Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

arman79714

کاربر سایت
Apr 25, 2015
72
نام
آرمان نورروزی
Eternal Bond همون ازدواج هستش که میتونی با هر شخصیت و جنسیتی ازدواج کنی
واسه ازدواج کردن باید حد اقل یه کلاس لول 50 داشته باشی و یه quest خاص رو هم انجام بدی که اسمش رو دقیق نمیدونم
بعد از ازدواج یه سری وسیله ی ویژه میگیری که بستگی به Plan داره
standard plan که مجانی هستش
Gold و Platinum Plan که پولیه و هر کدومش یه سری آیتم های خاص و یه مونت 2 نفره هم بهت میده ( البته بعضی چیزا توی هر 3 تا plan یکیه مثل emote و hairstyle و یه وسیله ی خونه و کت شلوار و لباس عروس که اگه اون plan پولی ها رو بگیری قابلیت رنگ کردنشونم باز میشه )
بعد از ازدواج یه انگشتر میگیرید که این قابلیت رو داره که میتونین از هر جایی که هستین کنار هم teleport کنین
پس از همین الان دنبال شوهر یا زن با ایمان و با تقوا برای فریا خانوم باشم(سعی کنیم در گرایشات جنسی کارکترمان دخالت نکنیم:D)
بازی کی در دسترس قرار می گیره؟

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,076
نام
آریا
پس از همین الان دنبال شوهر یا زن با ایمان و با تقوا برای فریا خانوم باشم(سعی کنیم در گرایشات جنسی کارکترمان دخالت نکنیم:D)
بازی کی در دسترس قرار می گیره؟
10:00 Am به Gmt یا همون 14:30 خودمون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arman79714

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,076
نام
آریا
667e303c5618270eb230f3883f1a05669dcdadae.png

square enix اعلام کرد که محدودیت زمانیه 14 روزه ی free trial رو کلا برداشته یعنی دیگه تا هر وقت اگه کسی بخواد میتونه free trial رو بازی کنه . واسه ما ایرانیا که 15 روز فقط طول میکشید که بازی رو دانلود کنیم خیلی خوب میشه اینجوری:D
لینک محدودیت های free trial

• Like
Reactions: sina_unl

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
:-wكلن drop rate item خيلي پايين اومده رو مخه ٣ بار پشت هم dun scaith رو رفتم بهم هيچي نداد need مي زني بر عكس بيشتر لج مي كنه نميده لول الانم دارم ravana extremo رو ٩٩ بار برم تا روز هاكو بده اونجوري خيلي بعيده البته الان ٤٠ تا توتم دارم يعني ٤٠ بار رفتم بهم نداد چه وضعشه:-w:-w

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,076
نام
آریا
سلام كسي zu horn رو گرفته iron voyage steel مي خواد تو دايدم نمي ده 1000 بار دايدم رو فارم كردم انگار نه انگار ~X(
من چند ماه پیش با 100k gil از توی market board خریدمش :D
اون iron voyage steel رو فقط با airship میتونی بگیریش :D توی diadem بدست نمیاد

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
من چند ماه پیش با 100k gil از توی market board خریدمش :D
اون iron voyage steel رو فقط با airship میتونی بگیریش :D توی diadem بدست نمیاد
خوشبحالت :| چرا تو دايدم هم ميندازه em بري تو يوتوب ديدم 280'ilv item ها رو چي ميگي؟ ما خوش شانس نيستيم راستي تو كدوم سروري ؟

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,076
نام
آریا
خوشبحالت :| چرا تو دايدم هم ميندازه em بري تو يوتوب ديدم 280'ilv item ها رو چي ميگي؟ ما خوش شانس نيستيم راستي تو كدوم سروري ؟
اون ilevel 280 ها رو من فقط شنیدم :D هر دفعه رفتیم اونجا wipe شدیم boss های وحشی ای داره :D
من سرور cerberus هستم

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,076
نام
آریا
من zerumus هستم از دست اين ژاپني ها خسته شدم بازيشون خيلي خوبه ولي رو مخه :) emergency mission بري شانس دراپش 5 درصده 280 ها تو يوتوب چندتا كليپ هست واسش ولي همه شاكين خودتو بايد بكشي انيما بگيري يه دفعه ٢٨٠ weapon بگيرن بعضي ها :D
سرور ژاپنی پینگش بالا نیست؟؟ من اولش میخواستم یه سرور آمریکایی برم بعضی ازین اروپایی ها خیلی بی شعورن :< ولی از پینگ بالاش ترسیدم
من خودم به شخصه anima رو فقط واسه قشنگیش گرفتم:D

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
تنها چيز خوبي كه diadem بمن داد علاوه بر گيرهاش كه به همه ميده legendary mark log بود خيلي حال كردم. البته با هانت بهت ميده ولي ٥٠٠ تا سيل ميخواد ١٠ تا گيرم اومد دو تا از گيرامو ٢٧٠ كردم البته ريدم كه ميده

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سرور ژاپنی پینگش بالا نیست؟؟ من اولش میخواستم یه سرور آمریکایی برم بعضی ازین اروپایی ها خیلی بی شعورن :< ولی از پینگ بالاش ترسیدم
من خودم به شخصه anima رو فقط واسه قشنگیش گرفتم:D
خوبه قابل تحمله اونقد بالا نيست كلاست چيه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر