بهترین Metal Gear ؟!

بهترین متال گیر !

• مجموع رای دهنده‌ها
    109

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
من متاسفانه هنوز فرصت نکردم MGS4 بازی کنم میخواستم PS3 بگیرم افتادم تو درس و دانشگاه
من شماره 2 و3(تموم نکردم شماره 3 رو) بازی کردم
وقتی تو سال 2009 شماره 2ش رو بازی کردم فکم خورد زمین!واقعا کوجیما بهترین کارگردان گیم هست شاهکاری ساخته که قابل توصیف نیست باورم نمیشد این بازی مال PS2 هست!
شماره 3 رو تا حدودی بازی کردم به جرادت میتونم بگم لذتی که بازی کردن این 2 بازی توی چند سال اخیر بهم داد هیچ بازی دیگه ای نداد
حتما یه PS3 میگیرم فقط به خاطر شاهکار کوجیما

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
گرچه MGS4:GOTP برترین یا یکی از برترین بازی های این نسل هست اما به MGS3:SE رای میدیم! بعد از ICO و SOC برترین بازی تمام دوران هست بنظر من!

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
با توجه به نظرسنجی یعنی دوستان شماره 3 بازی رو بهتر از 1 میدونند؟:-o
اصلا چجوری Big Boss رو بهتر از Snake میدونید؟
البته من خودم به 2 رای دادم فقط به خاطر اینکه بهترین سری بازی از لحاظ داستانه.

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
واقعا من متاسفم برای کسانی که بیگ باس رو به اسنیک ترجیح میدن.
بهترین متال گیر که اصلا چونه زدن نمخواد. معلومه mgs4 کاملترین بازی سریه. mg3 خداییش گیم پلیش کیفیت mgs2 رو نداشت. ولی قبول دارم از نظر شخصیت پردازی بهترین بود.
ولی چون ما اینجا داریم راجب بازی حرف میزنیم باید تمامی جنبه ها رو مد نظر قرار بدیم. نه اینکه بخوایم صرفا به خاطر حضور یک یا چند شخصیت , یک بازی رو برتر از دیگری بدونیم.
اگه تمام جنبه ها رو در نظر بگیریم خداییش*mgs4 از همه بهتره. مهم گیم پلیه که تو mgs4 از بقیه بهتر پیاده سازی شده.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,204
واقعا من متاسفم برای کسانی که بیگ باس رو به اسنیک ترجیح میدن.
بهترین متال گیر که اصلا چونه زدن نمخواد. معلومه mgs4 کاملترین بازی سریه. mg3 خداییش گیم پلیش کیفیت mgs2 رو نداشت. ولی قبول دارم از نظر شخصیت پردازی بهترین بود.
ولی چون ما اینجا داریم راجب بازی حرف میزنیم باید تمامی جنبه ها رو مد نظر قرار بدیم. نه اینکه بخوایم صرفا به خاطر حضور یک یا چند شخصیت , یک بازی رو برتر از دیگری بدونیم.
اگه تمام جنبه ها رو در نظر بگیریم خداییش*mgs4 از همه بهتره. مهم گیم پلیه که تو mgs4 از بقیه بهتر پیاده سازی شده.
اگه اینجوری بخوای بگی که peace walker از همشون کامل تره پس اون باید بهترین متال گیر تاریخ باشه ولی اینطور نیست . MGS4 هم به نظر من آسون ترین بازی در این سری بود و به هیچ وجه سختی MGS3 رو نداشت کلا MGS3 رو درجه سختی نرمال هم مشکل بود و مخفی کاری شرط اول برای زنده موندن بودش ولی MGS4 به دلیل دسترسی راحت به مهمات وانواع سلاح ها بیشتر رو به شوتر شده بود (البته بازی رو درجه باس اکستریم فوق العاده سخت میشد)
به هر حال چه از نظر کیفیت داستانی و شخصیت پردازی و چه از نظر گیم پلی MGS3 در جایگاه بالاتری نسبت به بقیه متالگیر ها قرار میگیره ...
در ضمن اینجا همه فقط نظرشون رو میگن پس تاسفتون رو یه جای دیگه خرج کنین

آخرین ویرایش:

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
اگه اینجوری بخوای بگی که peace walker از همشون کامل تره پس اون باید بهترین متال گیر تاریخ باشه ولی اینطور نیست . MGS4 هم به نظر من آسون ترین بازی در این سری بود و به هیچ وجه سختی MGS3 رو نداشت کلا MGS3 رو درجه سختی نرمال هم مشکل بود و مخفی کاری شرط اول برای زنده موندن بودش ولی MGS4 به دلیل دسترسی راحت به مهمات وانواع سلاح ها بیشتر رو به شوتر شده بود (البته بازی رو درجه باس اکستریم فوق العاده سخت میشد)
به هر حال چه از نظر کیفیت داستانی و شخصیت پردازی و چه از نظر گیم پلی MGS3 در جایگاه بالاتری نسبت به بقیه متالگیر ها قرار میگیره ...
در ضمن اینجا همه فقط نظرشون رو میگن پس تاسفتون رو یه جای دیگه خرج کنین

مگه peace walker چشه؟ بعد از متال گیر 4 از همشون بهتره.کلا هر شماره متال گیر داره پیشرفت میکنه. البته خود کوجیما چند بار اعلام کرده که mgs 4 بهترین بازی این سریه. خوشحالم که نظرم با نظر خالق snake یکیه.
اون روزا من وقتی دیدم Kevin VanOrd منتقد محبوب من تو gamespot این بازی رو نقد کرده و بهش 10 داده به خودم گفتم کوین هیچوقت الکی نمره نمیده. همین طور هم شد و وقتی خودم بازی کردم به گفته ی کوجیما و کوین ایمان آوردم.
اینو یادم رفت بگم که خیلی ها ارزش متال گیر 4 رو درک نکردند. چون یکم زود عرضه شد. این نسل واسش زود بود که متال گیر 4 بخواد توش عرضه بشه.

آخرین ویرایش:

stefy

کاربر سایت
Apr 20, 2009
42
metal gear solid چرا؟ شروع سخت روند سخت باسها سخت پایان سخت با روح وروان بازی میکنه (من اینو چهارم دبستان بازی کردم با دفترچه راهنمای فارسی یه ماه روش بودم) در نهایت هرکی بازیش نکرده بره خودشو بکشه خلاصo:-)

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
من چون نسخه pc شماره دو رو یازی کردم به اون رای دادم به نظرم بین یک تا سه که من بازی کردم و البته Metal Gear Solid: Portable Ops که خیلی حال نکردم باهاش بهترین به نظرم شماره دو بود چون گیم پلی عالی ای داشت ولی از لحاظ داستان و اینکه من تا اون موقع متالگیر بازی نکرده بودم شماره یک و مخصوصا مریل خیلی عالی بود اسنیک ایتر هم بسیار عالی بود و واقعا از بقیه سختر بود...

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,204
مگه peace walker چشه؟ بعد از متال گیر 4 از همشون بهتره.کلا هر شماره متال گیر داره پیشرفت میکنه. البته خود کوجیما چند بار اعلام کرده که mgs 4 بهترین بازی این سریه. خوشحالم که نظرم با نظر خالق snake یکیه.
اون روزا من وقتی دیدم Kevin VanOrd منتقد محبوب من تو gamespot این بازی رو نقد کرده و بهش 10 داده به خودم گفتم کوین هیچوقت الکی نمره نمیده. همین طور هم شد و وقتی خودم بازی کردم به گفته ی کوجیما و کوین ایمان آوردم.
اینو یادم رفت بگم که خیلی ها ارزش متال گیر 4 رو درک نکردند. چون یکم زود عرضه شد. این نسل واسش زود بود که متال گیر 4 بخواد توش عرضه بشه.
چیزیش نیست خیلی هم خوبه مفصل ترین گیم پلی هم در این سری داره ولی بهترین نیست چون داستانش در حد قبلیا نیست از نظر لول دیزاین هم به پای MGS3 نیمرسه . در شاهکار بودن MGS4 هم شکی نیست و مسلما بهترین بازی PS3 تا به حال بوده ولی بهترین متالگیر نیست
متاسفانه این بازی از همه ی پتانسیلش استفاده نکرد و خیلی از امکاناتش جنبه تزئینی پیدا کردن مراحل بازی هم کلا بالا و پایین داشتن مثلا 2 تا Act اول بازی خیلی خوب بودن و تقریبا همون چیزی شدن که کوجیما قول داده بود (البته من بازم انتظار بیشتری داشتم) Act سوم هم که رسما سرکاری ترین مرحله در کل سری متالگیر بود Act چهارم هم بسیار نوستالژیک بود ولی خب چیز جدیدی هم واسه گفتن نداشت Act پنجم هم که کلا شوتر شد ( یا حداقل برای بار اول بازی شوتر بود) از نظر داستانی هم خیلی جمعو جور شده بود ( بیشتر به خاطر اینکه قرار بود داستان اسنیک توو این بازی تموم بشه ) باس فایتهای بازی هم که همشون همه چیزشون رو (حتی اسماشون رو ) از 3 تا بازی قبلی قرض گرفته بودن .... ولی توو 3 تا بازی قبلی همه چیز نو بود به خصوص MGS3 که کلا وارد یه فضای جدید شده بود ... به هر حال حرفی که من میزنم حرف اکثریت طرفداران این سری هستش . تجربه هم ثابت کرده کلا به حرف منتقدین نباید زیاد توجه کرد و مهم اینه که خودتون بازی رو تجربه کنین و لذت ببرین ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر