League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
کلا چیزی که داخل خوده سایت lol نگفته باشن روش کلیک نکنین همش اسکمه یه قرن از بازی گذشته هنوز نفمیدین که لول به کسی rp مفت نمیده:|

• Like
Reactions: Khashayar91

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
آقا میگم euw از eune بهتره؟
من ne بازی کردم دو سه ماهی هست بازی می کنم کلا، خیلی وضع خرابه همش تو بازی به قولی toxic هستن
رنک هم شدم silver V ولی یه مشت له میان بازی
اصلا نمیشه بازی کرد
هیچ فرقی نمیکنن با هم من جفتش رو بیشتر از 1 سال بازی کردم اصلا فرق نمیکنن bronze و silver حتی جدیدا gold همشون مثله هم ترول و زبون نفهمم x-(
سرور آمریکا من الان 3 ماهه که بازی میکنم بهترین از بین این 3 تا سروری که بازی کردم هست اونجا هم نوب زیاد داره اما وقتی یه چیزی میگی سریع میفهمن و درست انجام میدن اما اینایی که سرور اروپا هستن اکثرا انگلیسی بلد نیستن خیلی toxic زیاده توشون فحش بلدن فقط و وقتی یه چیز میگی نمیتونن جوابت رو بگن فحش میدن یا ترول میکنن :|
اما سرور آمریکا خیلی خوبن جدیدا که پینگ من زیره 250 شده توی NA به همه پیشنهاد میدم اگه مشکل ping ندارید برید NA عالیه
توی بازی بیشتر فقط صحبت میکنن یا مثلا تیم فایتی رو اگه ببازیم یه نقشه میکشن که تیم فایته بعدی کاری رو انجام بدیم که بتونیم ببریم یا انقدر همه با هم خوبن و رفتار خوبی دارن من که از سرور toxic و flamer اروپا رفتم حالم به هم میخوره ازین همه خوبی :-&

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
من Elementalist Lux ممممممممممممییییییییییییییییییییییییخخخخخخخخخخخخخخخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممممممم:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
6 ماه chest هام رو نگه داشتم واسه همچین روزی که شانس بیارم ultimate skin گیرم بیاد ولی یه مشت آشغال بهم داد :-w
فقط 3/4 امش champion هایی که داشتم رو داد are you f kidding me ?~X(

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
من Elementalist Lux ممممممممممممییییییییییییییییییییییییخخخخخخخخخخخخخخخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممممممم:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
6 ماه chest هام رو نگه داشتم واسه همچین روزی که شانس بیارم ultimate skin گیرم بیاد ولی یه مشت آشغال بهم داد :-w
فقط 3/4 امش champion هایی که داشتم رو داد are you f kidding me ?~X(

من 3 بار بم pulsifire ezreal داد :))))))
ولی اکثرا الان دیگه چمپ میده

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
هیچ فرقی نمیکنن با هم من جفتش رو بیشتر از 1 سال بازی کردم اصلا فرق نمیکنن bronze و silver حتی جدیدا gold همشون مثله هم ترول و زبون نفهمم x-(
سرور آمریکا من الان 3 ماهه که بازی میکنم بهترین از بین این 3 تا سروری که بازی کردم هست اونجا هم نوب زیاد داره اما وقتی یه چیزی میگی سریع میفهمن و درست انجام میدن اما اینایی که سرور اروپا هستن اکثرا انگلیسی بلد نیستن خیلی toxic زیاده توشون فحش بلدن فقط و وقتی یه چیز میگی نمیتونن جوابت رو بگن فحش میدن یا ترول میکنن :|
اما سرور آمریکا خیلی خوبن جدیدا که پینگ من زیره 250 شده توی NA به همه پیشنهاد میدم اگه مشکل ping ندارید برید NA عالیه
توی بازی بیشتر فقط صحبت میکنن یا مثلا تیم فایتی رو اگه ببازیم یه نقشه میکشن که تیم فایته بعدی کاری رو انجام بدیم که بتونیم ببریم یا انقدر همه با هم خوبن و رفتار خوبی دارن من که از سرور toxic و flamer اروپا رفتم حالم به هم میخوره ازین همه خوبی :-&

اصلا نمیشه adc بازی کرد با پینگ بالای 200 اصلا ولی خدایی من بازی کردم تو euw یه سرو گردن بهتر و مودب تر بودن از eune خدایی...
2 تا 3 تا 4 تا تو euw میبازی ممکنه تیمت نوب باشه یا خودت کوتاهی کردی ولی eune اصلا چه خوب بازی کنی چه بد یارو میگه من میخوام ----- کنم به بازی
و اکثرا هم زیر 13 سال بازی میکنن

• Like
Reactions: ramin_m125

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
یه حرفی هم هست که میتونم بت بگم که بدلیل نژاد پرستی ممکنه حذف بشه اینه که 90 درصد بازیکن های eune لهستانی و رمانیایی هستن و noob نیستن خیلی از من و شما حرفه ای ترن تنها بدلیل ذات خراب شون دوست ندارن کسی ببره یه بار پرسیدم از یکیشون چرا وقتی من یه triple کردم قسمت bottom رو به عنوان ADc و به احتمال زیاد من باعث برد میشم تو احتیاط نمیکنی و بازم به کسی که نباید فید بدی فید میدی خیلی صریح گفت چون که خوب بازی کردی تو من نمیزارم ببری .... دوست دارم فید بدم
یه بار دیگه هم یکی از هم تیمی هامون یه کاری کرد که برا اولین من حس کردم باید خودم از پشت بوم بندازم پایین
زبون ادمیزاد چاره ساز اینا نیست مثلا تو youtube هی میگن مثل ادم باشون حرف بزنین اینارو اوکی میشن نه این eune ادم به اصطلاح Toxic کم داره ادم ذات خراب و کند ذهن زیاد داره
اگر اعصاب درست حسابی نداری دور eune رو کاملا خط بکش که جوری میرن رو اعصابت که روانی میشی و خیلی شدید هم میشی و ممکنه دکتر هم نیاز داشته باشی بعضی
مثلا تو تو lane bottom امتیازت 1-0-7 هستش بعد riven بالا هستش 1-0-11 بعد میاد گنک میکنه باتو 10 بار... میشی 7-7-7 اون میشه 1-0-18 بعد میگه تو فید دادی دیگه باعث باخت شدی
دقیقا همینه، یعنی فقط میان اعصابت رو خورد کنن
من که eune رو ول کردم رفتم euw، ولی دلم واسه Jhin تنگ شده :(
برای بیشتر بردن دست به دامن Teemo شدم :)) آدم عذاب وجدان میگیره باهاش بازی می کنه :(

من آسیاتک دارم متاسفانه بهترین حالت پینگ na روی 250 بود نکته جالبش این بود که با نت ایرانسل که پینگش خوبه تو سرور NA روی ۳۰۰ بود
ولی بازم الان یه هفته ای هست که euw شروی کردم انصافا خیلی خیلی بهتر از eune هست، الان چون لول پایین هستم خب نوب هست ولی اسمرف هم توشون هست ولی ندیدم چیزی بگن، تو چندتا بازی afk داشتیم بعد از کلی بازی باختیم (همه تا جایی که می تونستن تلاش کردن و اتفاقا با اینکه باختیم بازی لذت بخشی بود) که اگر طرف بود ۱۰۰٪ می بردیم ولی حتا یه نفر هم نگفت ریپورتش کنید. حالا همین بازی تو eune همه شروع به فحش می کردن فقط اعصابو خورد میکردن

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
خداییش یعنی دیگه اعصاب نمونده :|
این Autofill چیه اخه :|
من مید و تاپ میزنم بخاطره این autofill میندازه ساپورت بعده 1 دقیقه :|
لیو هم میدی 30 مین Queue Dodge Timer میکنه تو پاچت :|

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
ساپورت بازی کردن توی رنک های بالا با adc عه خوب حال میده ولی با adc بد خیلی خسته کننده میشه :< من دیگه وسطاش میبینم که adc مون low عه هیشکاری بلد نیست فید میدم زود تر بازی تموم بشه :/

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
ساپورت بازی کردن توی رنک های بالا با adc عه خوب حال میده ولی با adc بد خیلی خسته کننده میشه :< من دیگه وسطاش میبینم که adc مون low عه هیشکاری بلد نیست فید میدم زود تر بازی تموم بشه :/

اره درسته ولی با بعضی ساپورتا مثل zyra( قدیم janna ) میشه نه تنها ADC رو بلکه تیم رو هم carry کرد ولی خوب یه سری شرایطی داره که مثلا بقیه lane ها اوضاعشون خوب باشه و اینا ...

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
باز اپدیت داده riot ? :|
یعنی گند تر از کلاینت Lol داریم؟ :|
نه میتونی pause کنی نه میتونی ببینی حجم اپدیت چقدره :|
خیلی شل مغزن خداییش :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟