Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,968
من کلا samurai رو با یه کلاسه دیگه اشتباه گرفته بودم همش میگفتم خدا کنه سامورایی نباشه dps بعدی ...
300px-Samurai.jpg

این عکسو دیدم تازه یادم اومد samurai رو
این کلاس رو منم خیلی دوست دارم :D

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
من کلا samurai رو با یه کلاسه دیگه اشتباه گرفته بودم همش میگفتم خدا کنه سامورایی نباشه dps بعدی ...
300px-Samurai.jpg

این عکسو دیدم تازه یادم اومد samurai رو
این کلاس رو منم خیلی دوست دارم :D
حالا بیان اسکیل gill toss رو بزارم این سری کمی بخندیم :D

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,968
red mage و blue mage داریم, green mage هم داریم؟ summoner ها که نیستن green mage؟
نه summoner ها Green mage نیستن.
من دقیق یادم نیست، اما فکر کنم Green Mage توی یکی از سری های final fantasy نقش همون white mage رو داشته و ترکیبی از paladin و white mage میشه green mage که یک نوع هیلره تانکی میشه بهش گفت!

• Like
Reactions: love master

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
red mage و blue mage داریم, green mage هم داریم؟ summoner ها که نیستن green mage؟
هم Red mage داریم هم Blue mage هم Green mage و GM کلا تو کار Buff و Support هست ولی بر خلاف Red Mage و Blue mage اسلحه Staff مثل WM و BM

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: love master

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کسی میتونه در مورد شارژ ماهیانه + قیمت بازی تو استیم بهم بگه؟
ممنون.

قیمت استیم رو نمیدونم

ولی شارژ ماهیانه اگه اکانت بازیت (نه اکانت PSNت) ریجن 2 باشه 85 تومن هر 2 ماه یک بار

و اگه اکانت بازیت ریجن 1 باشه 115 تومن هر 2 ماه یک بار

• Like
Reactions: Cait Sith

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
من رفتم اهواز زیاد نیست برگشتم، شانس رفتم اونجا چیز خریدم پولام تموم شد. از شانس بدم هم فرضا پول رو هم یک کاری کنم باید برای تمدیدش یک ماهه بگیرم که زیاد پیدا نمیشه، پلاس یک ماهه هم سخت پیدا میشه، کلا به بدشانسی خوردم :(

یک دی هم میرم سربازی برای همین وضعم بدتره دیگه، دوست دارم بازیهایی که منتظرشون بودم رو تندی بازی کنم و برم :(

• Like
Reactions: BoxBox

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر