Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,077
نام
آریا
Zurvan عالی بود به نظر من یکی از قشنگ ترین LimitBreak ها رو داره:Drooling:
با cross server کردن party finder بازی خیلی جذاب تر شده هر وقت میرم شونصد نفر دارن دنبال پارتی میگردن :Excited:
نمیتونم صبر کنم زود تر raid24 نفره جدید رو باز کنم برمش دارم از خوشحالی سکته میزنم :-SS
و بعد پتچ جدید این وقت صبح ندیده بودم زیره 5 دقیقه پارتی پیدا بشه واسه pvp :wow:
و ...:Dozing::Dozing::Dozing::Dozing:
آخه من واسه کی پست میذارم :| این فرومهای خارجی که واسه این بازی ساختن روزی 50 صفحه بهشون اضافه میشه اینجا چرا طرفدار نداره... Af :Punish:

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
با cross server کردن party finder بازی خیلی جذاب تر شده هر وقت میرم شونصد نفر دارن دنبال پارتی میگردن :Excited:
و بعد پتچ جدید این وقت صبح ندیده بودم زیره 5 دقیقه پارتی پیدا بشه واسه pvp :wow:
آخه من واسه کی پست میذارم :| این فرومهای خارجی که واسه این بازی ساختن روزی 50 صفحه بهشون اضافه میشه اینجا چرا طرفدار نداره... Af :Punish:

موقع LBش شنیدی چی میگه آخرش؟ :D Ahura Mazda

تازه اینجا بازی رو هیچی حساب نمیکنن هیچ کلا FF حسابش هم نمیکنن XD

• Like
Reactions: BoxBox

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
نمیتونم صبر کنم زود تر raid24 نفره جدید رو باز کنم برمش دارم از خوشحالی سکته میزنم :-SS
از قبل هم Cross بود این Party Finder ما بین سرور های اروپا فقط بسته به اینکه DPS باشی یا Tankیا Healer میزان انتظار فرق داشت
Dragoon که بودم 10 دقیقه اینا صبر میکردیم دانجن های لول پایین 15 دقیقه ولی با DK زیر 1 یا 2 دقیقه میرفتم همرو
تو Dung اینا چند بار پرسیدیم طرف کلا مال یک سرور دیگه بود
ولی این XIV جالبیش این بود که قبل اکسپنشن Heaven هم با اینکه سرور هاش تو کانادا بود پینگ خوب بود بعد که مال اروپا جدا شد بهترم شد

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
از قبل هم Cross بود این Party Finder ما بین سرور های اروپا فقط بسته به اینکه DPS باشی یا Tankیا Healer میزان انتظار فرق داشت
Dragoon که بودم 10 دقیقه اینا صبر میکردیم دانجن های لول پایین 15 دقیقه ولی با DK زیر 1 یا 2 دقیقه میرفتم همرو
ولی این XIV جالبیش این بود که قبل اکسپنشن Heaven هم با اینکه سرور هاش تو کانادا بود پینگ خوب بود بعد که مال اروپا جدا شد بهترم شد

نه Duty Finder ها cross server بودن

ولی Party Finder ها نبودن و مختص هر سرور بودن

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,077
نام
آریا
duty finder آره از قبل cross بود . ولیParty Finder رو جدیدا cross کردن
tc3m_partyfinder.png

ولی نمیدونم جدیدا بازی کردی یا نه حتی با dps هم سریع میره دانجن خیلی شلوغ تر شده نسبت به قبل و شبا که اگه با هیلر یا تانک بخوای بری بلافاصله میره تو دانجن
من چند روز پیش ip های سرور آمریکا و اروپا رو گرفتم تست کردم اروپا واسه من نردیک 140 بود و آمریکاش فکر میکردم بالای 300 باشه ولی نزدیک 200 بود!!! که بازم خوبه اگه بشه بریم سرور آمریکا خیلی بهتره چون تعداد world هاش سه برابر بیشتر از اروپاس و خیلی شلوغ تر باید باشه

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
نه Duty Finder ها cross server بودن

ولی Party Finder ها نبودن و مختص هر سرور بودن
اوه الان یادم اومد
انقدر نرفتم تو بازی که همه چی یادم رفته :-<
4 ماه شارژ کردم کلا 15 روزش رو بازی کردم
duty finder آره از قبل cross بود . ولیParty Finder رو جدیدا cross کردن
tc3m_partyfinder.png

ولی نمیدونم جدیدا بازی کردی یا نه حتی با dps هم سریع میره دانجن خیلی شلوغ تر شده نسبت به قبل و شبا که اگه با هیلر یا تانک بخوای بری بلافاصله میره تو دانجن
من چند روز پیش ip های سرور آمریکا و اروپا رو گرفتم تست کردم اروپا واسه من نردیک 140 بود و آمریکاش فکر میکردم بالای 300 باشه ولی نزدیک 200 بود!!! که بازم خوبه اگه بشه بریم سرور آمریکا خیلی بهتره چون تعداد world هاش سه برابر بیشتر از اروپاس و خیلی شلوغ تر باید باشه
اره خوبه ولی تو Titan اینا یکم میاد رو مخت چه برسه به بقیه

• Like
Reactions: BoxBox

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,077
نام
آریا
اوه الان یادم اومد
انقدر نرفتم تو بازی که همه چی یادم رفته :-<
4 ماه شارژ کردم کلا 15 روزش رو بازی کردم

اره خوبه ولی تو Titan اینا یکم میاد رو مخت چه برسه به بقیه

باز خوبه تو از 4 ماه 15 روزش رو بازی کردی
من یه نفرو میشناسم 8 ماه گرفته کلا 10 ساعتشو فقط داخل بازی بوده!!!!
slap emote

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
باز خوبه تو از 4 ماه 15 روزش رو بازی کردی
من یه نفرو میشناسم 8 ماه گرفته کلا 10 ساعتشو فقط داخل بازی بوده!!!!
slap emote
اون چرا
من چند ماه درگیر کار و مشکلاتم ولی عید دوباره بازی می کنم ولی خیلی عقبم Anima رو کلا کار نکردم ست هام کلا شوت شده Trail ها و و و

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,077
نام
آریا
جالب شده قرار زیر آب هم بریم
Chocobo ها دیگه زیر دریایی شدن :D

1f6k_ss_d9028f95d630c1a66d4a23dda323c51f60aefa19.1920x1080.jpg
آره کلی چیز هیجان انگیز قراره به اکسپنشن جدید اضافه بشه بازی ازینی که هست قراره فوق العاده تر و جذاب تر بشه:Scare:

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,077
نام
آریا
Samurai Confirmed!!!
9wrb_samurai.png

اینم Dps عه عالیههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
ولی این و redmage تنها job هایی هستن که قراره توی اکسپنشن اضافه بشن:((:((:((:((:((

------------------------------------
یه منطقه ی مسکونی دیگه قراره اضافه بشه که خونه هاش استایل ژاپنی داره به اسم Shirogane >,>

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر