UNCHARTED 2: AMONG THIEVES

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
تقصیر خودته! :d یکم اعتماد به نفس داشته باش بازی رو از روی هارد یا حالا حداقل نرمال شروع کن :d گنج ها رو هم بگیر که دوباره مجبور نشی برای اون ها هم یکدور دیگه بری :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
جون امیر من اصلا عادت ندارم بازی رو روی درجه Easy و اینا برم! گول این تروفیش رو خوردم!:D فکر کردم باید 4 بار بازی رو تموم کنی گفتم از Easy شروع کنم برم آخرش!:D تا الان دوبار تموم کردم، دوبار دیگه هم پس باید برم!:D

راستی امیر تو خودت پلاتش کردی؟:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
آره! من اکثر بازی های انحصاری رو پلات کردم! :d فقط مونده HR ! :d
این آنچارتد ها کلا تروفی هاشون راحته! جزو راحت ترین بازی هایی هست که میشه پلاتشون کرد! :d فقط رو کراشینگ از سرت رو از سنگ نباید بیاری بیرون :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
نبابا امیر Crushing راحت تر از این حرف هاست! فقط کافی هست بعد از اولین چک پوین از بازی بیای بیرون، بری روی درجه Hard، بعد بری توی Store بازی و از بخش Tweaks بری Infinity Ammo, On Shot Kill و Fast Motion رو بگیری. بعد برگردی به درجه Crushing مد! همین!:D

الین جوری میری مثل آدم غایم میشی بعد Blinf Fire اشون میکنی دخل همه میاد!:D من الان دارم برای خودم تفریح میکنم!:D از Very Easy هم راحت تر شده!:D

پ.ن: این بازی ها که بچه بازی هستن!:D تروفی سخت یعنی FFXIII!:D باید برای هر کدوم از 6 تا شخصیت بازی 8 تا سلاح رو 3 بار آپگریت کنی که برای این کار باید انقدر مبارزه کنی آیتم بدست بیاری که حداقل 200 ساعت سر کار میری!:D نکته جالب این هست که همه اینها تازه یک مرحله از گرفتن یکی از تروفی های بازی هست!:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
بیا! پلات هم پلات قدیم! :d البته منم سر یک سری تروفی های آنلاین KZ2 از این حرکات میرفتم! ولی این ترفند جدید بود! تا حالا جایی در موردش نشنیده بودم :d

Night Ghost

کاربر سایت
May 30, 2007
42
نام
میثم
سلام شماره اولش رو میشد همش ریست کرد و یک قسمت رو چند بار رفت برای گرفتن تروفی ها (فرضا 5 تا دشمن رو میکشیتیم ریست میکردیم دوباره 5 تا رو میکشتیم بعد از چند بار تکرار کردن این کار تروفی رو میگرفت )
تو شماره دوم هم میشه این کار رو کرد ؟

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
سلام شماره اولش رو میشد همش ریست کرد و یک قسمت رو چند بار رفت برای گرفتن تروفی ها (فرضا 5 تا دشمن رو میکشیتیم ریست میکردیم دوباره 5 تا رو میکشتیم بعد از چند بار تکرار کردن این کار تروفی رو میگرفت )
تو شماره دوم هم میشه این کار رو کرد ؟
فکر کنم بشه چون(دقیق یادم نیست) یکی از تروفی ها که میگه هدشات کن رو اینطوری گرفتم

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
من هم 1 و هم 2 رو با hard شروع کردم.
تقریبا راحت تموم شد.
این شد دور اول بازی کردنم.
تو این دور زیاد دنبال treasur ها نبودم و فقط اگه سر راهم یه چیزی میدیدم میگرفتم که تو هر دو بازی (1 و 2 ) حدود 30 درصد treasur ها رو تو دور اول بازی روی hard گرفتم.

قبل دور دوم میرم تمام تروفی هایی ه با اسلحه های مختلفه میگیرم
دور دوم رو کراشینگ با تیر بی نهایت و اسلحه دلخواه رو crushing
دور سوم رو آسون ترین درجه و کلا دنبال گنج ها!اینجاست که آدم گیر میکنه!
تو یکش تا 3-4 تای آخر رو خودم پیدا کردم و بقیه رو رفتم نت راهنماییش رو خوندم.
در مجموع علاقه ندارم تقل بزنم(البته توهین نباشه ها، هر کی ایده خودش رو داره)

Reza Fitness

کاربر سایت
Jan 5, 2011
55
نام
Reza
سلام دوستان نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه امیدوارم جواب سوالم رو بدید و پستم رو پاک نکنید.
من تازه PS3 خریدم و هک هم هست بازی ارجینالم هم Uncharted 2 هست. الان دارم بازی می کنمش بعد یه خورده که از بازی رفتم وقتی رسیدم به اون مرحله ای که توی نپال هست بازی اسلو موشن شده و خیلی کند شده ولی موقعی که میرم همون مرحله رو تو قسمت Chapters انتخاب می کنم و بازی میکنم سرعتش خوبه و معمولیه نمیدونم چش شده اگر میشه کمکم کنید خیلی گیرم.

Reza Fitness

کاربر سایت
Jan 5, 2011
55
نام
Reza
سلام دوستان نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه امیدوارم جواب سوالم رو بدید و پستم رو پاک نکنید.
من تازه PS3 خریدم و هک هم هست بازی ارجینالم هم Uncharted 2 هست. الان دارم بازی می کنمش بعد یه خورده که از بازی رفتم وقتی رسیدم به اون مرحله ای که توی نپال هست بازی اسلو موشن شده و خیلی کند شده ولی موقعی که میرم همون مرحله رو تو قسمت Chapters انتخاب می کنم و بازی میکنم سرعتش خوبه و معمولیه نمیدونم چش شده اگر میشه کمکم کنید خیلی گیرم.

آقا من منتظرم کسی نیست؟

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
خارجی ها هم راهنمای تروفی مینویسن ، ما ایرانی ها هم مینویسیم.

حداقل یه کمکی میکردید.
این ها رو که تو خود لیست تروفی ها هم میشد بخونیم.
فقط یه لینک گذاشتید .همین.

بعدشم یه سری تروفی ها رو میتونستید توضیح بدید.مثلا steel feast expert رو کجا و تو کدوم مرحله راحت تر میشه گرفت و با چه تکنیکی رو چه لولی باشه بهتره و ...

حالا خودتون نمیتونستید حداقل یه ترجمه میکردید میزاشتید!

اگرم نمیتونستید دیگه چرا اسمش رو گذاشتید تروفی گاید!

لا اقل لیست کامل گنج ها رو با توجه به هر مرحله میزاشتید.یه کپی پیست بود خوراکش
مثل این :
HTML:
http://wikicheats.gametrailers.com/Uncharted_2:_Among_Thieves_-_PS3/Treasures

بابا دمتون گرم

Aries

کاربر سایت
May 3, 2011
33
نام
عادل
سلام
دوست عزیز بعضی از تروفی ها رو اشتباه نوشتی از جمله Hangman فقط باید وقتی آویزونی یه تعداد مشخصی رو با گلوله بکشی نه اینکه حتما پرتشون کنی پایین
ضمنا راهنمایی با ترجمه کردن توضیح خود تروفی فرق میکنه مثلا شما برای تروفی Relic Finder فقط گفتی آره یه جواهر هست که خاصه باید پیداش کنیخب این که تابلوه شما حداقل باید بگی که این جواهره تو چپتر 5 فلان جا قرار داره یا اینکه برای گرفتن تروفی های easy normal & hard فقط کافیه که یه بار رو هارد بری تا کراشینگ هم آنلاک بشه.
به طور مثال این یه تروفی گاید واقعی برای آنچارتده:
http://www.ps3trophies.org/forum/un...0-uncharted-2-among-thieves-trophy-guide.html
و این یه مینی گاید دستو پا شکسته که فکر کنم شما دوست عزیز این متن رو ترجمه کردید:
http://www.ps3trophies.com/forums/showwiki.php?title=Uncharted-2:-Among-Thieves-Trophy-Guide
به هر حال زحمت کشیدید ولی خوب خواهشا اصلاح کنید.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام
دوست عزیز بعضی از تروفی ها رو اشتباه نوشتی از جمله Hangman فقط باید وقتی آویزونی یه تعداد مشخصی رو با گلوله بکشی نه اینکه حتما پرتشون کنی پایین
ضمنا راهنمایی با ترجمه کردن توضیح خود تروفی فرق میکنه مثلا شما برای تروفی Relic Finder فقط گفتی آره یه جواهر هست که خاصه باید پیداش کنیخب این که تابلوه شما حداقل باید بگی که این جواهره تو چپتر 5 فلان جا قرار داره یا اینکه برای گرفتن تروفی های easy normal & hard فقط کافیه که یه بار رو هارد بری تا کراشینگ هم آنلاک بشه.
به طور مثال این یه تروفی گاید واقعی برای آنچارتده:
http://www.ps3trophies.org/forum/un...0-uncharted-2-among-thieves-trophy-guide.html
و این یه مینی گاید دستو پا شکسته که فکر کنم شما دوست عزیز این متن رو ترجمه کردید:
http://www.ps3trophies.com/forums/showwiki.php?title=Uncharted-2:-Among-Thieves-Trophy-Guide
به هر حال زحمت کشیدید ولی خوب خواهشا اصلاح کنید.

درسته حق با شماست.
این دوست عزیز همین کار رو کردند.
من هم بهشون تذکر دادم و لینک هم دادم.
اگه حوصله داشته باشند همون لینک من رو ترجمه میکنن و عکساش رو هم میزارن چون کلا خیلی کم حجم تر از ویدئو در میاد و بچه ها میتونن استفاده کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر