذاري سال از ديدگاه شوراي نويسندگان بازيهاي رايانه اي

آخرین ویرایش:

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
بايد بگم بازي واقعا خوبيه وبا اينكه توي اين چند ساله يه سري بازي point & click اومده ولي اين به شخصه ميتونم بگم قوي ترينشونه.
تائید میشه
واقعا دو روزه دارم لذت میبرم
همیشه دوست داشتم یه ادونچر فارسی بازی کنم
دمشون گرم
حیف 5 هزاری که دادم میرمهنا

sg.stop

کاربر سایت
Apr 7, 2011
19
نام
ghasem
بازی خیلی خوبیه مشخصه که روی بازی خیلی کار کردن ولی کسانی که حوصله معما حل کردن مثل من ندارن نرن سمتش
من خودم یک ساعت به زور بازیش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر