اطلاعات جدید از Bayonetta این هفته منتشر می شود ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اطلاعات جدید از دنباله ی Bayonetta این هفته منتشر می شود ...

bayonetta6.jpg

استودیو خلاق پلاتینیوم گیمز نوید اطلاعات جدیدی از عنوان محبوب و پرطرفدار خود یعنی Bayonetta داد...(اییییییول:d)
Yusuke Hashimoto در توییتر خود اعلام کرد :
""صبح به خیر(صبح توهم بخیر:d) ظاهرا"(!)قصد داریم تو این هفته اطلاعات جدیدی از Bayonetta رو به اشتراک بذاریم .دنبالش باشین! "
از دید من و تمامی طرفداران این بازی،این میتونه یه خبر عالی باشه...عنوانی که تو سال 2009 عرضه شد و الحق والانصاف عنوانی فوق العاده خوش ساختی بود وتا کنون بر روی PS3 & XBOX 360 بالای 1.1 میلیون نسخه هم فروش داشته...
کامیا خالق بازی و مایک هایس رئیس شعبه ی غربی Sega اعلام کرده بودن علاقه دارند ادامه ی Bayonetta رو ببینن،هرچند کامیا احتمال Spin-off بودن این دنباله رو داده...
(از خواب پاشدیم ذوق مرگ شدیم:d)
منبع:www.vg247.com

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
از نظر من که Bayonetta جزو آشغال ترین بازی های سال بود!

من از هیچ چیزش خوشم نیومد، گیم پلی = زباله! یک تقلید از DMC که حتی توی منوهای بازی هم دیده میشه! (از ان صداهای مرموز گرفته تا رنگ قرمز و سیستم سیو!)

گرافیکش که دقیقا نسل قبل بود! یعنی حداقل روی PS3 که من زدم همین بود و انقدر هم بین بازی توقف داشت که عملا اکشن بازی رو نابود کرده بود.

فقط موسیقیش جالب بود که انم همش مدیون قطعه Fly me to the moon هست که به قول مهدی بدترین ریمیکس و اجرای دوبارش ماله همین بازی هست!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من از لحظه لحظه بازی لذت بردم،5 بار تمومش کردم دوستی دارم که الان فکر کنم 10-15 بار رو تموم کرده باشه- لذت میبرم از تک تک کومبو ها:D واقعا خداست

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان

من از هیچ چیزش خوشم نیومد، گیم پلی = زباله! یک تقلید از DMC که حتی توی منوهای بازی هم دیده میشه! (از ان صداهای مرموز گرفته تا رنگ قرمز و سیستم سیو!)

گرافیکش که دقیقا نسل قبل بود! یعنی حداقل روی PS3 که من زدم همین بود و انقدر هم بین بازی توقف داشت که عملا اکشن بازی رو نابود کرده بود.

فقط موسیقیش جالب بود که انم همش مدیون قطعه Fly me to the moon هست که به قول مهدی بدترین ریمیکس و اجرای دوبارش ماله همین بازی هست!
دقیقا نظر من با نظر شما 180 درجه فرق داره! به نظر من این بهترین بازیه Hack&Slash بود(برعکس God Of War3) همچنین Remixش هم باحال تر از نسخه ی اصلی Fly me To the moon بود و خیلی بهتر از DMC بود خلاصه خیلی باهاش حال کردم مخصوصا با خود Bayonetta :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

کلمه به کلمه حرفات تایید میشه :D

من هم به غیر از تقلید کامل از DMC چیز دیگه ای ندیدم. ترجیح میدم با نیرو یا دانته بازی کنم تا یه خانم عینکی با اندام فضایی. یکی از دلایل موفقیت های بیونتا میشه گفت خود کاراکتر جذابش بود که کسانی که حتی این چنین سبکی روبازی نمی کردند به سمت بازی جذب شدن.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
Bayonetta بهترین،روانترین ودر عین حال حرفه ای ترین اکشن سوم شخص تاریخه ...
البته جای تعجب نداره کسانی که توانایی اجرای سوپر کومبو های فوق خفن این بازی رو ندارن خیلی ازش لذت نبرده باشن!lol...
دوستی داشتم که با زور بنده و یکی دیگه از دوستان دیگه وادارش کردیم به سمت JRPG رو بیاره،هر دفعه میدیدمش میپرسیدم چطوره؟میگفت بهم اه!اینا چیه!!!هیچی نداره!خیلیم سخته!-مگه چجوری بازیش میکنی؟!
-هیچی بابا!همش اتک/پوشن!اتک/پوشن!!!!!!!!!!!
برادر من معلومه وقتی نمیتونی از همه ی قابلیت یه بازی استفاده کنی ازش لذت نمیبری دیگه...
دقیقا نظر من با نظر شما 180 درجه فرق داره! به نظر من این بهترین بازیه Hack&Slash بود(برعکس God Of War3) همچنین Remixش هم باحال تر از نسخه ی اصلی Fly me To the moon بود و خیلی بهتر از DMC بود خلاصه خیلی باهاش حال کردم مخصوصا با خود Bayonetta :d
به این میگن یه پوز زنی اساسی از خالقان DMC!!!!!!هر چقدر DMC 4 نا امیدمون کرد ، بیونتا جورشو کشید.

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلیقیه ای خوب !! یکی روی ps3 میبینه بدش میاد یکیم مثه من روی 360 n بار تا تهش میره !
این بحث هم تکراریه برید توی تاپیکش پره :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستی داشتم که با زور بنده و یکی دیگه از دوستان دیگه وادارش کردیم به سمت JRPG رو بیاره
الان این بازی JRPG ـه؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
فردین بهتره بگی هرکی که ... بوده جذبش شده .

برای این که به نظر من هم چرت بود DMC4 به نظرم در برابرش شاه بود . چون وقتی بازی میکردم یاد خود DMC میفتادم نه یه بازی تقلیدی از بازی دیگه .

کم مونده بود فقط بگن بفر ما اینم دانته .

بعدشم دوستان لطفا راجب GOW3 نظر های خوشحال ندین که واقعا آدم خندش میگیره .

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
الان این بازی JRPG ـه؟
نه مومن !
چه ربطی داره؟!
من یه مثال زدم که وقتی نموتونی از امکانات یه بازی استفاده کنی مسلما نمیتونی خیلی ازش لذت ببری...
مثل اون دوستم که نتونسته بود ازاونهمه امکانات اون بازی JRPG استفاده کنه...
فردین بهتره بگی هرکی که ... بوده جذبش شده ...
icon13.gif

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد

من هم به غیر از تقلید کامل از DMC چیز دیگه ای ندیدم. ترجیح میدم با نیرو یا دانته بازی کنم تا یه خانم عینکی با اندام فضایی. یکی از دلایل موفقیت های بیونتا میشه گفت خود کاراکتر جذابش بود که کسانی که حتی این چنین سبکی روبازی نمی کردند به سمت بازی جذب شدن.
این خانوم عینکیه واقعا خیلی جذاب بود؟! :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان

جالب اینجاست که تا از بازی انتقاد میکنی طرفداران سرسخت خود خانوم بایونتا (بازی نه! چون به قول خودت این بازی اصولا همه طرفدارانش جزو دوست داران خود بینوتا هستن!) میان میگن نتونستی بازی کنی، بلد نبودی کمبو بزنی و ...

البته جای تعجب نداره کسانی که توانایی اجرای سوپر کومبو های فوق خفن این بازی رو ندارن خیلی ازش لذت نبرده باشن!lol..

من مشکلم با Bayonetta سر طراحی مراحل، طراحی گیم پلی، رنگ بندی و کارگردانی هنری ضعیفش، تقلید هاش از DMC و تکیه بر جذابیت های جنسی خود بیونتا هست. کمبوهای بازی جالب بود، قبول! سیستم شکنجه جالب بود، قبول! (هرچند انم برای من بعد از چند ساعت بازی تکراری شد و دیگه اصلا بهش علاقه نداشتم) اما مگه یه بازی فقط کمبو هست؟ یعنی هربازی که اجازه داد کمبو پشت کمبو ردیف کنی رو باید بپرستی و میشه بهترین اکشن تاریخ؟

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
جالب اینجاست که تا از بازی انتقاد میکنی طرفداران سرسخت خود خانوم بایونتا (بازی نه! چون به قول خودت این بازی اصولا همه طرفدارانش جزو دوست داران خود بینوتا هستن!) میان میگن نتونستی بازی کنی، بلد نبودی کمبو بزنی و ...

من مشکلم با Bayonetta سر طراحی مراحل، طراحی گیم پلی، رنگ بندی و کارگردانی هنری ضعیفش، تقلید هاش از DMC و تکیه بر جذابیت های جنسی خود بیونتا هست. کمبوهای بازی جالب بود، قبول! سیستم شکنجه جالب بود، قبول! (هرچند انم برای من بعد از چند ساعت بازی تکراری شد و دیگه اصلا بهش علاقه نداشتم) اما مگه یه بازی فقط کمبو هست؟ یعنی هربازی که اجازه داد کمبو پشت کمبو ردیف کنی رو باید بپرستی و میشه بهترین اکشن تاریخ؟
این که کاراکتر بازی زن باشه،مرد باشه،کچل باشه یا مو وزوزی بحثای زیباشناسی خودشو داره و نمیشه با چنتا جمله از کاراکتر بازی انتقاد کرد.من واست مثال میزنم ماکان،تصور کن شاهزاده فارسی بازی میکردی،بعد کاراکترت مارکوس فینیکس بود!یا Alan Wake بازی میکردی،کارکترت یه آدم بذله گو مثل دانته ی شماره سوم دویل می کرای بود!
...به نظر من انتخاب یه خانم عینکی اینچنینی واسه یه بازی با همچین تم و فضایی کار فوق العاده بجایی بود.
اما اینکه میگی مگه همه ی یه بازی به کمبوهاشه،منم میگم نه ! اصلا کی همچین حرفی زد؟!
ولی واقعا نباید منکر این بشیم که یه بازی اکشن سوم شخص H&S بیشترین تاکیدش باس رو اجرای کمبو و بخش اکشن بازی باشه...که همه میدونن بیونتا تو این زمینه کم و کثری نداشت.
Finisherهاشم که بسیار متنوع بودن...تقریبا واسه هر دشمن جدیدی که معرفی میشد توبازی یه Finisher جدید هم شاهد بودیم.
باید روی 360 میزدیش...اشتباهت همینجاست.
جدای بحث اکشن بازی اگه بخوایم از گرافیک بازی یاد کنیم به نظرم واقعا دیدنی و زیبا بود...اگه منظورت امضای منه (!) خوب وقتی ما شاهد یه محیط باتم فرازمینی و بهشتی هستیم،تو چه انتظاری جز اینی که تو بازی دیدیم داشتی؟
گیم پلی بازی هم که از نظر تنوع هیچ نقصی نداشت،از موشک سواری و موتور سواری گرفته تا تیراندازی (!) و رعایت تک تک کلیشه های رایج این سبک...
دوستانی هم که بازیش نکردن شاید از شنیدن "موشک سواری و موتور سواری" شوکه شده باشن!:d
یه سوال شخصی : God hand بازی کری؟

آخرین ویرایش:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
به این میگن یه پوز زنی اساسی از خالقان DMC!!!!!!هر چقدر DMC 4 نا امیدمون کرد ، بیونتا جورشو کشید.
خدمتِ شما عرض کنم که خالقِ DMC هم همین Hideki Kamiya هستش. البته شاید منظورِتون سازندگانِ DMC4 بوده که در اون صورت بحثی توش نیست.
در موردِ بازی Bayonetta هم بگم که در کل لیاقتش همون میانگینِ 90ی بود که گرفت یا از نظرِ بعضی ها شاید کمتر. ولی جمله ی
به نظر من این بهترین بازیه Hack&Slash بود(برعکس God Of War3)
جُکی بیش نیست. ;)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
100%حرفت رو تکذیب میکنم.

البته من بیشتر با بچه گیاش حال کردم،Cereza(یا همون سِد رضا:D)
خودش که کلا حال بهم زن بود،ولی این که از نظر شماها هم همه چیز بازی مشکل داشته خوب 100% مضخرفه:D وگرنه میانگین بازی کمتر از این حرفا بود- نسخه 360 بازی هم یه دستی بهش بکش -شاید یه نمه نظرت بهتر شد

پ.ن:(اسپویل نمیخواستا!!!)

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر