Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,106
نام
آریا
البته طبق گفته دوستان بهتره بار اول بشینی کوئیست های فرعی و اصلی رو بری، بعد از اونها کلی زمان برای کارای دیگه داری و میتونی خوش بگزرونی، از این کارا کنی، یک کلاس دیگه رو بگیری و دوباره لول آپ کنی و...
ایول :-bd
board market چجوری میشه فروخت ؟ quest خاصی رو باید انجام بدم ؟؟

• Like
Reactions: bezad

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Retainer هاتون رو که بگیرید کار فروش رو اونا براتون انجام میدن :D

وقتی گرفتیشون میرین کنار Summon Bell و هرکدوم از Retainer هایی که خواستین رو احضار میکنید و بعدش بهش میگین چه آیتمی رو با چه قیمتی بفروشه :D

• Like
Reactions: BoxBox and bezad

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,106
نام
آریا
Retainer هاتون رو که بگیرید کار فروش رو اونا براتون انجام میدن :D

وقتی گرفتیشون میرین کنار Summon Bell و هرکدوم از Retainer هایی که خواستین رو احضار میکنید و بعدش بهش میگین چه آیتمی رو با چه قیمتی بفروشه :D
چه باحاله:D
حالا اونا رو چجوری میشه گرفتشون:|
تو نت که سرچ کردم گفته لول 17 بشی یه گوئست هست انجام بدی باز میشن :|
الان من لول 23 ام خبری نیست چرا:|
invetory داره 100 تاش پر میشه بدجور نیاز به فروششون دارم
یا حداقل یه چیز شبیه به بانک
نداره همچین چیزی ؟

• Like
Reactions: bezad

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
نداره همچین چیزی ؟

در فروشگاه های معمولی با چندرغاز میتونی بفروشیشون :))

• Like
Reactions: BoxBox

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
نداره همچین چیزی ؟
ارزش ندارن بندازشون دور
Allagon هارو نگه دار میتونی بدیشون به Retainer هات نگه دارن واست
اینجا نوشته کوئست رو کجا میتونی بگیری:
To unlock Retainer Ventures, you must complete the quest The Scions of the Seventh Dawn and have hired at least 1 Retainer. players then must complete 1 of 3 level 17 quests in the 3 major cities.

In Limsa Lominsa, players can complete the quest An Ill-conceived Venture (Limsa Lominsa) by talking to Troubled Adventurer in Limsa Lominsa Lower Decks(X9,Y11).

In Gridania, players can complete the quest An Ill-conceived Venture (Gridania) by talking to Troubled Adventurer in New Gridania (X11,Y12).

In Ul'dah, players can complete the quest An Ill-conceived Venture (Ul'dah) by talking to Troubled Adventurer in Ul'dah - Steps of Nald (X9,Y8).

• After unlocking retainer ventures, the market board status in the retainer interface will also display venture status.

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نداره همچین چیزی ؟

تا 2 تا Retainer میتونی داشته باشی (بیشتر باید پول واقعی بدی) و هرکدوم به اندازه Inventory خودت جا دارن که بهشون آیتم بدی :D البته خیلی چیزارو باید بندازی دور چون تو Level شما هیچ چیز با ارزشی وجود نداره :D

• Like

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,106
نام
آریا
آره زیاد با ارزش گرون قیمت هم نیستن ولی من دیدم چند تاش رو توی shop مثلا 3 gil میشه فروخت اما توی market مثلا 100 gil میفروختن $-) بهتر از 3 gil عه :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آره زیاد با ارزش گرون قیمت هم نیستن ولی من دیدم چند تاش رو توی shop مثلا 3 gil میشه فروخت اما توی market مثلا 100 gil میفروختن $-) بهتر از 3 gil عه :D

من آیتم Craft میکنم 89000 gil میفروشم ناراحتم میگم کمه تو به 100 gil راضی هستی؟ :D بازم حالا بفروش لااقلش اینه که یاد میگیری با Market Board چجوری کار کنی :D

همین 2 روز پیش 21 میلیون gil دادم برا خرید لباس جدید واسه Crafter ها و Gatherer هام :))

• Like

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
Limit break چیه ؟؟؟

توی دانجن ها کاربرد داره.
توی هات بار میندازش بعد توی مبارزه میبینی یک نوار خالی بالا گوشه تصویر میاد. وقتی پر شد میتونی ازش استفاده کنی، البته این برای همه پر میشه و فقط مال تو نیست پس باید حواست باشه کجا ازش استفاده میکنی، که یکهو خراب کاری نشه :D
توی همون بار اول یک حرکت خفن میتونی بزنی ولی وقتی به باس آخر رسیدی سه تا نوار میشه چه توی 2 تا چه توی 3 تا میشه زدش، ولی دمیج هاش فرق میکنه و حال بیشتری هم میده و زیباتره :D

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Limit Break درواقع Super Ultimate Technique بازیه :D

اگر شما تو یه Medium Party باشید که شامل 4 نفر میشه تو طول Dungeon ها فقط 1 نوار داره و فقط سر باس ها 2 نوار میشه

ولی اگر تو Large Party باشید که شامل 8 نفر میشه تو طول Dungeon شامل 2 نوار و سر یه سری باس ها (معمولا باس های آخر تو Raid ها و یا تو Trial ها) شامل 3 نوار میشه

برای Mage هایی که DPS هستن LB یه Area Attack میزنه

برا Healer ها کل پارتی رو Heal میکنه و باف هارو ازشون برمیداره و تو LB 3 مرده هارو هم زنده میکنه

برای Melee DPS ها فقط به یه دشمن ولی با DPS بالایی میزنه

برای Tank ها هم نمیدونم اگر اشتباه نکنم دفاع کل اعضای پارتی رو بالا میبره مهم نیست چون هیچکس Tank LB نمیزنه :D

و اینکه نوار LB برای هرکی جدا نیست و کل اعضای پارتی از یه LB به صورت اشتراکی استفاده میکنن

اینم بگم اون دسته بندی بالایی که کردم شکل و شمایل LB یک و دو برای هر گروه مشابهه مثلا شکل LB 2 برای کلاس Black Mage با Summoner یکیه اما برا LB 3 هر کلاسی انیمیشن و ضربه خودشو داره که یه سریاشون واقعا زیبان :D

از بین کلاسا من LB کلاسای NIN و AST و BRD و MNK رو خیلی دوست دارم

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
راستی آریا @IHIERO لول چند هستی؟ من 31 هستم. اگر خواستی بعضی اوقات با هم بریم.

فرشاد @NoctisSasuke کوئیست ها رو چند نفره میشه رفت دیگه؟ یا باید تکی رفت؟

میشه چند نفره رفت ولی یه سری Quest هارو فقط باید تکی رفت که خود بازی بهت میگه مثلا اگه تو پارتی باشی بهت میگه از پارتی خارج شو تا Quest رو بهت بده

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر