کد های جنرال(generals) در گیم نت

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
تا دلت بخواد کد داره ! حتی تحت شبکه ! ولی هیچ کدومش یادم نی ! خخخخ
فکر کنم موقع نشوندن زمین mig چین وقتی هواپیما میشینه ساختمون رو بفروش همزمان هم cancel کن هرچی تندتر کلیک کنی بیشتر پول بهت میده 1000 تا 1000 تا البته فکر کنم ! مال دوره جاهلیته خخخ

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
رمز نداره اما باگ داره
اگه بشينيد تيم GLA
زمانی که اسکات استرم را می سازیم پس از ساخت حدود 6 دقیقه زمان می برد تا اسکات اماده پرتاب شود . اما زمانی که بازی نویسان در حال ساخت بازی بودند چند اشکال در بازی به وجود آمد که به آن ها باگ می گویند
وقتی که به کارگر دستور ساخت اسکات استرم را می دهید وسط ساخت کارگر را از ساخت اسکات استرم کنار کشیده سپس روي يكي از يگان هاي خودتون رفته و ctrl+1 رو بزنيد
حالا روي اسكاد نيمه ساخته بريد و shift+1 رو بزنيد .كه ميره روي يگاني كه شماره 1 داره .حالا ctrl رو گرفته تا موس قرمز شه و جايي كه دشمنتون هست كليك كنيد .
اسكاد شروع ميكنه پر تاب شدن به اون نقطه.

نام کاربری + تاپیک بالا آوردنت تو حلقم!
در ضمن کد هم خیلی داره علاوه بر این باگ ها

LordCyrax

کاربر سایت
Sep 21, 2018
5
سلام من یه چی باگ پیدا کردم برا جنرال 2 اپدید 4.1 البته تو سینگل اول یه Bracker(سرباز خونه خودمن)یه اارپیچی زن میسازی روش کلیک میکنی و کنترل + 1 را بزنید بعد scud بسازید وست ساخت کارگرو بکشونید کنار رو scud نیمه کاره کلیک کنید و کلید های شیفت + 1 رو بزنید و بعد کنترل را نگه دارید و بعد حرکجا که میخواهید کلیک کنید میبینید که scud شروع میکنه به شلیک و همچنین به کارش ادامه میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر