Batman: Arkham City رسما معرفی شد

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
mqdytt7m30fq5no2azac.jpg

Geoff Keighley در توئیتر خود اعلام کرد که ادامه ی بازی موفق Batman: Arkham Asylum در پاییز 2011 و با نام رسمی Batman: Arkham City عرضه خواهد شد!
همچنین در شماره ی بعدی Game Informer اطلاعاتی در مورد بازی چاپ خواهد شد.
بازی برای X360,PC,PS3 تایید شد.
سایت رسمی بازی

• Like
Reactions: POW3R

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
ایول ,مثل اینکه بتمن کتک خورش ملث شده :d
خدا کنه این کارگاه بازیش یکم کمتر شه..! کشته شدیم به اون دِتِکتیو مُدش
منم با دتکتیو مدش زیاد حال نکردم ,خدا کنه دیگه نباشه ,یه ذره هم از محیط آرخام سیتی لذّت ببریم.>:d<

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
من برای دومین بار که تریلر رو نگاه کردم متوجه دوتا نکته شدم:
1.به جوکر یه سرم خون وصله!!!!!:d
2.من مطمئنم چند ماه پیش این تریلر رو یه جایی دیدم!!!!!!:d
(3.نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه کمی هم ته مایه های ترسناک در بازی وجود داره)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اگر بزنه تو کار اضافه کردن کمبو و سریع تر کردن بازی خیلی عنوان شاخی میشه
واقعا شماره 1 اش شاهکار بود
من رو پی سی 5 بار بازی کردم میرسیدم به اون مرحله ای که باید به گیاه های poison ivy حال میدادیم بعد باگ داشت گیاها از سر راه ناپدید میشدن :D اونم بخاطر کرک که حوصلم نشد عوضش کنم :D
رفتم رو 360 بازی کردم اخر بصورت کامل

GARY OLDMAN

کاربر سایت
Jun 4, 2010
44
نام
prince of persia
واقعا شماره 1 بازی خارقوالعاده بود. و استدیوی راکستدی نشون داد در عین کوچکی چقدر بزرگه. تا پاییز 2011 برای بتمن صبر می کنیم و مطمئنم شاهکاری دیگر در راه است. اینم تصویری فوقاالعده ای بود که گیم اینفرمر همه رو غافل گیر کرد.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
دمت گرم خیلی عالی بود خبرت . اصلا به وجه اومدم بیشتر به خاطر عکسش .
حالا معلوم نشده چه ماهی از 2011 می یاد ؟
بعد اینکه قبلا که گفته بودن 2011 می یاد .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من برای دومین بار که تریلر رو نگاه کردم متوجه دوتا نکته شدم:
1.به جوکر یه سرم خون وصله!!!!!
2.من مطمئنم چند ماه پیش این تریلر رو یه جایی دیدم!!!!!!
(3.نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه کمی هم ته مایه های ترسناک در بازی وجود داره)
شما این رو نگاه کن همه چی تریلر فریم به فریم توضیح داده میشه
GT Pop-Block: Spike VGA Debut Trailer HD
اگر بزنه تو کار اضافه کردن کمبو و سریع تر کردن بازی خیلی عنوان شاخی میشه
شما اصلا متوجه نشدی که بیشترین سهم لذت مبارزات بازی به همین سیستم غیر کمبوییش بود
به نظر من به هیچ وجه نباید توی بازی کمبو بیاد و 100 درصد مطمئنم که این کار رو نمی کنن چون یه سیستم با کمبو اصلا لذت مبارزات شماره اول رو تکرار نمی کنه بلکه به کل خراب می کنه
همین سیستم جا خالی دادن و ضد حمله فوق العاده عالی و کار آمده.میشه فقط توی این قسمت تنوع دشمنا را زیاد کرد و حرکات بتمن رو بیشتر و البته چیزی که من فوق العاده دوست دارم اینه که بت من بتونه از وسایل محیط مثل دشمنا استفاده کنه:x

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
با وجود catwoman بايد co-op هم باشه!
فک نکنم catwoman مثبت باشه! :d تو همین عکسا هم بتمن با طناب بستتش که میتونه 2گانگیش رو نشون بده... اگه نقشش تو بازی مثل نسخه دوم فیلم بازی باشه خیلی عالی میشه!

• Like
Reactions: daniel45

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
شما این رو نگاه کن همه چی تریلر فریم به فریم توضیح داده میشه
GT Pop-Block: Spike VGA Debut Trailer HD

شما اصلا متوجه نشدی که بیشترین سهم لذت مبارزات بازی به همین سیستم غیر کمبوییش بود
به نظر من به هیچ وجه نباید توی بازی کمبو بیاد و 100 درصد مطمئنم که این کار رو نمی کنن چون یه سیستم با کمبو اصلا لذت مبارزات شماره اول رو تکرار نمی کنه بلکه به کل خراب می کنه
همین سیستم جا خالی دادن و ضد حمله فوق العاده عالی و کار آمده.میشه فقط توی این قسمت تنوع دشمنا را زیاد کرد و حرکات بتمن رو بیشتر و البته چیزی که من فوق العاده دوست دارم اینه که بت من بتونه از وسایل محیط مثل دشمنا استفاده کنه:x
دوست من من که نمی گم اونقد کمبو اضافه کنن که حالمون به هم بخوره که !
منظورم اینه که سیستم مبارزه ایی سریع تر باشه و چالش برانگیزتر یه چن تا کمبو (فقط چن تا ) هم بهش اضافه کنن باحال میشه
ایراد اکثر سایت ها به بازی هم هیمن نداشت سیستم مبارزه ایی درخور بازی به این قشنگی هست
راستش سیستم مبارزات یکم نو اوری میخواد
پ.ن:البته همه میدونن من عاشق بتمن هستم حتی مضخرف ترینشو هم بازی میکنم :D برای همین هیچ وقت نگاه به سایتا درمورد این که چه اشکالایی میگرن نمی کنم مگر این که بخوام در رفع عیب عنوان اینده شریک باشم :D

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
کاملا موافقم
بدلیل اینکه شماره یک بی نظیر بود و به نظر من هم بهترین بازی سال 2009 بود ساخت شماره 2 اون هم با اون کیفیت بی نظیر واقعا سخته
به شخصه از تک تک لحظات گردش توی آرخام لذت بردم و تا بحال بازیی به این خوش ساختی و بی نقصی توی این نسل ندیدم
بهترین بازی HD که تا بحال بازی کردم
در ضمن وال ها فوق العاده جذاب و گیرا هستن.وجود خون توی عکس ها جالبه و تثبیت می کنه برخلاف شماره اول با یه بازی رده سنی M طرفیم

در مورد بهترین بازی 2009 شدید موافقم (البته در کنار Dragon Age ولی خوب هر دو بازی بیش از حد عالی بودن به نظرم.)
انصافا تک تک لحظه های بازی چسبیدن و برای این نسل اثر جدایی بود. سیستم مبارزه ش که رسما به نظرم بهترینه در کل بازی های Melee Combat دار. فضا سازی و شناختش از دنیای بتمن هم بی نظیر بود.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ایراد اکثر سایت ها به بازی هم هیمن نداشت سیستم مبارزه ایی درخور بازی به این قشنگی هست
البته ایراد اکثر سایت ها به باس فایت ها بود که اونم جزیی بود
مبارزات توی این بازی بی نقص بود.شما مثل اینکه خوشت نیومده ولی نظر قریب به اتفاق همه عالی بودن مبارزات بود

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
یه 3-4 نفری از بچه ها توی صفحه قبل به این موضوع اشاره کرده بودن
تو صفحه اول فقط این دوستمون BLACK.HAWK اشاره کرده بودن که من متوجه نشدم به هر حال ! حالا من تاکید کردم که بقیه هم بفهمن قراره با یه تم دارک و خشن رو به رو بشیم !
خدا کنه این کارگاه بازیش یکم کمتر شه..! کشته شدیم به اون دِتِکتیو مُدش:d.
بابا لقب بتمن یادتون رفته ؟ :d
بزرگترین کارگاه خصوصی جهانه ! :x اون قسمت دتکتیو مد اینقدر جذاب بود که تو Crysis 2 هم یه mode مثل این وجود داره ( تقریبا مشابهش هست )
به نظر من همین مقدار که بود کاملا بالانس بود و لذت بخش .

===========

در اخر چیزی که من دوست ندارم بشنوم اینه که تو شماره سپتامبر GI نوشته باشه بازی Open World شده باشه !
اصلا دوست ندارم بازی چون تو شهر رفته از این حالت خطی خودش فاصله بگیره ! یه بخش از جذابیت AA برای من Leaner بودنش بود .

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آقا مثل اینکه ما دیر رسیدیم !! :d
بهترین خبری که همین الان رسیدم خونه رو خوندم ! :d
به شدت شدت منتظرم ! فقط خدا کنه یه چیزی تو اسم و رسم شماره قبل باشه و خراب نشه !
با وجود catwoman بايد co-op هم باشه!
Catwoman هیچ موقع با بتمن خوب نبوده و یه جورایی باس بتمن هستش !
فقط توی چندتا انیمیشن هاش دیدم که بعضی صحنه هاش بتمن رو کمک میکنه !!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
البته ایراد اکثر سایت ها به باس فایت ها بود که اونم جزیی بود
مبارزات توی این بازی بی نقص بود.شما مثل اینکه خوشت نیومده ولی نظر قریب به اتفاق همه عالی بودن مبارزات بود
بابا والله من خوشم اومد از اون سیستم :D
وقتی یه چیزه دیگه ای رو تریجح میدم دلیل نمی شه که از اون یکی خوشم نیاد :D
گفتم سیستم مبارزاتش پتانسیل بهتر شدن رو داره
تازه میدونی چقدر میتونن رو بخش استیلث بتمن مانور بدن ؟
کلا من عاشق ارکهام بودم و هستم اما سیستم مبارزاتی بهرتی رو هم میتونن ارائه کنن
من نمی گم کمبو های خرکی میگم کمبو های کنگ فویی به قول معروف چون بروس جون کونگ فو بلده :D
یه تعداد کمبو اضاف شه که کسی ضرر نمی کنه !
اما استیلث کلن خیلی قدرت مانور داره تو بتمن !

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
تو صفحه اول فقط این دوستمون BLACK.HAWK اشاره کرده بودن که من متوجه نشدم به هر حال ! حالا من تاکید کردم که بقیه هم بفهمن قراره با یه تم دارک و خشن رو به رو بشیم !

کاملا موافقم
در ضمن وال ها فوق العاده جذاب و گیرا هستن.وجود خون توی عکس ها جالبه و تثبیت می کنه برخلاف شماره اول با یه بازی رده سنی M طرفیم
بچه ها عکس اول خیلی با حاله بتمن داره خونشو پاک می کنه یعنی اینکه تو این بازی بتمن پدرش در می اد.
مادر جان!!!!

دو نفر اشاره کرده بودن
در اخر چیزی که من دوست ندارم بشنوم اینه که تو شماره سپتامبر GI نوشته باشه بازی Open World شده باشه !
توی شماره 1 هم مایه های OW وجود داشت ولی خوب اصلا به ماهیت این بازی OW به اون معنایی که شما توی ذهنت هست نمی خوره
ن.ش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر