Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تقریبا تو ایران همه از قدیم Odin بودن
سرور شلوغتری هست
پینگ بهتری داره

البته من تازه 2 روزه دارم بازی میکنم و پینگ با سربروس یکم بهتر بود تقریبا و با Odin یکم Timeout داشتم برا همین نرفتم ><

ولی خیلی خوبه نمیدونم از سروراشه یا نت ولی با همین پینگا هم خیلی راحت بازی میکنم و مشکلی ندارم (چش نزنم خوبه :d )

این lalafellها چرا انقدر گوگولی و دوست داشتنین؟ :((

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
البته من تازه 2 روزه دارم بازی میکنم و پینگ با سربروس یکم بهتر بود تقریبا و با Odin یکم Timeout داشتم برا همین نرفتم ><

ولی خیلی خوبه نمیدونم از سروراشه یا نت ولی با همین پینگا هم خیلی راحت بازی میکنم و مشکلی ندارم (چش نزنم خوبه :d )

این lalafellها چرا انقدر گوگولی و دوست داشتنین؟ :((
بعدا میفهی چه مارمولک هایی هستن =))
یه پینگ هم از این بگیر 199.91.189.147
فقط بگم اولش تنهایی شروع کنی یکم سخته مخصوصا اگه DPS باشی

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بعدا میفهی چه مارمولک هایی هستن =))
یه پینگ هم از این بگیر 199.91.189.147
فقط بگم اولش تنهایی شروع کنی یکم سخته مخصوصا اگه DPS باشی

خیلی باحالن یعنی میبینم یکی کاراکترش لالافله کلی حال میکنم XDD وقتی راه میرن خیلی بامزن
این الان برا Odinئه پینگم الان بالا بود با این
تا الان که خیلی حال کردن مشکلی هم نداشتم Lvl 16م الان
Archer هم هستم

با همه چیز بازی حال کردم قبلا میخواستم یه mmo تجربه کنم اما هیچ کدوم به دلم نمیومدن اما عاشق این یکی شدم

من که دیگه با دنیای 3 بعدی خداحافظی کردم و یه بند سر دنیای 2 بعدیم دیگه زندگی برام نمونده :d

فعلا هم یکم Questهای داستانی رو برم تا بتونم برم محیطای دیگه چون میخوام برم این Event تابستونی که تا 7 سپتامبر هست رو تموم کنم :d کسی اینجا رفته؟

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
خیلی باحالن یعنی میبینم یکی کاراکترش لالافله کلی حال میکنم XDD وقتی راه میرن خیلی بامزن
Archer هم هستم

با همه چیز بازی حال کردم قبلا میخواستم یه mmo تجربه کنم اما هیچ کدوم به دلم نمیومدن اما عاشق این یکی شدم

من که دیگه با دنیای 3 بعدی خداحافظی کردم و یه بند سر دنیای 2 بعدیم دیگه زندگی برام نمونده :d

فعلا هم یکم Questهای داستانی رو برم تا بتونم برم محیطای دیگه چون میخوام برم این Event تابستونی که تا 7 سپتامبر هست رو تموم کنم :d کسی اینجا رفته؟

Questهای داستانی اخرش باید بری سروقت Dung و Primal ها
آره اون Event فصلیه
ولی فکر کنم آخر این Lalafell ها سر Ascian ها هم شیره بمالن =))
قبلا فکر میکردیم چه قشنگن ولی الان نه :d
یه شخصیت هم تو بازی هست که یکسری ها از SE خواستن هرجور شده اینو تو Patch های بعدی بکش =)) اینو بعدا باهاش آشنا بشی میفهمی lighting جلوش حرفی باسه گفتن نداره :d

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
Archer هم هستم

اره من رفتم. تا اون موقع میتونی بری همه ایتما رو بگیری, فکر کنم باید Lv.30 باشی واسه Quest دو سه تا Fate خاص براش گذاشتن که با هر Fate دو تا Ticket واست میده جمع میکنی اونا رو بعد تحویل میدی ایتم میگیری:d
دو تا راه دیگه واسه تیکت جمع کردن هست ولی همون Fate خوبه که هم Exp میگیری هم Ticket:d
---
این Lalafell ها دو تا Pose باحال دارن که من خیلی ازشون خوشم میاد یکی تو حالت ایستاده, یکی هم تو حالت نشسته:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اره من رفتم. تا اون موقع میتونی بری همه ایتما رو بگیری, فکر کنم باید Lv.30 باشی واسه Quest دو سه تا Fate خاص براش گذاشتن که با هر Fate دو تا Ticket واست میده جمع میکنی اونا رو بعد تحویل میدی ایتم میگیری:d
دو تا راه دیگه واسه تیکت جمع کردن هست ولی همون Fate خوبه که هم Exp میگیری هم Ticket:d
---
این Lalafell ها دو تا Pose باحال دارن که من خیلی ازشون خوشم میاد یکی تو حالت ایستاده, یکی هم تو حالت نشسته:d

Eeeee ؟؟؟ باید Lvl 30 باشم؟ :(( باید سریع Lvl up کنم (-.-)

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟