مبین نت ... WIMAX

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بابت جواب خیلی ممنون
مودم داخلی رو ازم پس گرفتند پولش هم تمام کمال به من دادند

اگر بارون اومد به مودم اسیب نمیرسه
کامپیوترم توی اتاق ps3توی پذیرایی بعد میشه از هردوش استفاده کرد مشکلی پیش نمیاد
یک وسیله هست که مودم وصل میشه وبعدا میشه ازwifiستفاده کرد قیمتش چند

خواهش می کنم. :)

من مودمم توی بالکن هستش و بارون روش نمیاد، ولی فکر نمی کنم مشکلی باشه، چون مخصوص فضاهای خارجی ساخته شده (از شرکتی که نصب می کنه هم راجع به این قضیه بپرسید).

این مودم فقط یه خروجی داره و اگر بخواید به دو تا وسیله وصلش کنید یا باید هی سیم رو جابجا کنید یا یه سوئیچ بگیرید (سوئیچ قبل از این گرونی های اخیر حدود 25 تومن بود). شما مودم رو به سوئیچ وصل می کنید و بعد از سوئیچ دو تا کابل می گیرید و می برید سمت PS3 و کامپیوتر. اون وسیله ای که وایرلس می کنه هم قبل از این گرونی ها 60-55 تومن بود. قیمت روزشون رو نمی دونم.

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
دوستان من تو هیچ سایتی نمیتونم عضو شم؟
YAHOOنمیتونم تو SOCIAL CLUB ROCKSTAR نمیتونم چه با PS3 چه با کامپیوتر اشکال از نتم
(از این سه تا مرورگر هم امتحان کردم نمیشود Mozilla FirefoxوGoogle ChromeوInternet Explorer)
(البته با گوشی و وای فای میتونم)

آخرین ویرایش:

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام
من شناسه ی اشتراک . شناسه ی پرداختمو گم کردم!! اون که زیرش چسبونده بود گم شبده!!
زنگ میزنم به مبین نت یه شماره به اونجا زنگ میزنم هیچکس جواب نمیده !!
چیکار کنم ؟ چطوری شناسمو بدست بیارم؟

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
سلام
من شناسه ی اشتراک . شناسه ی پرداختمو گم کردم!! اون که زیرش چسبونده بود گم شبده!!
زنگ میزنم به مبین نت یه شماره به اونجا زنگ میزنم هیچکس جواب نمیده !!
چیکار کنم ؟ چطوری شناسمو بدست بیارم؟

به این شماره زنگ بزن:
096790

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
سلام دوستان

من چند سالی هستش که از سرویس Adsl فن آوا استفاده میکنم خیلی هم راضی بودم تا اینکه چند روز پیش
متوجه شدم که سرویس های این شرکت و یکی دو تا از شرکت های دیگر مثل شاتل به مشکلی عجیب دچار شدند !
مشکلم اینه که میزان شارژی (حجم ترافیک) که به صورت اینترنتی و به مبلغ 4500 تومان میخرم به سرعت از اعتبارم کم میشه !
یعنی وقتی یک فایل 5 مگابایتی دانلود میکنم 20 مگابایت از اعتبارم کم میشه !! یا اگر 15 دقیقه وبگردی میکنم با کمال تعجب میبینم که
بالای 15 مگ از اعتبارم کم شده به طوری که اخیرا که 1 GB شارژ خریدم ظرف مدت 2 روز 800 مگابایت آن کم شده !!
هرچقدر هم به پشتیبانی تماس میگیرم میگن سرویس شرکت ما مشکلی نداره و مشکل از خودتونه !
در صورتی که من شنیدم که بعضی شرکت های سرویس دهنده دیگر هم به این مشکل خوردن و هیچ کاریش هم نمیشه کرد !

حالا چون من به این مشکلات خوردم تصمیم گرفتم که اینترنت فعلی خودم رو کنسل کنم
و از سرویس های وایمکس مبین نت و از مودم داخلی آن استفاده کنم !

و تمام ترس من اینه که حتی با مبین نت هم به مشکلات فعلی دچار بشم !

حالا خواستم از کسانی که از سرویس وایمکس مبین نت استفاده میکنن
سوال کنم که حجم شارژ دانلودشون مثل من به طور غیر عادی کم نمیشه ؟

میتونم با خیال راحت سرویس مبین نت رو خریداری کنم ؟

تا حالا با وایمکس مبین نت به همچین مشکلاتی بر نخوردید ؟!

خیلی ممنون میشم اگر جوابمو کامل و واضح بدید .

جواب کامل با دوستان ولی این مشکل رو خودم عجیب با مبین نت دارم.

دوستان خواهش میکنم اونایی که از مبین نت استفاده میکنن سوال منو کامل جواب بدن ! شماها جدیدا به یه همچین مشکلی بر نخوردید ؟!

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
دوستان خواهش میکنم اونایی که از مبین نت استفاده میکنن سوال منو کامل جواب بدن ! شماها جدیدا به یه همچین مشکلی بر نخوردید ؟!

من اینترنت نامحدود 1 مگ مبین نت دارم. که 1 به 4 است و انصافا بطور کامل 1 مگ رو بهم میده. بجز بعضی موارد که قطعی سیگنال داره و البته خیلی کم، مشکل دیگه ای تاحالا با این شرکت نداشتم ;)

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
به این شماره زنگ بزن:
096790
زنگ میزنم ولی بازم هییییییچ فایده ای نداره !!! میگه شناسه ی اشتراک خود را وارد نمایید :|
ولی من شناسه پرداختمو دارم :)
چیکار کنم؟:-s/:)
یه بار هم با اپراتور صحبت کردم یه شماره به من داد زنگ زدم اونجا هیچ کس جواب نمیداد !!

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
زنگ میزنم ولی بازم هییییییچ فایده ای نداره !!! میگه شناسه ی اشتراک خود را وارد نمایید :|
ولی من شناسه پرداختمو دارم :)
چیکار کنم؟:-s/:)
یه بار هم با اپراتور صحبت کردم یه شماره به من داد زنگ زدم اونجا هیچ کس جواب نمیداد !!

به نقل از سایت مبین نت :

mobinnet.jpg

موفق باشی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
شبکه وایمو (WIMO) مبین نت به طور آزمایشی درچند نقطه تهران افتتاح شد

وایمکس نیوز- ناصر اصفهانی که در حاشیه نمایشگاه الکامپ هجدهم سخن می‌گفت توضیح داد : شبکه وایمو (WIMO) مبین نت به طور آزمایشی افتتاح شده و در الکامپ 18 به طور رسمی معرفی شد.
وی در خصوص وضعیت توسعه شبکه وایمکس پس از افزایش قیمت ارزو نتیجه آن بر کیفیت شبکه وایمکس اظهار کرد: با توجه به قراردادهایی که با پیمانکاران شبکه‌ای خود داشتیم، روند توسعه‌ای این شبکه همچنان ادامه دارد و از کیفیتهای این شبکه کاسته نخواهد شد چرا که استراتژی ما بر مبنای کیفیت است.
وی در پاسخ به استراتژی این شرکت در خصوص تعرفه‌گذاری بر سرویس‌های وایمکس خاطر نشان کرد: از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خواست کردیم که در منطق تعرفه گذاری‌های سرویس وایمکس بررسی‌های مجددی را انجام دهد چرا که منطق این نظام تعرفه‌گذاری با اشکالاتی همراه است.
او در ادامه گفت: در حال حاضر در نقاط مختلفی از جمله سینماها، مراکز خرید، فرهنگسراها، سرای محله، کتابخانه‌ها، بانک‌ها، دفاتر خدمات الکترونیک و مترو سرویس اینترنت بی سیم محلی مبین نت اعطا می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: اتصال آسان و رایگان به روش WI- FI، استفاده از یک حساب کاربری در کل شبکه وایمو و عدم نیاز به مودم و نرم‌افزارهای راه انداز از جمله مزیت‌های وایمو است .
مدیر عامل مبین نت ضمن اشاره به این موضوع که سرویس بی سیم محلی مبین نت در حال حاضر فقط در فضاهای بسته ارایه می‌شود گفت: درخواست بررسی این موضوع را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی داده‌ایم و به صورت جدی از آن‌ها خواسته‌ایم تا تفاوت ارایه سرویس در فضای بسته و باز را مشخص کنند زیرا این موضوع برای خود ما نیز نامفهوم باقی مانده است.
اصفهانی گفت: مبین نت در حال حاضر بالغ بر 130 شهر را پوشش دارد و تعداد 360 هزار مشترک فعال و تعدادی مشترک غیر فعال نیز دارد که باید به تدریج جذب شوند.
مدیرعامل مبین نت گفت: دولت در حال حاضر از بابت حق پروانه این شرکت سالانه 20 تا 30 میلیارد تومان دریافت می‌کند اما اگر این میزان صرف توسعه وایمکس می شد نتیجه بهتری را به همراه داشت.

spy301

کاربر سایت
Dec 27, 2012
2
سلام دوستان!
می خاستم ببینم وایمکس مبین نت برای بازی آنلاین مناسب هست؟ پینگش در چه حده؟ کسی هس باش cod4 زده باشه؟ میخام بدونم پینگش تو سرورا ایرانی cod4 چقدره!؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
واقعآ پشیمون شدم که 1 سالی از این شرکت سرویس میگیرم .. باید ببینم داتک مودمهای مبین نتو ساپورت میکنه برم سمت داتک
قطعی فراوان .. پینک داغون ... سرعت 2 تا 8 صب رسمآ افتضاح .. قیمت های سرسام آور.. تایم اوت شدید
احساس میکنم حجم هم کش میرن
اول 2مگ داشتم بعد اومدم رو 512 بعد ترجیح دادم بیام رو 128 چون واقعآ هیچ تاثیری نداره

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
مبین نت روز های اول خیلی خوب بود , الان نزدیک 7-8 ماهی ـه که بدتر شده , اصلا هم خوب نشد که نشد .

خیلی از دوستام دارن هم حس میکنن حجمشون کش میرن
وقتی هم آنتنشون میره دیگه معلوم نیست کی میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر