Operation Flashpoint: Red River | PC

l8n2p50ts9em2vwb566.jpg

همونطور که میدونید بازی Operation Flashpoint: Red River حدود یک ماه پیش توسط Codemaster و به وسیله ی پیشنمایشهایی که در سایت IGN از این بازی قرار گرفت مورد تایید رسمی قرار گرفت.
Codemaster جزییاتی تازه از این بازی را در اختیار کاربران قرار داده که با توجه به این جزییات میتوان حدس زد که با یکی از بهترین بازیهای Tactical-shooter سال آینده طرف هستیم.
شما در این بازی Shooter اول شخص(first person-shooter) در نقش سربازان ارتش آمریکا و همچنین در نقش ارتش مردمی چین در تاجیکستان و آسیای مرکزی به جنگ با دشمنان خود خواهید پرداخت خواهید پرداخت.در مورد گرافیک نیز نسخه ی جدید پیشرفتهای شایانی داشته است و در نمایش جزییات محیط های بازی بیشتر کار شده همچنین ذکر شده که هوش مصنوعی نیزنسبت به نسخه های قبل بهتر شده است و همچنین هر بازیکن دارای سلاحهای خاص خود است که در ادامه ی نوشتهام بیشتر بهش اشاره میکنم.
کنترل کردن اسلحه نیز روانتر وراحتتر شده مثلا سازندگان برای کشتن افرادی که در فواصل دورتری از شما هستند تدابیری اندیشیده ان که هنوز جزییاتی در مورد آن فاش نشده همچنین برای فواصل نزدیکتر میتوانید از زوم کردن استفاده کنید.

ofpredriver2.jpg

کلاسهای مختلفی در بازی وجود دارند که عبارتند از:
rifleman
grenadier
scout
auto rifleman
تمام کلاسهای بالا مجهز به یک اسلحه ی M4A1 و البته تجهیزات خاص خودشان هستند.
اینطور که گفته شده سازندگان بازی خیلی روی بخش multiplayer بازی کار نکرده اند ولی قسمتco-op در بازی وجود خواهد داشت.بر روی منوی بازی نیز تغییراتی اعمال شده که این امکان را برای کاربر فراهم میکند که راحتتر به بخشهای مختلف بازی دسترسی داشسه باشد.
این بازی در سال 2011 برای سه پلتفورم ps3,xbox 360 وpc عرضه خواهد شد.
منابع:
vg247
IGN

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
بازی نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر شده از خیلی از شوتر های آبکی مثل COD بهتره منتها متاسفانه کسی انچنان اهمیتی به این جور بازیا نمیده ...

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
بچه ها از لحاظ کیفی در مورد این بازی قضاوت کنید، در مقابل شماره قبلش چطوره؟ DR که چیز دندون گیری نبود اینم مثل اونه یا بهتره یا بدتره؟(کاری اصلا به سبکش ندارم فقط به لحاظ کیفی گفتم)

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
سلام دوستان من 3 مرحله از این بازی رو رفتم.
بازی نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر شده و تقریبا میشه گفت حالا دیگه قابل بازی کردن هست!
چند نکته رو مورد بررسی قرار میدم.

گیم پلی:
یک نکته بسیار خوب در مورد بازی گیم پلی اون هست،که بسیار روان شده و اون حال خشک و بد
قلق شماره قبل رو نداره!
البته اکشن و روند بازی به آسانی و روانیه بازی های مثل Call Of Dutty نیست،و همچنان همون
حالت استراتژیک و همکاری تیمی رو داره.و نمیشه بدون چیدمان یک نقشه خوب به دل دشمن زد.
نقشه ریزی و ایجاد یک استراتژیک مناسب در این نسخه کاملا عملی شده،و خوراک کسانی هست که بسیار پر حوصله هستند و برای رد شدن از هر مرحله وقت بسیاری می ذارن!
اکشن بازی بسیار هیجان انگیز تر شده و شاید دیگه از اون حالت شبیه ساز در اومده که البته
ممکنه برای عده ای که طرفداران شبیه سازی کلاسیک جنگ بودن چندان خوشایند نباشه.
در کل گیم پلی بازی کاملا بهتر و روان تر شده و مبارزه ها در اون بسیار هیجان انگیز هست.
و شما در طول بازی کاملا این احساس رو میکنید که در یک منطقه جنگی هستید!

گرافیک:
گرافیک بازی از مواردی هست که پیشرفت بسیاری کرده.و یکی از نکات مثبت آن نور پردازی بازی هست که بسیار عالی کار شده (البته نه در حد Crysy2) و محیط های بازی رو پویا تر میکنه.
از لحاظ هنری نیز گرافیک بازی بسیار زیبا شده و طراحیه محیط اطراف مانند،کوهستان ها ، دشت ها و ... دست کمی از Medal Of Honor ندارد.و یکی از نکات قوت بازی به شمار میرود.
خوشبختانه به لطف شخصیت پردازی بازی، چهره کاراکتر ها بسیار خوب کار شده و می توان
حالتی در چهره ی آن ها دید و مانند نسخه قبل چهره کاراکتر ها تخت،بی جزئیات و کرخت نیست.
انیمیشن های سربازان و و دشمنان به لطف استفاده از فناوریه موشن کپچر بسیار خوب و باور پذیر از کار در آمده و کلا در این بخش با نسخه قبل قابل مقایسه نیست.(چون نسخه قبل از افتضاحات طراحیه انیمیشن بود)
جزئیات در لباس سربازان و اسلحه های آن ها بسیار زیاد است و نکته منفی که کمی این جزئیات را به حاشیه می کشاند کیفیت پایین بافت ها است که از نزدیک کمی آزار دهنده هست.
در یک کلام میتوان گفت گرافیک بازی خوب و قابل قبول و نه در حد عکس هایی که قبل از بازی منتشر شد ولی بسیار بهتر از DRAGON RISING میباشد.

موارد دیگر:

طبق روال کدمسترز،طراحیه منو های بازی های این شرکت بسیار زیبا است و RED RIVER نیر از این قائده مستثنا نیست.
در کل RED RIVER نسبت DRAGON RISISNG پیشرفت بسیاری داشته و آشکار هست که این بار هدف کدمسترز،جذب مخاطبان اکشن های روانی مانند Call Of Dutty نیز بوده است.
RED RIVER قطعا بازی خوبی هست و ارزش امتحان کردن را دارد.

• Like
Reactions: A-L-I

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
دوستان نمی دونم گرافیک بازی اینه یا سیستم من مشکل داره .اگه گرافیک اینه که .....:(
این عکس از حداکثر تنظیمات گرفته شده به نظرم گرافیک بازی برا سال 2004 خوب بوده.( البته درسته و همچیز گرافیک نیست اما نه دیگه انقدر داغون)
امیدوارم پست رو جای درستی زده باشم.

r3t5uso9mffm0j1roytg.jpg

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوستان نمی دونم گرافیک بازی اینه یا سیستم من مشکل داره .اگه گرافیک اینه که .....:(
این عکس از حداکثر تنظیمات گرفته شده به نظرم گرافیک بازی برا سال 2004 خوب بوده.( البته درسته و همچیز گرافیک نیست اما نه دیگه انقدر داغون)
امیدوارم پست رو جای درستی زده باشم.

r3t5uso9mffm0j1roytg.jpg

دوست عزیز گرافیک بازی اینقدر پایین نیست از نسخه قبلیش خیلی بهتره
میشه گفت به medal of honor نزدیک شده.
شاید شما وقتی توی تنظیمات گرافیک رو بالا بردی رویaccept کلیک نکردی؟
آخه این اتفاق برای من هم افتاد اول

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
دوست عزیز گرافیک بازی اینقدر پایین نیست از نسخه قبلیش خیلی بهتره
میشه گفت به medal of honor نزدیک شده.
شاید شما وقتی توی تنظیمات گرافیک رو بالا بردی رویaccept کلیک نکردی؟
آخه این اتفاق برای من هم افتاد اول

مطمئنم بازي رو High هستش.اصلا دركش براي منم سخته كه اين بازي از نسخه ي قبلي گرافيكش كمتر باشه . اصلا چيزي به نام texture وجود نداره :|

منم با نسخه ي قبلي حال كردم اما اين يكي واقعا چيزي به نام گرافيك نداره ( حداقل براي من )

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
مطمئنم بازي رو High هستش.اصلا دركش براي منم سخته كه اين بازي از نسخه ي قبلي گرافيكش كمتر باشه . اصلا چيزي به نام texture وجود نداره :|

منم با نسخه ي قبلي حال كردم اما اين يكي واقعا چيزي به نام گرافيك نداره ( حداقل براي من )

نمی دونم! عجیبه!
شاید به چشم شما نمیاد.گرافیک بازی درسته خیلی بالا نیست کیفیت TEXTURE ها
هم مطلوب نیست،ولی قطعا از نسخه قبلی خیلی بهتر هست.

ولی یک احتمال داره و اون هم اینه که شما یک چند وفتی crysis2 بازی کردی
آلان دیگه این بازی به چشت نمیاد! :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من يه ده روزي هست نصب كردم و هنوزم وقت نكردم بازيش كنم :d
ولي خداييش همون شروع بازي كه تو ذهنمه انقدر داغون نبود !!! :-/
گرافيكش بهتر بود !

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
نمی دونم! عجیبه!
شاید به چشم شما نمیاد.گرافیک بازی درسته خیلی بالا نیست کیفیت TEXTURE ها
هم مطلوب نیست،ولی قطعا از نسخه قبلی خیلی بهتر هست.

ولی یک احتمال داره و اون هم اینه که شما یک چند وفتی crysis2 بازی کردی
آلان دیگه این بازی به چشت نمیاد! :d

فكر كنم احتمالي كه دادي درسته آخه دارم همزمان باهاش Crysis 2 بازي مي كنم .:d
ولي باز با اين وجود يه بازي انقدر اثر رو من نميزاره كه .

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
گرافیک بازی خوبه ولی عالی نیست میتونست خیلی بهتر از اینا باشه! این 2 تو تا اسکرین که خودم از بازی گرفتم رو بالاترین تنظیمات هست Texture های بازی خیلی سطحی هستن!
114028173-4.jpg
114028393-4.jpg

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من بازي از روز اول روي سيستمم نصب بود و تا همين امشب فرصت نكرده بودم بازي كنم !!
و بعد از ده دقيقه خارج شدم و پاكش كردم !!
بازي اصلا راضي كننده نبود ... به گروه خونيه من نخورد ..
واقعا اين كجا و گُست ريكان كجا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بچه ها ب ی مشکل برخوردم.

می خوام بازی رو اجراء کنم. وقتی RedRiverLauncherc رو اجرا می کنم.

میره داخل بازی اول صفحه سیاه میاد یک دفعه از بازی میاد بیرون دیگه داخل بازی نمیره.

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود

دوستان کسی مشکل سیو تو بازی نداره

بازیه من سیو نمیشه میگه باید تو live وارد بشی وقتی هم که وارد میشم به سریال بازی گیر میده

تو تاپیک مشکلات بازی هم کسی راهنمایی نکرد

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر