طرفداران شنمو ...(Shenmue Fan club)

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
آره بازی زیبایی به نظر می آد. اما خوب مگه نمیشه این بازی را با تقلید کننده DreamCast سگا ( میدونم که موجود است ) اجرا و ازش لذت برد. کسی که درباره تقلید کننده سگا اطلاعاتی داره، اینجا توضیح بده.

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
با nullDC شبیه ساز دریم کست میتونید خیلی قشنگ دوتاشو روی PC بازی کنید، توی بخش شبیه سازها آموزشش هست.
شماره یکش UC و PAL موجوده، با دوبله و زیرنویس eng
شماره دوش PAL هم داره، با دوبله J ولی زیرنویس و متن eng (خودم تا وقتی دسترسی به اینترنت نداشتم نمیدونستم)
میتونید از emoparadaise.com از قسمت dc iso دانلود کنید. که بهترین سایت برای اینجور عتیقه جاته:d

ظاهرا هکرا voice های انگلیسی نسخه xbox رو روی نسخه Pal دریم کست پیاده کردن کلا انگلیسی شده ولی خودم امتحان نکردم:-/:-/
همون سایته اینو هم داره ولی نوشته فقط برای امولاتور... از دوستان اگه کسی با این مدلش بازی کرده مارو هم در جریان بذاره لطفا

دوستان توی شماره یک یا دتون هست یک مردی بود وسط خیابون می رقصید موهاش هم بلند بود
آره تام بود اسمش... آخر شنمو1 برگشت خونش آمریکا. با ریو هم خداحافظی کرد
رقاص نبود که ساندویچ میفروخت برا تبلیغ اونجوری میکرد!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
قثط یک چیز از خدا این بازی یا شماره سومش بیاد یا 2 نسخه رو hd کنند بدن رو کنسول ها اگر اینکارو بکنن بهتر از last of us میشه :d
من خیلی کوچیک بودم این رو بازی میکردم.یکبار هم روی pc تجربش کردم اما اصلا نمی چسبه :d

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
شنمو از اولین بازی هایی بود که شبیه سازی زندگی بود به معنای واقعی...
تازه اتفاقات Random هم توی بازی زیاد اتفاق می افتاد، اگه سر ساعت خاصی می رسیدی به جایی ممکن بود دعوا بشه یا کسی رو ببینی...
همه چیز این بازی فوق العاده بود...
از داستان تا گیم پلی و کاراکتر و ....

من روی دریم کست بازی کردم...
واقعاً کنسول خوبی بود، هنوز فکر می کنم جنازه ش توی انبار باشه مرحوم دریمکست...

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
وقتی اسم این بازی میاد مو به تنم سیخ میشه من نسخه xbox بازی رو دارم ولی NTCE هست و فکر کنم پال رو هم داشته باشم ولی مشکلی که وجود داره نمیدونم بازی XBOX چطوری روی 360 جواب میده؟!

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
من هنوز دریم کستمو دارم ولی این بازی رو نداشتم
کسی هست یک و دو شو بهم بفروشه یا حتی ازش رایت بزنه برام
البته فقط انگلیسیشو میخوام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر