Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من خیلی وقته بازی رو دانلود کردم 14 گیگ اگه میشه شما لینک کرکی چیزی بدین که بشه حتی وارد بازی شه واس ما بسه ( آفلاین _ که فکر کنم اصلا نداره :) ) اگه کار کرد خبر میدم مرسی
شرمنده، والا من هنوز بازی رو ندارم و منتظرم با پچ ریلم ریبورن نسخه PC ـش رو بگیرم.
آفلاین که اصلا نداره، آنلاینش هم به صورت پایرت نمی دونم. ولی باید بشه، اگه الان امتحان نداشتم تا فیها خالدون نحوه هک آنلاینش رو اونم از سایت ها و فروم های خارجی در میاوردم می گفتم می شه پایرتش کرد یا نه. البته فعلا بدون پچ ارزش بازی نداره چون نسخه ای که 2 سال پیش اومد متای پایین 49 رو گرفت، ولی با پچی که اسکوئر انیکس روش کار کرده و بزودی میاد ارزشش رو داره.
یه نکته دیگه اینکه آنلاین نسخه PC دو سال پیشش به صورت پولی ماهیانه ای بود حالا نمی دونم ریلم ریبورن قراره چطور باشه و نحوه پایرت کردن نسخه اصلی و ریلم ریبورن رو هم نمی دونم ولی اگه مشکل آی پی بن بودن و شارژ ماهیانه (همون آنلاین پولی) رو نداشته باشیم حله فکر کنم.
فقط خدا کنه مثل دیابلو3 نباشه! (از نظر پایرت:D)
سهیل منو که یادت میاد چقدر منتظر این بازی بودم
onion048.gif

بریم با هم می ترکونیم چه پایرت چه اوریج
onion021.gif
آره یادمه:D
منتظر ریلیزش به همین زودیا باید باشیم همونطور که گفتم.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
سلام دوستان .
loveshower.gif

من کلا از سری Final Fantasy اطلاعات ندارم ، یک چندتا سوال بپرسم
4chsmu1.gif

دوستان بازی F2P ـه ؟
fingersmiley.gif
حجمش چقده ؟
square.gif
اگه F4P نیست ، قمیتش چنده ؟
gigglesmile.gif
ریلیز شده ؟
gaah.gif

مرسی ممنون .
pinkglassesf.gif

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
سلام دوستان .
loveshower.gif

من کلا از سری Final Fantasy اطلاعات ندارم ، یک چندتا سوال بپرسم
4chsmu1.gif

دوستان بازی F2P ـه ؟
fingersmiley.gif
حجمش چقده ؟
square.gif
اگه F4P نیست ، قمیتش چنده ؟
gigglesmile.gif
ریلیز شده ؟
gaah.gif

مرسی ممنون .
pinkglassesf.gif

فری تو پلی نیست، آنلاین نسخه اصلیش رو PC هم همون طور که گفتم به صورت پولی ماهیانه ای بوده، نسخه جدید A realm reborn که داره میاد و منتظرشیم رو نمی دونم همینطوریه (پولی ماهیانه ای) یا نه ولی می دونم فری تو پلی نیست.
ریلیزش هم بزودی تو همین یک چهارم اول امساله.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
من ثبت نام کردم ایمیلی برام اومد حاوی مطلب زیر :

Thank you for applying to become a FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn Beta Tester.

Selection will be based on the answers submitted in the application, and only successful applicants will be notified. Acceptance notifications will be sent to the e-mail address submitted in the application.

* Selections will be made in each test phase, and the number of testers will be gradually increased.

الان باید همینطور بمونم تا یه میل دیگه بده حاوی کد؟
:d

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
من ثبت نام کردم ایمیلی برام اومد حاوی مطلب زیر :

Thank you for applying to become a FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn Beta Tester.

Selection will be based on the answers submitted in the application, and only successful applicants will be notified. Acceptance notifications will be sent to the e-mail address submitted in the application.

* Selections will be made in each test phase, and the number of testers will be gradually increased.

الان باید همینطور بمونم تا یه میل دیگه بده حاوی کد؟
:d

آره. واسه منم همین ایمیله اومد. عمرا ما ها رو انتخاب بکنن.شانسمون خیلی کمه.b-)

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
دوستان من برای این بازی باحال ثبت نام کردم ولی هنوز کد رو دریافت نکردم برای دانلود، کسی میتونه لینک دانلود این بازی رو واسم بفرسته ما هم بی نصیب نمونیم از این بازی؟

تا کد بتا نگیری نمی زاره دانلود کنی.
من الان کد بتا رو دارم .لانچر بازی رو هم گرفتم ولی هنوز وقت نکردم دانلود کنم.

SEPHIIROTH

کاربر سایت
Aug 11, 2012
2
دوستان چرا انقدر این تاپیک خلوته؟آقا من لانچر رو دانلود کردم ولی وقتی اجرا میکنم هیچ آیکونی نشون نمیده
کسی میتونه مارو راهنمایی کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر