آدرس گیم نت های تهران

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
اه اه !!! مزه نریز فرزاد!!! من دیروز رفتم یه گیم نت تو میر داماد بالای پایتخت، ساعتی 1000 شارژ می کرد!!!
داوود رو میگی ؟! همون که یه اتاقش کافی نته ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
اگه منظورش داووده خودمونه که نه ساعتی ( فکر کنم 700 تومانه ) کلا گیم نت خوبی نیست !!!
تو کدومو میگی ؟!! :biggrin1: یه داوود هست توی پایتخت که طبقه 4 , 5 هست و بقل راه پله و آسانسور !

BRUTE

کاربر سایت
Jun 5, 2007
6
نام
فرید
تو کدومو میگی ؟!! :biggrin1: یه داوود هست توی پایتخت که طبقه 4 , 5 هست و بقل راه پله و آسانسور !

آره خودشه!!! نیمچه گیم نتی بود .... منم با دوستم بودم همین طوری یه نیم ساعتی بازی کردیم!!!
نگفتین!!! طرفای دانشگاه تهران.... (بابا پوسیدیم اینجا!!!)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

طبقه ی ( فکر کنم 5 ) .

بستگی داره از کدوم راه پله بری :D

ولی فکر کنم که همونیه که تو میگی ؛ تازگی ها هم اتاق کافی نتش رو برده تو اون اتاق بزرگه :mad:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
طبقه ی ( فکر کنم 5 ) .

بستگی داره از کدوم راه پله بری :biggrin1:

ولی فکر کنم که همونیه که تو میگی ؛ تازگی ها هم اتاق کافی نتش رو برده تو اون اتاق بزرگه :mad:
خودشه ! من که دیگه خیلی وقته اونجا نمیرم. قبلآ میرفتیم یه Counter ای , Unreal ای چیزی میزدیم. بعدش جو عوض شد و همه رفتن توی جو COD2 . اونم بازی میکردم ولی وقتی که دیگه همه رفتن طرف DotA Allstars من کشیدم بیرون و دیگه نمیرم !

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
فکر کنم دارم یکی از مجهزترین گیم نت های تهرون رو نام میبرم.....:cheesygri
اسمش هست :بازی سنتر
مشخصات سیستمش :
سی پی یو amd x2 4600
رم 1 گیگ
گرافیک 8600 gt و..............
و همپنین x360 با lcd بیست اینچ ....
خیلی هم شیکه و باحال .....صاحبش هم قبلا تو سایت بازی زیاد می اومد با ای دی xbox و رفیق قدیمی من......هم هست..
نکته باحالش اینه که با این مشخصات گیم نتش ساعتی 300 هست و x360 ساعتی 800
آدرسش :میدان فلاح-خیابان عاشری -گیم نت بازی سنتر 09353437330

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
مشخصات سیستمش :
سی پی یو amd x2 4600
رم 1 گیگ
خیلی هم شیکه و باحال .....صاحبش هم قبلا تو سایت بازی زیاد می اومد با ای دی xbox و رفیق قدیمی من......هم هست..
جدی میگی ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
مشخصات سیستمش :
سی پی یو amd x2 4600
رم 1 گیگ
کتایون جون سر کاریم ؟! :biggrin1:
راستی سلام منو به XBOX برسون ! یادش بخیر یه زمانی فقط XBOX و شما کل تاپیکهای مربوط به XBOX رو زنده نگه میداشتین. منم بعضی وقتها یه خبری اونجا میزاشتم ولی جَو یه جوری بود که 99% اصلآ نمیدونستن XBOX چی هست ! XBOX خان هم یادم نیست رفت سربازی ! یا یه جای دیگه و بعدش پیداش نشد !

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
کتایون جون سر کاریم ؟! :biggrin1:
راستی سلام منو به XBOX برسون ! یادش بخیر یه زمانی فقط XBOX و شما کل تاپیکهای مربوط به XBOX رو زنده نگه میداشتین. منم بعضی وقتها یه خبری اونجا میزاشتم ولی جَو یه جوری بود که 99% اصلآ نمیدونستن XBOX چی هست ! XBOX خان هم یادم نیست رفت سربازی ! یا یه جای دیگه و بعدش پیداش نشد !

جدی میگی ؟
سلام
نه اصلا سرکاری نیست.....
همون آدرس رو بری میبینی که حقیقت داره.....
مشخصات سیستمش همونی هست که گفتم .....سلام شما رو هم اگر باهام تماس گرفت بهش میرسونم .......
-------
x360 رو هم فقظ بخاطر عشقش به xbox گرفته....:biggrin1:
طوری که یکی از مدیران سایت گفتند تنها گیم نتی هست تو تهران که مشخصات سیستمش اینه....
-------------
من براش آرزوی موفقیت میکنم ....

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من اهل کافی نت نیستم اما خودم سر تا پام خودش کافی نته :biggrin1: تو کشومو الان ببینی میمونی هر چی بازی اومده دارم آنلاین بازی میکنم 5 تا pc تو اتاقمه با دو تا لب تاپ با همشون بازی میکنم یه ps3 دارم و دو بازی دیگه کافی نت میخوام چیکار . کافی نت ممدی در خدمت همه /:) اگر دوست دارید فقط از کافینت من دیدن کنید مانعی نداره اما بازی ممنوع :biggrin1: ( آخه اصفهونی گفتن ) .
خانم نینجا واقعا این کافی نت وجود داره که بالا نوشتین یا همگی سر کاریم . میخوام برم دیدن کنم .:cool:

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
من اهل کافی نت نیستم اما خودم سر تا پام خودش کافی نته :biggrin1: تو کشومو الان ببینی میمونی هر چی بازی اومده دارم آنلاین بازی میکنم 5 تا pc تو اتاقمه با دو تا لب تاپ با همشون بازی میکنم یه ps3 دارم و دو بازی دیگه کافی نت میخوام چیکار . کافی نت ممدی در خدمت همه /:) اگر دوست دارید فقط از کافینت من دیدن کنید مانعی نداره اما بازی ممنوع :biggrin1: ( آخه اصفهونی گفتن ) .
خانم نینجا واقعا این کافی نت وجود داره که بالا نوشتین یا همگی سر کاریم . میخوام برم دیدن کنم .:cool:
:cheesygri
واقعا به هر کس گفتم باور نکرده......منم سرم بره حرفم دروغ نمیشه ....
شما که بچه تهرونی برو ببین .........فقط یه چیز و اونهم اینکه x360 رو گرفته ولی هنوز lcd رو نگرفته چون داده یک میز براش درست کنن.....بری اونجا 360 رو هم میبینی که خریده با کلی بازی.....
گیم نتش به گفته دوستم مشتریاش عالیه .....و مشتریهای مخصوصش بیشتر call of duty 4 و bioshock و stalker و بازی میکنند....بعدش جنرال و کانتر و pes 2008 و ماشین بازی dirt :biggrin1:
بابا بخدا سرکار نیستید......
منم بیشتر از این چیزی نمیدونم .....اصلا به من چه.......
=================
گیم نت مخصوص خانمها نبود.......:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر