Red Dead Redemption Trophies Guide

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
اگه طرف جزو دوستات باشه که مشکلی نیست اما من هر وقت رفتم کسی جز خودم تو اون لیستی که گفتی نبوده!
تنهای تنها بودم
خب ببین اونجا که میری میبینی فقط خودتی باید دکمه مثلث رو بزنی(اگه اشتباه نکنم) اونوقت کل ادلیستت رو بهت نشون میده و کسی که می خوای باهاش یازی کنی رو انتخاب می کنی(این قسمت رو یادم رفت تو پست بالا بگم)

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
خب ببین اونجا که میری میبینی فقط خودتی باید دکمه مثلث رو بزنی(اگه اشتباه نکنم) اونوقت کل ادلیستت رو بهت نشون میده و کسی که می خوای باهاش یازی کنی رو انتخاب می کنی(این قسمت رو یادم رفت تو پست بالا بگم)
خوب با دوستان بازی کردن رو که میدونستم.مثلث رو میزنی.
اما همینطوری کسی نیست.
البته دیروز یکی دو نفری اومدن تو بازی

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
خوب با دوستان بازی کردن رو که میدونستم.مثلث رو میزنی.
اما همینطوری کسی نیست.
البته دیروز یکی دو نفری اومدن تو بازی
پس من سوالت رو اشتباه متوجه شدم ببخشید
معمولا قسمت Free Roam که وارد میشی باید دو سه بار بیای بیرون دوباره وارد شی،معمولا دفعه اول کسی توی بازی نیست،دفعه دوم سوم اضافه میشن به نقشه

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستانی که پایه هستن تروفی های آنلاین رو بگیرن اینجا اعلأم کنن،فکر کنم 8 نفر کافی باشه،اولیش خودم
1-
erfanimmortal

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 PM ارسال شده بود ----------

من الان تویه بازی پوکر 2000تا بردم اما بهم تروفی نداد!
منظور اینه که 2000 تا باید وسط باشه و اون 2000 تا رو رویه یه دست برد؟ یا اینکه کلا در مجموع باید 2000 تا برد؟=((

آخرین ویرایش:

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
دوستانی که پایه هستن تروفی های آنلاین رو بگیرن اینجا اعلأم کنن،فکر کنم 8 نفر کافی باشه،اولیش خودم
1-
erfanimmortal

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 PM ارسال شده بود ----------

من الان تویه بازی پوکر 2000تا بردم اما بهم تروفی نداد!
منظور اینه که 2000 تا باید وسط باشه و اون 2000 تا رو رویه یه دست برد؟ یا اینکه کلا در مجموع باید 2000 تا برد؟=((

من رو هم ادد کنید.
honestbud
فکر کنم باید 2000 تا کلا ببری.
آقا اگه این بازی رو بلدیمیشه به ما هم یاد بدی.
هم این بازی رو هم اونیکی ورق بازیه رو

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
ما که 6سال پیش همه تروفی های آفلاین بازی رو گرفتیم هرچی منتظر پایه شدیم واسه آنلاینش تا پلات کنیم بره خبری نشد از کسی ...

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
واسه تروفی های آنلاین تا حالا 4نفر شدیم،به 4نفر دیگه نیاز داریم تا بریم واسه تروفی های آنلاین،واسه پوکر که باید 2000تا ببری،من هم تروفی پوکر رو بردم هم تاس،بازی پوکر رو بهتره تو بلک واتر انجام بدی،من جای 2000تا 3423تا بردم،هر کمکی راجع به این بازی میخوای بگو در خدمتت هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر