کمک در بازی prince of persia : warrior within یا همون شاهزاده ایرانی 2

esmaeil.k

کاربر سایت
May 7, 2008
7
سلام من در قسمت کلاک تاور گیر کردم شنیدم که بعدش یه قول هست که سگ آتشین به طرفت پرتاب میکنه یعنی جایی که از دست داهاکا فرار کردم و زمان را تغییر دادم لطفا کمک کنید

arian0007

کاربر سایت
Jun 23, 2008
6
اقا يكي كمك كنه من شمشير عقرب رو از وسط يه سالن بر داشتم بعدش 4 نفرو كشتم اما هيچ راه

كمك كنيد بعد برداشتن شمشير عقرب چه طوري گورمو از اين سالن گم كنم

ebikhafan

کاربر سایت
Jul 11, 2008
75
كمك كنيد بعد برداشتن شمشير عقرب چه طوري گورمو از اين سالن گم كنم

درست يادم نمي ياد ولي فكر كنم بايد با همون شمشيره يه ديوار كه نيمه خرابه رو بشكني. بايد دكمه ي شمشير رو كنار ديوار نگه داري تا بشكنش.

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
این بازی رو من 2 سال پیش تا آخر رفتم یادم رفته همه جاش
اما اینجا تنها چیزی که یادم مونده میری یه جا یه چیزی رو به کار میندازی که آب جریان پیدا میکنه بعد این چرخ دنده ها رو میچرخونی تا اون آبها بریزه تو اون درزهایی که که رو زمین هست آب که جریان پیدا کرد یه اتفاقی میوفته که یادم نیست:biggrin1:
ببخشید اینطوری راهنمایی کردم چون فراموش کردم بازیرو

Credo

کاربر سایت
Aug 26, 2008
15
اینجا باید آب رو راه بندازی تا از 2 طرف بریزه پایین. دقیقا همین جایی که تو عکس ایستادی باید به راهی پیدا کنی بری بالای سرت. (توی عکسو میگم). اونجا چرخ دنده ی اصلی هستش. یکی از راه مخفی های بازی هم که میری المینیت را میذاری همونجاس یادت نره. بعد که آب جاری شد باید همون راهی که امدی رو برگردی.

lllidan

کاربر سایت
Jun 9, 2008
38
نام
فردان
مشتی ما توش موندیم چجوری بریم همون بالا !
باید بری بالای یکی از ستون هایی که میچرخه توی عکس باید ستون سمت چپ بالایی باید بری همونطور تو عکس نشون داده. وقتی رفتی رو ستون باید بپری رو ستون بزرگه بعدش یه خورده برو بالا و فقط یه بار خودتو بچرخون به سمت راست! بپر به سمت دیوار که وستش لبه داره از همنون دیوار کشون کشون برو سمت چپ میرسی به یه جا که میتونی بری بالا بعدش از رو دیوار بغلی راه برو طناب و بگیر دیگه فکر کنم بتونی بقیش رو بری!
اگه میخوایی شمشیر آب رو پیدا کنی باید تمام bouns life ها رو پیدا کنی تا پایان دوم رو تموم کنی البته خیلی وقته که بازی کردم ولی فکر کنم بتونم کمکت کنم!

ali13691989

کاربر سایت
Aug 8, 2008
3
آقا خیلی ممنون از توضیحاتتون مشکل حل شد ولی اینجا گیر کردم اگه میشه کمک کنید :

http://i34.tinypic.com/308fukj.jpg

همونجاییه که دو تا زنه با هم حرف میزنن .

اینم نقشه من چجوری برم اینجا : ؟ همیشه از همینجا میرفتم اما انگار دیگه تخته سنگها نیستن :

http://i33.tinypic.com/vhxeyu.jpg

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
كمك

با سلام خدمت همه دوستان
اول از همه بگم كه تمام توضيحات دارينوس در مورد سه بازي پرنس همش غلط و اشتباهه و درست نيست و فقط از سايتهاي معتبر انگليسي استفاده كنين. بعدشم من دقيقا توي جايي گير كردم كه حتي انگليسي بازي هم نتونست كمكم كنه يا من خيلي خنگم يا مشكل جاي ديگه هستش.
بعد از اينكه وارد باغ جديد شدم ابتدا همه رو كشتم و بعد اهرم اولي وسط رو دو بار به سمت غرب چرخوندم تا ستون بالايي روبروي ستون چوبي قرار بگيره از اون بالا رفتم و از طناب اول رد شدم سپس اهرم بعدي رو به سمت راست يكبار چرخوندم و از ستون بعدي به ستون بعدي پريدم. و رسيدم كنار اهرم سوم و اهرم سوم رو دوبار به سمت غرب چرخوندم و بعد طناب دومي رو بعدشم ستون چوبي دوم رو گرفتم و وارد مكان روبروي ستون شدم. اهرم چهارم رو چرخوندم آب لبريز شد و رفتم بالا جونمم آپگريد كردم و برگشتم و بعدشم اهرم رو دوباره به سرجاي اولش برگردوندم و يك دمو ديدم و بعد اهرم از سناب اول رد شدم و پايين همه رو دوباره كشتم و اهرم اول رو هم به سرجاش برگردوندم دموي ديگه اي ديدم ولي ديگه نميدونم چيكار بكنم خواهش ميكنم راهنمايي بكنيد.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
دوستان عزیز بازی پرینس مخصوصاً نسخه Warrior Within خیلی تو در تو هست و اگه میبینید کسی جواب نمیده واقعاً آدم با توضیحات گیج میشه!
توضیحات باید با عکسهای بیشتری همراه باشه. مثلاً در پست یکی مونده به آخر همین صفحه آدم با خوندنش گیج میشه چه برسه بخواد راهنمایی هم بکنه.

ashkan15

کاربر سایت
Dec 23, 2008
8
كمك كمك يكي كمك كنه

من اونجايي گير كردم كه بعد از اينكه قيافت تعغير ميكنه جلو تر كه بري 2تا زنا ارن با هم حرف مي زنن هميشه چنتا تخت سنگ بود كه ازش ميومدم پايين ولي حالا نيست:(

ashkan15

کاربر سایت
Dec 23, 2008
8
اقا يه نفر نيست بگه من بايد چي كار كنم *****اونجا كه دوتا زنه(كليناوزنان سياه كه قبلا كشته بودمش )دارن با هم حرف مي زنن هميشه كه مي رفتم تخته سنگهاي بود ولي حالا نيست:(
Prince%20Of%20Persia%204.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر