1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه
  1. کاربر سایت

نام:
    امیر
    دوستان سلام اینجا کسی Dimond + هست واسه رنک توی سرور EUNE ?
    Akatsuki Leader

2. کاربر سایت

بازی برای من 100% شانس شده
    اصلا هم toxic نیستم ولی همه های بازی هام
    mid laner : 0-7-0
    top laner 0-11-0
    منم با adc همیشه 0-0-3
    one shot میشم :)
    بازی به طور کامل مرده

3. کاربر سایت

نام:
    آریا
    وقتی خیلی رو بردن تمرکز کنی اینجوری میشه دیگه، انقدر میبازی تا زمانی که بگی بیخیال برد و باخت و اون زمان که میخوای واسه فان فقط بازی کنی همش میبری
    شایدم اونقدر ها با چمپی که داری بازی میکنی حرفه ای نیستی که تیم در حد خودت بهت بندازه
    وقتی میبینی اینجوری میشه دیگه با اون چمپ به هیچ عنوان بازی نکن یا خودت رو باهاش بهتر کن
    در کل وقتی تیم اینجوری بهت میخوره یا داری خیلی به بردن فکر میکنی یا به اندازه کافی واسه رسیدن به رنک های بالاتر خوب نیستی جدا از این 2 تا نیست.

joker+1 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

خوب که نیستم ولی واقعا باید چه کرد وقتی یارو اینجوری بم میوفته
    به viktor تیم حریف فید داده بود one shot میکرد منو
    یا یه بازی به fizz فید داده بود
    منظور شما رو نمیفهمم میگی شما به بردن زیاد فکر میکنی ؟
    من EUW هستم میخوای من یه بازی کنم شما ببینی؟
    silver 1 هستم

5. کاربر سایت

نام:
    آریا
    همیشه همینجوری بوده دیگه. که وقتی به یه چیز بیش از حد فکر کنی که بخوای بهش برسی هیچ وقت حتی نزدیکشم نمیشی روز به روز ازش دور تر میشی این دیگه به من ثابت شده نه فقط توی بازی همه جا همینطور بوده.

6. کاربر سایت

ولی تلاش کردن تو زندگی واقعی و فکر کردن به اون ارزو همیشه تو دنیای واقعی جواب میده ولی اینجا نه میتونم ثابت کن شما اگر SKT BANG و SKT WOLF هم بیاری botlane و toplane فید بده باز هم بازی رو میبازی من حاضرم شرط ببندم با شما شرط واقعی پول واقعی

7. کاربر سایت

نام:
    حسین
    منم همینطورم خیلی تمرکز میکردم به بردن خیلی تا اینکه همشو میباختم
    به خدا ماله من بدتر بود کله تیمم فید میشد فقط من کیل داشتم انقدر حرس خوردم که یه مانتور رو داغون کردم با مشت کوبوندم تو مانیتور یه 2 3 ماهی بازی نکردم تا از سرم بپره این حرس خوردن الان خیلی بهتر شده وضعیتم خیلی
    من به این نتیجه رسیدم مید لاین برا رانک بهتره باید یه چمپیون بردازی که خیلی بلد باشی که به بقیه گانک بدی

8. کاربر سایت

نام:
    Sina
    بنظرم خودتون بهترین باشین بهتره هر رولی پلی میدین بهترین باشین
    بعضیا هنوز بازی شروع نشده مثلا مید میمیره دیگه کلا بازی رو ول میکنن اصلا اینطور نیست حتی فیدم بدی با یکم جدی بازی کردن میشه برد
    کلا زورتونم نرسه عقل که داریم یه بازی یادمه نتونستیم کاری کنیم در نهایت یه تیم فایت بردیم با یه پوش بازیو بردیم به همین راحتی اگه کشش میدادیم میباختیم که هیچ وقتم هدر میرفت این یع مثال بود لطفا نگین چطوریو شانسیه و....
    همیشه هم من با هیرو هایی که خوشم میاد و زیاد تر پلی دادم میرم رنکد
    روز ب روزم دارم اضافه میکنم ک تکراری نشه تو 10 تا بازی همش از دوتا هیرو مثلا استفاده کنم !
    رنک اپش راحته ولی اگه بخواین !
    رولم مهمه من خودم top و adc میرم فقط ریسک نمیکنم مثلا مید برم که صدا همه در شه !
    اینم یه تجربه 5 6 ساله خخخ کسیم خواست پیام خصوصی بده رنکمون بهم خورد بریم :)

این صفحه را به اشتراک بگذارید