Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

arman79714

کاربر سایت
Apr 25, 2015
72
نام
آرمان نورروزی
اصلا چیزایی که شما مینویسین رو میخونم بدجور هول میکنم،احساس میکنم خیلی عقب افتادم:coldsweat:
بازی کم کم قضیای مختلف رو توضیح میده یا خودم باید بگردم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستانی که بازی میکنن چندتا سوال:
1.توی پیج استیم زده با خرید نسخه NA نیاز به اکانت NA اسکوئر اینکس هست این یعنی بازی فقط به سرورای امریکا محدود میشه یا به اروپا و اسیا هم میشه متصل شد؟(بخاطر این میپرسم که اسکوئر انیکس بازی ریجن لاک زیاد داره یه سری بازی F2P خیلی خوب هم داره که فقط مخصوص ژاپن هستن) مشکل پینگ ندارید؟
2.لول آپ توی بازی چجوریه؟ طولانیه یا سریع؟ بیشترین مشکلی که با عناوین mmorpg دارم اینه که مکس لول شدن انقدر طولانی میشه که ولش میکنم
3.فکر کنم بازی اشتراک ماهانه داشت این اشتراک رو میشه با پول درون بازی هم بدست آورد یا حتما برای هربار باید با پول واقعی خرید؟
4.بازی یکی دوتا دی ال سی هم فکر کنم داشت برای اجرا بازی اونهارو هم باید خرید؟ یا خرید این نسخه کافیه؟
5. cat ear و اینجور چیزا داره؟ :D
درکل تا اینجا بازی چه مشکلاتی داشته از نظرتون

arman79714

کاربر سایت
Apr 25, 2015
72
نام
آرمان نورروزی
1.توی پیج استیم زده با خرید نسخه NA نیاز به اکانت NA اسکوئر اینکس هست این یعنی بازی فقط به سرورای امریکا محدود میشه یا به اروپا و اسیا هم میشه متصل شد؟(بخاطر این میپرسم که اسکوئر انیکس بازی ریجن لاک زیاد داره یه سری بازی F2P خیلی خوب هم داره که فقط مخصوص ژاپن هستن) مشکل پینگ ندارید؟
2.لول آپ توی بازی چجوریه؟ طولانیه یا سریع؟ بیشترین مشکلی که با عناوین mmorpg دارم اینه که مکس لول شدن انقدر طولانی میشه که ولش میکنم
3.فکر کنم بازی اشتراک ماهانه داشت این اشتراک رو میشه با پول درون بازی هم بدست آورد یا حتما برای هربار باید با پول واقعی خرید؟
4.بازی یکی دوتا دی ال سی هم فکر کنم داشت برای اجرا بازی اونهارو هم باید خرید؟ یا خرید این نسخه کافیه؟
دوستان خیلی با تجربه تر از منم هستن ولی تا توانم جوابتون رو میدم
۱.من توی استیم بازی نمیکنم ولی اکانت اسکویر انیکس که ساختم برای اروپا بود و هیچ مشکلی با ایپی ایران نداره تو بازی، فقط موقع ساخت و وارد کردن کد نیاز به فیلتر شکن داشتم(اگه تو استیم خریدی بگو سرعت دانلودت چطوری بود)
۲.من تو یه هفته ای که روزی یکی دو ساعت بازی کردم لول ۲۱ شدم، بنظرم خوب بود و خسته نشدم
۳. با پول واقعی، میتونید از همین بازی سنتر درخواست کنید دوستان میخرن از kinguin(توی فروش بازی هست تاپیکش)
۴.یه دی ال سی داره فعلا که باید خرید، لینکی که فرستادید میره توی استیم و نه خود محصول من از این لینک خریدم که هم خود دی ال سی بود هم سی روز داخل بازی هم خود بازی(پیشنهاد میکنم شما هم همین کارو بکنین)
5.یه race داره که گربست کلا:smiley:البته اگه درست منظورتون رو متوجه شده باشم
گلوبال کولدون بازی رو یکم آروم کرده که البته بنظر من گیمپلیش اینقدر هیجان انگیز هست که مشکلی ایجاد نکنه
خوبیش اینه که میتونی با یه کرکتر همه کلس هارو بازی کنی

• Like
Reactions: zilyzal

arman79714

کاربر سایت
Apr 25, 2015
72
نام
آرمان نورروزی
من این لینک رو دیدم خیلی هایپ شدم برای بازی
کامل همه تب های هر بخشش رو بگردین
اگه باز هم مطمئن نیستین فری تریال رو امتحان کنید

• Like
Reactions: zilyzal

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان خیلی با تجربه تر از منم هستن ولی تا توانم جوابتون رو میدم
۱.من توی استیم بازی نمیکنم ولی اکانت اسکویر انیکس که ساختم برای اروپا بود و هیچ مشکلی با ایپی ایران نداره تو بازی، فقط موقع ساخت و وارد کردن کد نیاز به فیلتر شکن داشتم(اگه تو استیم خریدی بگو سرعت دانلودت چطوری بود)
۲.من تو یه هفته ای که روزی یکی دو ساعت بازی کردم لول ۲۱ شدم، بنظرم خوب بود و خسته نشدم
۳. با پول واقعی، میتونید از همین بازی سنتر درخواست کنید دوستان میخرن از kinguin(توی فروش بازی هست تاپیکش)
۴.یه دی ال سی داره فعلا که باید خرید، لینکی که فرستادید میره توی استیم و نه خود محصول من از این لینک خریدم که هم خود دی ال سی بود هم سی روز داخل بازی هم خود بازی(پیشنهاد میکنم شما هم همین کارو بکنین)
5.یه race داره که گربست کلا:smiley:البته اگه درست منظورتون رو متوجه شده باشم
گلوبال کولدون بازی رو یکم آروم کرده که البته بنظر من گیمپلیش اینقدر هیجان انگیز هست که مشکلی ایجاد نکنه
خوبیش اینه که میتونی با یه کرکتر همه کلس هارو بازی کنی
ruuv_tumblr_mpzvohovnw1raqwzdo1_500.gif
از kinguin خودمم میتونم خرید کنم ولی مثل اینکه نسخه تحت لانچر اسکوئر رو برای فروش گذاشتن منم همیشه سعی میکنم بازیارو تحت استیم بگیرم حالا هرچقدر هم قیمتش بالاتر باشه
ظاهرا توی kinguin هم گفته شده که بازی محدودیت منطقه ای داره صبر میکنم ببینم کسی میدونه با اکانت NA میشه تو ریجن های اروپا و اسیا بازی کرد یا نه
الان شما وارد بازی میشید لیست سرور میاره؟ سرورای اسیا یا امریکا هم هست که وارد بشید یا نه؟ اگر نباشه که احتمالا محدود کردن
اینکه نمیشه با پول درون بازی اشتراک ماهانه رو مثل wow خرید یکم آزار دهندس که آدم برای هرماه کلی هزینه کنه
و اینکه بعد از یک هفته تازه لول 21 شدید بنظر میاد مکس لول کردن طولانی باشه
به هرحال نسخه دمو رو نصب میکنم ببینم چطوره
تنها چیزی که میتونه باعث بشه بخرمش همون کلس neko هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر