League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,102
نام
آریا
یه سوال
بعد از اینکه به لول 30 رسیدیم چی میشه؟
هدف بعدی چیه؟الان باید چکار کنم؟
هدف بعدی باید کامل کردن rune page هات باشه یه دونه واسه ap و یکی هم واسه ad بساز فعلا
و چمپیون ها رو یاد بگیر! و رول های مختلف رو بازی کن ببین با کدومش بیشتر حال میکنی
بعد که دیدی خیلی خوب شدی میتونی ranked بری:wink:

• Like
Reactions: mrwalt

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

بچه ها من تازه گرفتم بازی رو هنوز دارم یادش میگریم من 1700 ساعت دوتا 2 بازی کردم ....یکی گفت اینم بگیر امتحان کن گرفتم خیلی راحتره تا حدودی فقط تو گنگ ها خیلی شلوغ میشه اگه 5 به 5 بشه ...

تنها چیزی که نفهمیدم اینه چه طوری از بیس تورال کنی جایی بقیه جا ها به بیس میدونم ولی از بیس به جایی چیزی پیدا نکردم .....

اینم اولین بازی 5vs5 اگه کسی هست تازه شروع کرده بگید منو ادد کنه بازی کنیم ....

57kp_20170217200638_1.jpg

• Like
Reactions: L.o.s

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
سلام بر همه

بچه ها من تازه گرفتم بازی رو هنوز دارم یادش میگریم من 1700 ساعت دوتا 2 بازی کردم ....یکی گفت اینم بگیر امتحان کن گرفتم خیلی راحتره تا حدودی فقط تو گنگ ها خیلی شلوغ میشه اگه 5 به 5 بشه ...

تنها چیزی که نفهمیدم اینه چه طوری از بیس تورال کنی جایی بقیه جا ها به بیس میدونم ولی از بیس به جایی چیزی پیدا نکردم .....

اینم اولین بازی 5vs5 اگه کسی هست تازه شروع کرده بگید منو ادد کنه بازی کنیم ....

57kp_20170217200638_1.jpg

سلام و خوش اومدی :D
اول از همه بگم اگه تو Eu west نیستی قبل اینکه دیر بشه زود یه اکانت دیگه باز کن بیا west :D
دوم هم اینکه الان راحته بعدش سخت میشه ایشالا :D
سوم هم اگه منظورت teleport ـه باید عرض کنم که باید summoner spell ـه Teleport رو بگیری که اونم اگه دقیق یادم باشه تو level 6 میده . یعنی باید اکانتت لول 6 باشه :D
هر role باید summoner spell خودشو برداره . مثلا این چمپیونی که پیک کردی اسمش jinx ـه و AD Carry محسوب میشه و باید Flash & heal پیک کنی :D
همه summoner spell هات تا لول 10 باز میشه :D
سوالی داشتی بگو در خدمتم :D
اگه west بودی ادد کن : kiyotaka katsuta

• Like
Reactions: AliShp

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام و خوش اومدی :D
اول از همه بگم اگه تو Eu west نیستی قبل اینکه دیر بشه زود یه اکانت دیگه باز کن بیا west :D
دوم هم اینکه الان راحته بعدش سخت میشه ایشالا :D
سوم هم اگه منظورت teleport ـه باید عرض کنم که باید summoner spell ـه Teleport رو بگیری که اونم اگه دقیق یادم باشه تو level 6 میده . یعنی باید اکانتت لول 6 باشه :D
هر role باید summoner spell خودشو برداره . مثلا این چمپیونی که پیک کردی اسمش jinx ـه و AD Carry محسوب میشه و باید Flash & heal پیک کنی :D
همه summoner spell هات تا لول 10 باز میشه :D
سوالی داشتی بگو در خدمتم :D
اگه west بودی ادد کن : kiyotaka katsuta

سلام بر شما
دستت درد نکنه توی eu n بودم فکر کردم پینگش بهتره رفتم اونجا.... ولی یکی دیگه ساختم اومدم.....

اونم برده بود تو خوماری ما رو همه زرتی میومدن دمه تاور من هنوز تو بیس بودم اون بازی اولم برای همین باختم یکی که کلا وصل نشد به بازی اون یکی ها فیدر بودن کلا .....

فقط یه سوال مهم اینه هیروهاش باید بخری مثلا از داخل کیس در میاد دیگه ؟
یعنی میشه بازی p2w ؟
یعنی تعادل بین هیرو ها هست یا نه؟

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
سلام بر شما
دستت درد نکنه توی eu n بودم فکر کردم پینگش بهتره رفتم اونجا.... ولی یکی دیگه ساختم اومدم.....

اونم برده بود تو خوماری ما رو همه زرتی میومدن دمه تاور من هنوز تو بیس بودم اون بازی اولم برای همین باختم یکی که کلا وصل نشد به بازی اون یکی ها فیدر بودن کلا .....

فقط یه سوال مهم اینه هیروهاش باید بخری مثلا از داخل کیس در میاد دیگه ؟
یعنی میشه بازی p2w ؟
یعنی تعادل بین هیرو ها هست یا نه؟
پینگش زیاد فرف نمیکنه ماله من معمولا 120-110 ـه :D
کیس نه . ببین هر بازی که انجام میدی بهت یه مقداری ip میده . ولی هر 22 ساعت یه first win of the day داری که حدودا فک کنم 150 تا ip بیشتر میده
بعد Ip جمع میکنی میری از store میخری
مثل دوتا2 نیست که همه چمپاش در اختیارت باشن
تعادل که بین هیرو ها هست . بستگی داره به نوع بازی کردنت
بازی هم p2w نیست . میتونی هم با rp (یعنی پول بدی riot points بخری با اونا چمپیون بخری) چمپ بگیری هم با ip
اون جعبه هایی هم که بهت میده اینه قضیش
باید با چمپیونی که داری S بگیری (S یعنی بالاترین رنک گیم پلی تو هر بازی . یعنی عالی بازی کنی بهت S میده . خوب بازی کنی A برو تا D) . فقط دقت کن که باکس رو به چمپیونی میده که داری . یعنی خریدیش
بعدم به هر چمپیون تو هر season فقط یه باکس میده . باکس گرفتی تا یه سال نمیتونی دیگه باکس بگیری با اون
از باکس ها هم چمپیون اسکین یا skinn ward یا حتی summoner icon در میاد
بستگی به شانست داره

• Like
Reactions: yasu

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
پینگش زیاد فرف نمیکنه ماله من معمولا 120-110 ـه :D
کیس نه . ببین هر بازی که انجام میدی بهت یه مقداری ip میده . ولی هر 22 ساعت یه first win of the day داری که حدودا فک کنم 150 تا ip بیشتر میده
بعد Ip جمع میکنی میری از store میخری
مثل دوتا2 نیست که همه چمپاش در اختیارت باشن
تعادل که بین هیرو ها هست . بستگی داره به نوع بازی کردنت
بازی هم p2w نیست . میتونی هم با rp (یعنی پول بدی riot points بخری با اونا چمپیون بخری) چمپ بگیری هم با ip
اون جعبه هایی هم که بهت میده اینه قضیش
باید با چمپیونی که داری S بگیری (S یعنی بالاترین رنک گیم پلی تو هر بازی . یعنی عالی بازی کنی بهت S میده . خوب بازی کنی A برو تا D) . فقط دقت کن که باکس رو به چمپیونی میده که داری . یعنی خریدیش
بعدم به هر چمپیون تو هر season فقط یه باکس میده . باکس گرفتی تا یه سال نمیتونی دیگه باکس بگیری با اون
از باکس ها هم چمپیون اسکین یا skinn ward یا حتی summoner icon در میاد
بستگی به شانست داره

سلامی دوبار ه

من ساختم اکانت اما تو وست پینگم 190 تا 250 بود اما تو eu n 90 تا 110 بود فکر بهتر باشه تو همین باشم فعلا ببنیم چی میشه .....چون زیاد نمیرسم بازی کنم .....

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
سلامی دوبار ه

من ساختم اکانت اما تو وست پینگم 190 تا 250 بود اما تو eu n 90 تا 110 بود فکر بهتر باشه تو همین باشم فعلا ببنیم چی میشه .....چون زیاد نمیرسم بازی کنم .....
اختلاف پینگت خیلی زیاده!!! اختلاف پینگ من توی نوردیک و وست تقریبا 10 تا یا حداکثر بعضی اوقات به 20 میرسه! 90 تا 110 هم پینگ خیلی خوبیه!

• Like
Reactions: AliShp

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
سلامی دوبار ه

والا من تو east معمولا پینگم 110 اینا بود تو west 120
کلا east به خاطر لهستانی ها و رومانیایی ها خیلی وضعش خرابه
همه جا ترول داره ها ولی اونا واقعا گندشو در اوردن دیگه

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
واقعا دیگه اعصابه ادم نمیکشه بازی کنه :|
من بزرکترین اشتباهم این بود وقتی لول 30 شدم با کله رفتم واسه palcement که اونم نامردی نکرد انداخت سیلور
بعدش هم به لطف دوستان لهستانی اومدیم رسیدیم برنز :|
هرچقدر هم که ادم خودش میخواد خوب بازی کنه یه مشت ترول نمیزارن
cassio.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر