انجمن طرفداران Grand Theft Auto

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
چقدر خوبه آدم لینک مطالبش رو هم بنویسه.

آریا منم موافقم یکجایی این مطالب و خوندم خیلی برای من آشنا بود یادم نیست کجا بود خوندم . درضمن تا ندیدن خبری مبنی بر آمدنش در pc دیگر پست ندهید برای pc میاد . حتما میاد فکر میکنم بیاد ( البته با اجازه آریا و اشکان و بقیه مدیرا آخه خشته و کلافه شدم تو همه تاپیکها بحثش هست .):biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
س برو تو وبلاگم یکم که بگردی میبینی نوشته که مصاحبه ی آی جی ان با سازندگان جی تی ای آی وی.
حالا چرا برم تو وبلاگ شما همین جا یه سرچ بزنی پیدا میکنی:biggrin1:
خشته و کلافه شدم
میبینم که اینجا همه نوع userــی داره :lol:

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
سلام.
دوستان به نظر من این راکستار که هر 4 سال 1 بازی میده بیرون باسه سود بیشتر رو پی سی هم میزنه. 1 شایعه هم شنیده بودم که اکتبر امسال رو پی سی هم میاد.:cheesygri

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اینجا نبود ؟!!

:biggrin1: قربونت همینجا بود . به خودم گفتم تو خود بازیسنتر خودمون بود :biggrin1: .
بچه ها من میگم اگه روزی این باز برای pc بیاد فکر میکنم یجورایی خود بخود pack های انحصاری 360 هم تو اینترنت میتونن بگیرن . البته فکر کنم .:-"

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
من که به شخصه خودم همیشه از بازیسنتر استفاده میکنم اما این تاپیک بیشتر در حاشیه است و وقتی اسم کلوپ طرفداران میاد سعی میشه در اون مطالب جالبی گذاشته بشه
من خودم قبلا یه کوچولو تاریخچه مانند برای این سری نوشتم و تو فروم های مختلفی گذاشتم!!!! از مدیران پرسیدم گفتند مشکلی نداره اینجام بزاری چون سورس مطلب برای خودتونه!!!
اول یه تاریخچه نصف و نیمه بگم
شرکت Rockstar بعد از دیدن سبک این بازی و به گفته بعضی ها تقلید از سری Driver این بازی رو در دسته ساخت قرار داد اما شماره 1 و 2 این بازی خیلی وقت پیش درست شده بودند.
شماره اول بازی
Grand Theft Auto
2v0y6g3.jpg

GTA:London 1961
اولین شماره بازی در شهر لندن انجام میشد.Harold Carwright که د اون بازی از رئیس های مافیایی هست دستور به قتل Albert Crisp میدهد اما خودش میمیره!!در آخر هم دو برادر آلبرت و آرچی لندن رو به مقصد تایلند ترک می کنند.(البته اطلاعات از این بازی بسیار کمه و خودم به شخصه اونو بازی نکردم و مجبور شم از ویکی استفاده کنم که اونم ناقص بود)

Grand Theft Auto II
gta2.jpg

این بازی به صورت دو بعدی بود و از بالا به پایین به نمایش در می آمد شما در این بازی در یکی از شهر های آمریکا بودید بازی در سال 2013 اتفاق میفتاد.از اینجا بود که Rockstar سبک تیمی و گروه ها رو وارد بازی کرد
بازی از 7 گروه مافیایی تقسیم بندی میشد که شما از ابتدا ک کم با آنها آشنا میشدید.همیشه 3 نوار در بالای صفحه سمت چپ وجود داشت که نشان گر روابط شما با این گروها بود . برای انجام ماموریت باید به تلفن های عمومی میرفتید و از اونجا به شما ماموریت تعلق میگرفت. با انجام ماموریت به جز پول روابط شما با اون گروهی که ماموریت رو براش انجام میدادید خوب میشد و اگه از گروهی دیگه آدم میکشتید با اونا بد میشدید که وقتی از یک حدی خارج میشد تا میدیدنتو به game over میشدید.یکی از چیزهای مجهول بازی اسمه شهری بود که توش بودید!!!در کل بازی چیزهای جانبی خوبی در زمان خودش داشت (هنوز یادمه با زدن یک دکمه هایی یک صداهایی میومد)

Grand Theft Auto III
gta3.jpg

اولین بازی در این سری که به صورت 3 بعدی عرضه میشد و میتوان گفت پدر GTA های امروزی همین نسخه بود که اساس بازی رو قرار داد.در این بازی گرافیک در زمان خودش خوب بود و معمولا حالتی مه گونه داشت.شما دارای یک خونه در ابتدای بازی بودید (بعد از اون ماموریت کوچیک ابتدای بازی) که دارای یک گاراژ بود و میتونستید ماشینتونو توش قرار بدید و گزینه Save که در اتاق موجود بود.این بازی دارای شهری بزرگ در اون موقع بود که در کمتر بازیی دیده میشد .در همون موقع بود که رقیب اصلیش Driver وجود داشت و حتی از این بازی طرفدارش بیشتر بود.داستان بازی از 1971 تا 2001 رو یدک میکشدی و بعدا به وسیله 3 شماره که به صورت جدا عرضه شدند (به جز san andreas ) تکمیل شد.

Grand Theft Auto Vicecity
Grand_Theft_Auto_Vice_City-front.jpg

بهترین بازی این سری به گفته بازی کننده ها و منتقدان که حتی گفته می شود این بازی از san andreas هم نیز بهتر بود.در این قسمت Rockstar گلچینی از بهترین آهنگ ها و رادیو های اون موقع رو جمع کرد تا در هنگام رانندگی لذت بازی کردن رو چند برابر کنه.(اهنگهایی که هنوزم برای آدم یادآور خاطرات گذشتند)(در آینده به معرفی اونا میپردازیم)

1. V-Rock
2. Wave 103
3. Emotion 98.3
4. 1.4 Flash FM
5. Wildstyle Pirate Radio
6. Fever 105
7. K-Chat
8. VCPR
9. Espantoso

در این شماره وسایل نقیله بهتر شده بودند و از کیفیت رانندگی بهتری نیز بهره می بردند به خصوص که هواپیما و هلیکوپتر نیز به آن اضافه شده بود.مراحل جانبی بازی نیز بسیار زیاد بود با به دست آوردن پول می توانستید مراکزی که در بازی موجود بود رو بخرید و خانه هایی که وجود داشت از ارزونترین تا گرونترین .با خرید هر مرکز مثله تاکسی رانی بستنی فروشی و... چند ماموریت به اون نیز اضافه میشد (سخت ترین مرحله بازی رانندگی با هواپیمایی بود که با خرید مرکز فیلم سازی باید انجام میدادید که سوختش تموم میشد)
شما نقش فردی به نام تامی رو بازی میکردید که هرز گاهی با تلفن نیز با اون تماس میگرفتند .تامی تازه به Vicecityاومده بود و میخواست خودش بهترین گروه این شهر بشه.
نقشه بازی در اون زمان (تا قبل از عرضه سان آندریاس) بزرگترین نقشه در این سری بود که از 3 یا 4 منطقه تقسیم میشد و با پیشروی در بازی آزاد میشدند.
ViceCityMap.jpg

این بازی برای PC وPS2 عرضه شد.
وجود مراحل جدید با استفاده از اسباب بازی های کنترلی هم جذابیت خاصی به اون داده بود.اسلحه ها در بازی خوب بودند(البته اگه چیت میزدید غمی نداشتید)
چیز تاثیر گزار بازی صحنه آخر اون و مرحله آخرش بود که کسی که براش اون همه کار انجام دادید رو میکشید و آهنگ زیبای پایانی
بر خلاف شماره سوم این بازی روحی شاد داشت که حسه خوبی به بازی کننده ها میداد.این نسخه از بازی پرفروشترین بازی بر روی کنسول PS2 شد(چیزی حدود 14 میلیون نسخه فروخت)
بعد ها Rockstar نسخه به عنوان Grand Theft Auto: Vice City Storiesرا برای کنسول دستی PSP عرضه کرد که تاریخ بازی اون به قبل از GTA Vicecity بر میگرده و یه جورایی برای معلوم شدن داستان قبل از این نسخه بود اما این نسخه (تا اینجا که من میدونم) هیچ وقت برای PS2 عرضه نشد.
gta-vice-city-stories-ss-1.jpg

بقیه مقدمه و تاریخچه و سورس اون!!

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
ببخشید دوستان این (grand theft auto san andreas) فارسی که تو بازار هست چطوریه؟؟
ایا همه چیزلش فارسی هست منظورم اینکه مردم هم تو خیابون فارسی صحبت میکنن؟؟میشه یه توضیح کوتاهی بدین در این مورد؟؟؟

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
سابولی بیک

ببخشید دوستان این (grand theft auto san andreas) فارسی که تو بازار هست چطوریه؟؟
ایا همه چیزلش فارسی هست منظورم اینکه مردم هم تو خیابون فارسی صحبت میکنن؟؟میشه یه توضیح کوتاهی بدین در این مورد؟؟؟
آره همه چیزش فارسی هست حتّی رادیوش هم فارسیه همش آهنگ میزازه و خالی میبنده تازه بعضی موقع ها از کارت سوخت هم میگه!!!:confused::eek::-"
ماشیناش هم که خوبه فقط چرخهای پرایدش خیلی بزرگه
طرفداران بازی GTA هم به اینجا سر بزنید بد نیست!!!;)
http://www.gtairan.coo.ir/

allucandl

کاربر سایت
May 29, 2008
12
یه اشتباهی هست که بازم اون رو میگن.
دو تا بازی gta که از بالا و دوبعدی نشان داده میشه، اون ها رو نباید حساب کرد.
از GTA liberty city که شماره یک هست شروع میشه تا GTA IV که شماره چهار میشه.
خیلی هاتون این رو می دونید اما بعضی ها هم نمی دونن.
در ضمن San Andreas بد و زیاد غیر اخلاقی نبود.
بنظر من vice city از همه بد تر بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر