Operation Flashpoint: Red River | PC

l8n2p50ts9em2vwb566.jpg

همونطور که میدونید بازی Operation Flashpoint: Red River حدود یک ماه پیش توسط Codemaster و به وسیله ی پیشنمایشهایی که در سایت IGN از این بازی قرار گرفت مورد تایید رسمی قرار گرفت.
Codemaster جزییاتی تازه از این بازی را در اختیار کاربران قرار داده که با توجه به این جزییات میتوان حدس زد که با یکی از بهترین بازیهای Tactical-shooter سال آینده طرف هستیم.
شما در این بازی Shooter اول شخص(first person-shooter) در نقش سربازان ارتش آمریکا و همچنین در نقش ارتش مردمی چین در تاجیکستان و آسیای مرکزی به جنگ با دشمنان خود خواهید پرداخت خواهید پرداخت.در مورد گرافیک نیز نسخه ی جدید پیشرفتهای شایانی داشته است و در نمایش جزییات محیط های بازی بیشتر کار شده همچنین ذکر شده که هوش مصنوعی نیزنسبت به نسخه های قبل بهتر شده است و همچنین هر بازیکن دارای سلاحهای خاص خود است که در ادامه ی نوشتهام بیشتر بهش اشاره میکنم.
کنترل کردن اسلحه نیز روانتر وراحتتر شده مثلا سازندگان برای کشتن افرادی که در فواصل دورتری از شما هستند تدابیری اندیشیده ان که هنوز جزییاتی در مورد آن فاش نشده همچنین برای فواصل نزدیکتر میتوانید از زوم کردن استفاده کنید.

ofpredriver2.jpg

کلاسهای مختلفی در بازی وجود دارند که عبارتند از:
rifleman
grenadier
scout
auto rifleman
تمام کلاسهای بالا مجهز به یک اسلحه ی M4A1 و البته تجهیزات خاص خودشان هستند.
اینطور که گفته شده سازندگان بازی خیلی روی بخش multiplayer بازی کار نکرده اند ولی قسمتco-op در بازی وجود خواهد داشت.بر روی منوی بازی نیز تغییراتی اعمال شده که این امکان را برای کاربر فراهم میکند که راحتتر به بخشهای مختلف بازی دسترسی داشسه باشد.
این بازی در سال 2011 برای سه پلتفورم ps3,xbox 360 وpc عرضه خواهد شد.
منابع:
vg247
IGN

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
درود

دوستان کسی مشکل سیو تو بازی نداره

بازیه من سیو نمیشه میگه باید تو live وارد بشی وقتی هم که وارد میشم به سریال بازی گیر میده

تو تاپیک مشکلات بازی هم کسی راهنمایی نکرد

ممنون

من هم همین مشکل رو داشتم ولی باید یه کاربر به صورت Offline بسازی به ترتیب:
برای اولین بار که دکمه Submit رو نشون میده دکمه رو کلیک نکن متن رو بیا تا پایین یه نوشته آبی
رنگ هستش اون رو کلیک کن بعد یه کاربر به صورت Offline میتونی بسازی ;)

• Like
Reactions: AK47

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوستان گرافيك بازى نسبت به black ops چجوريه ؟ ميخوام اگه تو اون حد هست برم بگيرم.

نه گرافیک بازی در اون حد نیست،کیفیت بافت ها به شدت پایینه ولی گرافیک هنری بازی،مثل طراحیه محیط اطراف بسیار عالیه! نقطه قوت بازی نورپزدازیه اونه که در سطح مطلوبی قرار داره.کلا گرافیک یک سر و گردن از بازی هایی این نسل پایین تره.
در ضمن سبک بازی هم با بازی مثل COD فرق داره.و اون روونی و سریع بودن گیم پلی رو نداره.در کل شبیه ساز جنگ هست بازی.

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
سلام دوستان تو صفحه اصلی (قبل از منو )نوشته press return
ولی من هر دکمهای رو که میزنم نمیره تو بازی
چکار کنم
البته باید به تاپیک خودش رجوع کنی.
اما من هم همچین مشکلی رو داشتم که با نصب Game For Windows Live حل شد.;)

• Like
Reactions: MAHDIINFAMOUS

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر