League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
LoL رو خالق اصلی Dota آقای Steve Feak ساخته

در فلسفه بله، جقتشون یک حالت Boss مانند دارن، منتها کاراییشون فرق می کنه
Roshan رو که بکشی بهت Aegis می ده و دفعات بعد هم Cheese، منتها Baron Nashor رو که بکشی به اعضای تیم Buff می ده که وقتی نزدیک Minion ها هستند اون ها رو تقویت می کنه، Buff اش تایم Bluepill هم کم می کنه و زودتر Recall می کنی به بیس
البته میگن قبلش فردی به اسم eul مپ رو طراحی کرده ،در هر صورت فکر کنم بخواییم بگیم Steve Feak طراحی مپ رو کرده و دوتا با guinsoo وicefrog به اوج خودش رسید یعنی از لحاظ آپدیت مپ و طراحی هیروها که به نظرم این بخش ،نمود نبوغ این دونفر تو بازی بود و باعث شد که دوتا دیگه یه مپ نباشه یه بازی باشه.
گرچه lol هم از این قاعده مستثنا نیست وSteve Feak هم نشون داد یه نابغه تمام عیار هست،همه اینا باعث شد تا ما با دو شاهکار یعنی lol و dota طرف شدیم که مضاف بر حفظ یک مپ ،هویت جدایی هم دارن.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خیلی دوست داشتم برم سراغ لول ولی فکر میکنم اگه مثل دوتا بخواد 4 سال طول بکشه تا مسلط شم دیگه پیر میشم بیخیال شدم
من خودم دوتا بازی می کردم اومدم سراغ LoL
سریع یادش می گیری
به خصوص که Dota 2 رو کلا از روی LoL اسکی رفتن خیلی وقته، از وقتی این Skill Tree ها و ... اضافه شده
LoL روح اصلی دوتا رو جفظ کرده و به صورت قابل توجهی بهترش کرده و ایراداتش رو برطرف کرده

البته میگن قبلش فردی به اسم eul مپ رو طراحی کرده ،در هر صورت فکر کنم بخواییم بگیم Steve Feak طراحی مپ رو کرده و دوتا با guinsoo وicefrog به اوج خودش رسید یعنی از لحاظ آپدیت مپ و طراحی هیروها که به نظرم این بخش ،نمود نبوغ این دونفر تو بازی بود و باعث شد که دوتا دیگه یه مپ نباشه یه بازی باشه.
گرچه lol هم از این قاعده مستثنا نیست وSteve Feak هم نشون داد یه نابغه تمام عیار هست،همه اینا باعث شد تا ما با دو شاهکار یعنی lol و dota طرف شدیم که مضاف بر حفظ یک مپ ،هویت جدایی هم دارن.

Guinsoo = Steve Feak :D

• Like
Reactions: x-x

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
من خودم دوتا بازی می کردم اومدم سراغ LoL
سریع یادش می گیری
به خصوص که Dota 2 رو کلا از روی LoL اسکی رفتن خیلی وقته، از وقتی این Skill Tree ها و ... اضافه شده
LoL روح اصلی دوتا رو جفظ کرده و به صورت قابل توجهی بهترش کرده و ایراداتش رو برطرف کرده

Guinsoo = Steve Feak :D
هولی شت نمیدونستم:Dپس دیگه واقعا نابغست
lol با اون همه عظمت باورم نمیشه تو ذهن یه نفر جا بگیره،به خدا از ذهن هر کس بر نمیاد.نابغست یارو، نابغه.
کلا این سبک شبهات زیادی داره خیلیاش گنگه واسه من
یکی از سوالایی که همیشه ذهنمو درگیر کرده این بود که چطور این تمام پروژه رو سپرد به icefrog،منظورم این بود که چطور از اسم دوتا توسنت بگذره؟چون منافع کل این بازی رفت تو جیب icefrog

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
هولی شت نمیدونستم:Dپس دیگه واقعا نابغست
lol با اون همه عظمت باورم نمیشه تو ذهن یه نفر جا بگیره،به خدا از ذهن هر کس بر نمیاد.نابغست یارو، نابغه.
کلا این سبک شبهات زیادی داره خیلیاش گنگه واسه من
یکی از سوالایی که همیشه ذهنمو درگیر کرده این بود که چطور این تمام پروژه رو سپرد به icefrog،منظورم این بود که چطور از اسم دوتا توسنت بگذره؟چون منافع کل این بازی رفت تو جیب icefrog

چون Riot Games اومد سراغش
اون زمان هم که اومد سراعش اصلا خبری از Valve و Dota 2 نبود، خیلی قبل تر از این حرفا بود

• Like
Reactions: x-x

King Kourosh

کاربر سایت
Aug 20, 2008
177
نام
پیمان
سلام دوستان منم این بازی رو دارم البته سه سالی میشه . زیاد رنک بازی نمیکردم ولی دیگه تصمیم گرفتم رنک بازی کنم . ولی نمیشه رفت بالا خیلی احمق میندازه تو تیم جالبه 99 درصد توی تیم من هستن وقتی تمام لاینا میبازه دیگه نمیشه کاریش کرد خسته شدم اگه کسی هست ادد کن منم باهاش بازی کنم
سرور Europe Nordic & East
اکانت : l Dark Knight l

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان منم این بازی رو دارم البته سه سالی میشه . زیاد رنک بازی نمیکردم ولی دیگه تصمیم گرفتم رنک بازی کنم . ولی نمیشه رفت بالا خیلی احمق میندازه تو تیم جالبه 99 درصد توی تیم من هستن وقتی تمام لاینا میبازه دیگه نمیشه کاریش کرد خسته شدم اگه کسی هست ادد کن منم باهاش بازی کنم
سرور Europe Nordic & East
اکانت : l Dark Knight l
سلام
season تازه شروع شده گاو زیاد پیدا میشه :))
رنکت چیه الان ؟

magina1

کاربر سایت
Feb 5, 2014
7
سلام میگم من مشکلم داخل بازی ریکانت میکنه با اینکه نتم فیکس هست یک دانه تایم اوت هم نمیده قبلا اینطوری نبود تو ریپورت لگ زده بود باید تهران و اراک باشی کسی میدونه راه حل برطرف کردنش چیه این region north amrerica با بقیه چه فرقی داره اخه اولا رو همین بود اصلا ریکانکت نمیشد رو اعصاب میره وسط درگیری یا هر موقع میخواد منو ریکانت میکنه اعصاب مارو خورد کرده

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام میگم من مشکلم داخل بازی ریکانت میکنه با اینکه نتم فیکس هست یک دانه تایم اوت هم نمیده قبلا اینطوری نبود تو ریپورت لگ زده بود باید تهران و اراک باشی کسی میدونه راه حل برطرف کردنش چیه این region north amrerica با بقیه چه فرقی داره اخه اولا رو همین بود اصلا ریکانکت نمیشد رو اعصاب میره وسط درگیری یا هر موقع میخواد منو ریکانت میکنه اعصاب مارو خورد کرده
سلام سرور NA واس ما ایرانیا خوب نیست و پینگ بالاست اما اگه دوس داری اونجا پلی بدی یه اکانت بساز بازی کن
این مشکل رو منم یه زمانی داشتم و فقط مشکل نتم بود که عوضش کردم دیگه بهش بر نخوردم اما نمیدونم واس شما هم همینه یا نه

magina1

کاربر سایت
Feb 5, 2014
7
سلام سرور NA واس ما ایرانیا خوب نیست و پینگ بالاست اما اگه دوس داری اونجا پلی بدی یه اکانت بساز بازی کن
این مشکل رو منم یه زمانی داشتم و فقط مشکل نتم بود که عوضش کردم دیگه بهش بر نخوردم اما نمیدونم واس شما هم همینه یا نه
اخه من همش دارم heros of the storm بازی میکنم یک بار اینطوری نیمکنه منو تا چند وقت پیش اینطوری نبود من تو na بازی میکردم نتم هم 2 سال همینو دارم عالیه اما نمیدونم چرا اینطوری شده به خدا اینطوری نبود
اسم نت هاتون رو بگید و بگید latency داخل بازی چند واستون واسه من 110 هست اما بعضی اوقات attempt reconect میاد

آخرین ویرایش:

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
اخه من همش دارم heros of the storm بازی میکنم یک بار اینطوری نیمکنه منو تا چند وقت پیش اینطوری نبود من تو na بازی میکردم نتم هم 2 سال همینو دارم عالیه اما نمیدونم چرا اینطوری شده به خدا اینطوری نبود
اسم نت هاتون رو بگید و بگید latency داخل بازی چند واستون واسه من 110 هست اما بعضی اوقات attempt reconect میاد
شاید مشکلت چیز دیگه ای باشه اما چه فروم های خارجی یا اتفاقی که واس خودم افتاده تو این مشکلی که داری از نت بوده !
من پیشگامان دارم و پینگم 95 , قبلش هم مخابرات داشتم که پینگم 120 بود !

King Kourosh

کاربر سایت
Aug 20, 2008
177
نام
پیمان
سلام
season تازه شروع شده گاو زیاد پیدا میشه :))
رنکت چیه الان ؟

سلام . بحث الان نیست سیزن قبلی هم همین بود تو رنک فلکس تا پروموی پلت هم رفتم ولی همین گاو ها آوردنم تا گلد IV خخخ
سر همین یه مقداری از بازی زده شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر