League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

moeinkentus

کاربر سایت
Aug 6, 2017
2
سلام به همه. ما 4 نفر player lol در eu west هستیم و به یک player برای مسابقات icg نیازداریم .اگر مایلید اطلاعات بیشتری کسب کنید یا عضو تیم بشوید به همین account یا به ایدی من در lol که biuwolf هست پیغام بدهید

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
بازی برای من 100% شانس شده
اصلا هم toxic نیستم ولی همه های بازی هام
mid laner : 0-7-0
top laner 0-11-0
منم با adc همیشه 0-0-3
one shot میشم :)
بازی به طور کامل مرده

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,966
بازی برای من 100% شانس شده
اصلا هم toxic نیستم ولی همه های بازی هام
mid laner : 0-7-0
top laner 0-11-0
منم با adc همیشه 0-0-3
one shot میشم :)
بازی به طور کامل مرده
وقتی خیلی رو بردن تمرکز کنی اینجوری میشه دیگه، انقدر میبازی تا زمانی که بگی بیخیال برد و باخت و اون زمان که میخوای واسه فان فقط بازی کنی همش میبری
شایدم اونقدر ها با چمپی که داری بازی میکنی حرفه ای نیستی که تیم در حد خودت بهت بندازه
وقتی میبینی اینجوری میشه دیگه با اون چمپ به هیچ عنوان بازی نکن یا خودت رو باهاش بهتر کن
در کل وقتی تیم اینجوری بهت میخوره یا داری خیلی به بردن فکر میکنی یا به اندازه کافی واسه رسیدن به رنک های بالاتر خوب نیستی جدا از این 2 تا نیست.

• Like
Reactions: joker+1

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
وقتی خیلی رو بردن تمرکز کنی اینجوری میشه دیگه، انقدر میبازی تا زمانی که بگی بیخیال برد و باخت و اون زمان که میخوای واسه فان فقط بازی کنی همش میبری
شایدم اونقدر ها با چمپی که داری بازی میکنی حرفه ای نیستی که تیم در حد خودت بهت بندازه
وقتی میبینی اینجوری میشه دیگه با اون چمپ به هیچ عنوان بازی نکن یا خودت رو باهاش بهتر کن
در کل وقتی تیم اینجوری بهت میخوره یا داری خیلی به بردن فکر میکنی یا به اندازه کافی واسه رسیدن به رنک های بالاتر خوب نیستی جدا از این 2 تا نیست.
خوب که نیستم ولی واقعا باید چه کرد وقتی یارو اینجوری بم میوفته
به viktor تیم حریف فید داده بود one shot میکرد منو
یا یه بازی به fizz فید داده بود
منظور شما رو نمیفهمم میگی شما به بردن زیاد فکر میکنی ؟
من EUW هستم میخوای من یه بازی کنم شما ببینی؟
silver 1 هستم

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,966
منظور شما رو نمیفهمم میگی شما به بردن زیاد فکر میکنی ؟
همیشه همینجوری بوده دیگه. که وقتی به یه چیز بیش از حد فکر کنی که بخوای بهش برسی هیچ وقت حتی نزدیکشم نمیشی روز به روز ازش دور تر میشی این دیگه به من ثابت شده نه فقط توی بازی همه جا همینطور بوده.

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
همیشه همینجوری بوده دیگه. که وقتی به یه چیز بیش از حد فکر کنی که بخوای بهش برسی هیچ وقت حتی نزدیکشم نمیشی روز به روز ازش دور تر میشی این دیگه به من ثابت شده نه فقط توی بازی همه جا همینطور بوده.
ولی تلاش کردن تو زندگی واقعی و فکر کردن به اون ارزو همیشه تو دنیای واقعی جواب میده ولی اینجا نه میتونم ثابت کن شما اگر SKT BANG و SKT WOLF هم بیاری botlane و toplane فید بده باز هم بازی رو میبازی من حاضرم شرط ببندم با شما شرط واقعی پول واقعی

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
منم همینطورم خیلی تمرکز میکردم به بردن خیلی تا اینکه همشو میباختم
به خدا ماله من بدتر بود کله تیمم فید میشد فقط من کیل داشتم انقدر حرس خوردم که یه مانتور رو داغون کردم با مشت کوبوندم تو مانیتور یه 2 3 ماهی بازی نکردم تا از سرم بپره این حرس خوردن الان خیلی بهتر شده وضعیتم خیلی
من به این نتیجه رسیدم مید لاین برا رانک بهتره باید یه چمپیون بردازی که خیلی بلد باشی که به بقیه گانک بدی

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
بنظرم خودتون بهترین باشین بهتره هر رولی پلی میدین بهترین باشین
بعضیا هنوز بازی شروع نشده مثلا مید میمیره دیگه کلا بازی رو ول میکنن اصلا اینطور نیست حتی فیدم بدی با یکم جدی بازی کردن میشه برد
کلا زورتونم نرسه عقل که داریم یه بازی یادمه نتونستیم کاری کنیم در نهایت یه تیم فایت بردیم با یه پوش بازیو بردیم به همین راحتی اگه کشش میدادیم میباختیم که هیچ وقتم هدر میرفت این یع مثال بود لطفا نگین چطوریو شانسیه و....
همیشه هم من با هیرو هایی که خوشم میاد و زیاد تر پلی دادم میرم رنکد
روز ب روزم دارم اضافه میکنم ک تکراری نشه تو 10 تا بازی همش از دوتا هیرو مثلا استفاده کنم !
رنک اپش راحته ولی اگه بخواین !
رولم مهمه من خودم top و adc میرم فقط ریسک نمیکنم مثلا مید برم که صدا همه در شه !
اینم یه تجربه 5 6 ساله خخخ کسیم خواست پیام خصوصی بده رنکمون بهم خورد بریم :)

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
من خیلی بازی بوده comeback کردیم و بردیم کسی چیزی نگفته و اینا .... ولی یه مدتیه نمیدونم چه مرگشه سیستم رنک که تیم مارو برونز میندازه اونا همه gold 1 2 میندازه یعنی گوساله بهتر بازی میکنه فک کنم از اینا اصن یه وضعیه دریوس بازی میکرد تاپ نگاه میکردی به بازیش حالت بهم میخورد من روز اولی که بازی رو دانلود کردم بهتر از این بازی میکردم
به نظرم بهترین راه پول دادن به یه نفر و boost شدن به plat هست و دیگر هیچ چون من تعریف از خودم نباشه سطح بازیم diamond ه و نمیتونم به عنوان یه ADC یک تیم گ.ساله ی تمام عیارو کری کنم
بازی کردیم 2 تفر duo بودن گفتن ما بازی خراب کنیم :)
25-1 شدم 1 به 5 کردم بردیم اگر بخوام برا 19 نا LP اینحوری بازی کنم خودمو به اب و اتیش بزنم (دستام میلرزید) همون بهتر که دیلیت کنم و یه نفس راحت بکشم
الانم یه 2 هفتست اعصابم راحته
کسی بخواد بگه که بازی به شانس نیست بدجوری باش حرف میزنم
مرسیی

• Like
Reactions: joker+1

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
سلام من یه اکانت دارم رنکش پلات3 و فلکسش هم پلات5 , MMR ش هم خوبه و حدود 30تایی هم چمپ داره .
از دوستان کسی مایل بود با اکانتش عوض میکنم, رنکش مهم نیست اسکینم مهم نیست فقط چمپارو همه داشته باشه ...
پیغام خصوصی بدید هرکس مایل بود یا توی بازی پیام بده : EUW / PGNS TRANCE

oax1_1.png

uikj_2.png
دمت گرم باو . کدوم سوروره؟ خخخ کلا 30 تا چمپ داری پلاتی؟ من تقریبا 20 تا چمپ ندارم silver4 هستم. برا کدوم سروره؟

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
یه سوال
بعد از اینکه به لول 30 رسیدیم چی میشه؟
هدف بعدی چیه؟الان باید چکار کنم؟
خبر خوب اینکه دارن بازی رو REWORK میکنن . قراره لولش بره برا 100-150
برا کسایی که رنک بازی نمیکنن و فقط برا فان میرن خوبه

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
اقا این روزا فقط بازی هایه من سخت شده؟ از silver1 تو دو روز افتادم تو silver4
king grobs euwst nordic هستم.
چند روزه خیلی وضع خرابه چیزای عجیب غریب پیک می کنن، اونم توی رنک
من رنک زیاد نمیرم و سیلور V هستم ( آخه میری، یه مشت ترول میریزن تو بازی فقط اعصاب خوردیه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر