مبین نت ... WIMAX

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
واگذاری اینترنت پرسرعت بی سیم مبین نت درتمام ۳۱ شهر مرکز استان و شهرهای بابل کیش قشم و چابهار آغاز شده است .

نقشه پوشش شهر ها (مودم بیرونی و درونی) رو در این صفحه مشاهده کنید!
http://www.mobinnet.ir/browse.aspx?CatID=1&ContentID=13
برای ثبت نام به سایت www.mobinnet.ir مراجعه کنید!
امروز تبلیغش هم شد ....

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
برای سرویس 512kbps - 25GB ثبت نام کردم، گفتن حداکثر تا آخر همین ماه برای راه اندازی و... تماس میگیرن.
راه اندازی شد حتما چند تا تست و... میذارم.:)

farhad07

کاربر سایت
Apr 17, 2009
103
دوستان این تست ها رو تو یکی از سایت ها گذاشته بودن چطوریه ؟ برای انلاین بازی کردن خوبه ؟
917710654.png

917711405.png

917711889.png

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
معلومه خوب سرمایه گذاری شده
ولی حیف که باید یه سال دیگه منتظر شم تا این بیاد واسه شهر ما !
هم ارزونه هم اینکه سرعت های بالا رو به کاربرای خانگی میده عالیه
فقط یه سوال مودم های Outdoor فضیه ش چیه ؟ یعنی شما میتونی مثلا از خونه بری بیرون مناطقی که تحت پوشش هست میتونی از اینترنت با مثلا گوشی استفاده کنی ؟!
یه چیزه دیگه مثلا ما تو فلان شهر خریدیم بعد رفتیم یه شهر دیگه واسه مسافرت اونجا هم تحت پوشش هست میشه باز بدونه نیاز به مودم و لپ تاپ با گوشی کار کرد !؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
از کجا میدونید 1 سال دیگه؟ تا پایان امسال خیلی از شهر ها میرن تحت پوشش! تا 7 ماه آینده حدود 90 شهر میره زیر پوشش!
یه خاطره رو باز تعریف میکنم! آخه خیلی برام جالب بود!
اینجا 5 تا isp هست که یکی از یکی بدتر و گرونتر! 128 رو با سرعت 12 میدن 40 تومن! حالا دنبالشو برو..
البته الان آسیا تک نمایندگی زده مارو راحت کرد!
به مسئول اون isp که قبلا ازش adsl داشتم گفتم شما چرا ارزون نمیکنید؟ احساس نمیکنید یکم اضافی گرونه سرویس هاتون؟ اونم گفت نه کاملا مناسبه!
گفتم امسال مبین نت میاد اگه ارزون نکنید باید جمع کنید شرکت رو با این قیمت هاتون!
اونم گفت خیالمون راحته چون اونها هم مجبورند (؟!!!) با قیمت ما اینترنت بدن!
:d:-o)x:))

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
تهران سرعت بالای 128kbps به کاربران خانگی نمیدن مگر با معرفی نامه از شرکت و... شهرهای دیگه رو خبر ندارم.
تست هایی هم که بالا گذاشته شده مربوط به شخصی میشه که یکی از اقوامش تو مبین نت کار میکنه... دلتون رو خوش نکنید که به همین راحتی بتونین همچین سرویسی دریافت کنین.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
از کجا میدونید 1 سال دیگه؟ تا پایان امسال خیلی از شهر ها میرن تحت پوشش! تا 7 ماه آینده حدود 90 شهر میره زیر پوشش!
یه خاطره رو باز تعریف میکنم! آخه خیلی برام جالب بود!
اینجا 5 تا isp هست که یکی از یکی بدتر و گرونتر! 128 رو با سرعت 12 میدن 40 تومن! حالا دنبالشو برو..
البته الان آسیا تک نمایندگی زده مارو راحت کرد!
به مسئول اون isp که قبلا ازش adsl داشتم گفتم شما چرا ارزون نمیکنید؟ احساس نمیکنید یکم اضافی گرونه سرویس هاتون؟ اونم گفت نه کاملا مناسبه!
گفتم امسال مبین نت میاد اگه ارزون نکنید باید جمع کنید شرکت رو با این قیمت هاتون!
اونم گفت خیالمون راحته چون اونها هم مجبورند (؟!!!) با قیمت ما اینترنت بدن!
:d:-o)x:))
شهر ما جزو این 90 تا نیست
قیمت هم مطمئنا همین چیزی هست که تو سایتشون حرفی که اون بهت زده کاملا مسخرست
شهر ما هم عین شما بود یه سال پیش بعد یه ISP دیگه اومد ارزون داد در کسری از ثانیه ISP ما هم قیمتشو ارزون کرد بعد اون هر چند ماه یه بار ارزون شد تا الان که 1 مگ رو دارن میدن 20 تومن !
در کل این حرفا که مخابرات مالیات از ما میگیره اینجوریه اله بله همش چرت و پرت دقیقا همین حرفایی که زدی رو ISP ما هم میزد اما نمیدونیم چی شد یهو ارزونش کرد !
اگه قرار بود قیمتاشون بالاتر باشه تو شهر های دیگه مطمئن باش اعلام میکردن

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوستان مطمئن هستند که بیشتر از 128 به خونگی میدن؟؟اخه تو سایتش نوشته

سوالات متداول
س: آیا برای ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم مبین نت به مشترکین خانگی محدودیت سرعت 128Kbps وجود دارد؟
ج : محدودیت سرعت 128Kbps برای کاربران خانگی از قوانین کشور می باشد که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز بر اجرای آن بر کلیه ارائه دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت نظارت خاصی دارد. شرکت ارتباطات مبین نت هزینه بسیار بالایی را متقبل شده است تا آخرین فناوری روز دنیا را در ارتباطات بی سیم پیاده سازی نماید، لذا پر واضح است که امکان استفاده مشترکین از خدمات با سرعت بالا یکی از اهداف اولیه این شرکت می باشد و امید دارد که این قانون در آینده نزدیک تغییر نماید.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان یه چیز میگم تا آخر عمر دیگه سوال نپرسید در این باره!
تمام شرکت ها به شما 128 میدن! هیچ پورتی رو بالاتر از این (اسمی فقط 128) به کاربر خانگی نمیدن!
اما میبینیم سرعت ها از 30 و 40 گرفته تا 250 میره! چرا؟ چون راتون پورت 512 1 یا 2 مگ وصل کردن!
مبین نت هم برای اینکه با اونها رقابت کنه همین کارو قطعا خواهد کرد! اسما ازش 128 میگیرید ولی سرعت بالایی بهتون خواهد داد!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
تمام شرکت ها به شما 128 میدن! هیچ پورتی رو بالاتر از این (اسمی فقط 128) به کاربر خانگی نمیدن!
اما میبینیم سرعت ها از 30 و 40 گرفته تا 250 میره! چرا؟ چون راتون پورت 512 1 یا 2 مگ وصل کردن!
مبین نت هم برای اینکه با اونها رقابت کنه همین کارو قطعا خواهد کرد! اسما ازش 128 میگیرید ولی سرعت بالایی بهتون خواهد داد!
درسته ولی من الان 512 به اسم 512 برای مصرف خانگی دارم ! ;;)

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
خب مسعود جان این برای افرادی خوبه که میخوان سرویس محدود بگیرن، یکی که نامحدود بیشتر از 128 میخواد بگیره، باید چیکار کنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر