Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
حتی با فیلتر شکن هم این ارور رو میده دوست عزیز
You cannot use this function.
Please contact the SQUARE ENIX Support Centre for additional details.
Error Code: i2501
اها بازم این اروره:Wallbash:
این فقط با فیل0طر شکن درست میشه یکی دیگه رو امتحان کن من خودم هر دفعه واسه تایم کارت زدن شونصد تا فیل9طر شکن رو امتحان میکنم یکیش جواب میده:confounded:

• Like
Reactions: Soulss

Soulss

کاربر سایت
Jan 21, 2018
9
دوسان یه سوال دیگه خم داشتم.اگه سی دی کی بازی نسخه کامپیوترش رو بگیرم به ps4 میخوره؟ یعنی حتی سی دی کی بازی مشترکه؟آخه بعضی فروشگاه ها زده pc.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوسان یه سوال دیگه خم داشتم.اگه سی دی کی بازی نسخه کامپیوترش رو بگیرم به ps4 میخوره؟ یعنی حتی سی دی کی بازی مشترکه؟آخه بعضی فروشگاه ها زده pc.
دیسک مشترک نیست اگه میخواید رو هردو بازی کنید دو بار باید بخریدش

• Like
Reactions: Soulss

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
أيتم چي پيشنهاد ميكنين كه گرون باشه واسه فروش همه چيزا قيمتش اومده پايين منم وقت گرايند و كرفت ندارم بشه با لور خريد ،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر