TOP 5!!!!!!!!!!!

TOP 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Metal gear solid4

رای‌ها: 73 29.8%
  • God of war3

رای‌ها: 55 22.4%
  • Uncharted2

رای‌ها: 53 21.6%
  • Killzone2

رای‌ها: 13 5.3%
  • Heavy rain

رای‌ها: 43 17.6%
  • Little big planet

رای‌ها: 6 2.4%
  • MAG

رای‌ها: 1 0.4%
  • inFAMOUS

رای‌ها: 1 0.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    245

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
WTF ?!!
شما مطمئنی U2 بازی کردی ؟!! چون تا اونجایی که من میدونم یکی از کم باگترین بازی هایی بوده که تجربه کردم یعنی اصلاً باگی درش ندیدم!
جــان ؟!شما مطئنی بازی کردی ؟
Uncharted 2 پر باگ نبود ولی باگ داشت، به خصوص تو Multiplayer که نمیدونم اصلا بازی کردی یا نه.
تو مود Coop اش خود من چند بار باگ خور شدم، یه بار که یهو فرو رفتم تو پله ها، نمیتونستم کاری کنم، مجبور شدم کلا PS3 رو خاموش کنم !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
گرفیک U2 عالی بودش منتها همون اولای بازی ( یک ساعت اول ) به قدری باگ داشت که داشتم زده میشدم . اما در مجموع من بیشتر دوستش داشتم تا GOW !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من بازی رو 2 بار تموم کردم و mp رو هم خیلی بازی کردم باگی ندیدم .البته شاید انقدر جزئی بود که حس نکردم
اون باگ های که شما میگید کجا بود؟!!!
شما میشه برای من باگ رو تعریف کنی ؟؟؟
?!!
شما مطمئنی U2 بازی کردی ؟!! چون تا اونجایی که من میدونم یکی از کم باگترین بازی هایی بوده که تجربه کردم یعنی اصلاً باگی درش ندیدم!
شما هم همین طور !
من نمیخوام زیاد وارد جزئیات بشم ولی u2 به نسبت این چندتا بازی که تو نظر سنجی بود بیشترین باگ رو داشت !
گرفیک U2 عالی بودش منتها همون اولای بازی ( یک ساعت اول ) به قدری باگ داشت که داشتم زده میشدم . اما در مجموع من بیشتر دوستش داشتم تا GOW !
یه سری مرحله های دیگه ـش هم داشت بیشتر موقعی که از یه جایی پرت میشدی پایین این باگ خودشو نشون میداد
یادمه یسری از اون غول گنده ها تو شکمم گیر کرد بعد مُردم !!!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
جــان ؟!شما مطئنی بازی کردی ؟
Uncharted 2 پر باگ نبود ولی باگ داشت، به خصوص تو Multiplayer که نمیدونم اصلا بازی کردی یا نه.
تو مود Coop اش خود من چند بار باگ خور شدم، یه بار که یهو فرو رفتم تو پله ها، نمیتونستم کاری کنم، مجبور شدم کلا PS3 رو خاموش کنم !
از شما بیشتر مطمئنم!
من بالای 100 ساعت U2 بازی کردم چه Single چه Multi اما یکدونه باگ هم ندیدم! در ضمن با فرو رفتن تو پله ها نیازی نیست PS3 رو خاموش کنی! "PS Button"

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
از شما بیشتر مطمئنم!
من بالای 100 ساعت U2 بازی کردم چه Single چه Multi اما یکدونه باگ هم ندیدم! در ضمن با فرو رفتن تو پله ها نیازی نیست PS3 رو خاموش کنی! "PS Button"
اگر شما صد ساعت Uncharted 2 بازی کردی، من از اولین فاز بتا بازی که تابستون بود حضور داشتم تا آخرینش، اولین پیش نمایش این سایت و نقد مولتی پلیر بتا بازی رو هم نوشتم. قدم به قدم هم بماند! این فقط قبل از این که بازی بیاد بود. بعد اینکه بازی بیاد هم میتونی بری تحقیق کنی اطلاعات بیشتری به دست بیاری.! این که شما دوست نداری کنسول پدریتون ( یه جوری دفاع می کنید، غیر از این نمیتونه باشه ) بازیش باگ داشته باشه، به خودت مربوط ِ ولی Uncharted 2 باگ داشت. حالا برو با ماشین حساب فکراتو بریز رو هم ببین من چند ساعت بازی کردم!
هر وقت تو حالت Freez دکمه PS کار کرد منو خبر کن.

سوابق رو گفتم تا کلا با متوجه بشی چی به چیه وگرنه نیازی نمی دیدم از سوابق خودم برای شما بگم.

• Like
Reactions: SOLY

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اگر شما 100 ساعت مولتی بازی کردی، من از اولین فاز بتا بازی که تابستون بود حضور داشتم تا آخرینش، اولین پیش نمایش این سایت و نقد مولتی پلیر بتا بازی رو هم نوشتم. این فقط قبل از این که بازی بیاد بود. بعد اینکه بازی بیاد هم میتونی بری رنکم رو نگاه کنی! این که شما دوست نداری کنسول پدریتون ( یه جوری دفاع می کنید، غیر از این نمیتونه باشه ) بازیش باگ داشته باشه، به خودت مربوط ِ ولی Uncharted 2 باگ داشت. حالا برو با ماشین حساب فکراتو بریز رو هم ببین من چند ساعت بازی کردم!
هر وقت تو حالت Freez دکمه PS کار کرد منو خبر کن.
ببین عزیز بشین با خودت فکر کن ببین اینکه این بحث های کذایی رو راه میندازی و یجوری برخورد میکنی که انگار طرف مقابلت 100% داره دروغ میگه و خودتو بالا میگیری اصلاً ارزششو داره ؟! چیو میخوای ثابت کنی مثلاً ؟! اینکه خیلی میفهمی ؟!
من هیچ وقت از چیزی جانب داری نکردم نگفتم هم داری دروغ میگی, بنده باگی ندیدم حالا شما مشکلی با این قضیه داری به خودت مربوطه!

بگو بازی فریز کرده بعد, نه اینکه تو پله ها فرو رفتی!

سوابق رو گفتم تا کلا با متوجه بشی چی به چیه وگرنه نیازی نمی دیدم از سوابق خودم برای شما بگم.
بله ما در این زمینه کاملاً بیخبر بودیم پیشکسوت!

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
هرکی u2 رو بازی کرده باشه میفهمه باگ داره مثلا وقتی از یه جایی میپریدی بعضی وقت ها چند ثانیه توی هوا میموند یا COVER نمیگرفت یا میرفت توی دیوار ارش هم که توضیح داد(MULTIPLAYER وCO OP). کسی نمیگه بازی بدی بود اما قبول کنید باگ داشت اما از ارزش بازی کم نمیکنه

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
u2 باگ داشت اما نه در این سطح که دوستان میگن
اخه یه طوری میگن پر باگ که انگار بازی از همون منو اصلی باگ داشته واسه همین سخت میشه قبول کرد چون بین نوشته با نوشته خیلی فرق هست میتونید بگید: یه سری باگ داشت اما بازی فوق العاده بود .نه اینکه بگیم: بابا این بازی که پر باگ بود که
هر چند من خودم باگی ندیدم شاید از شانسم بوده به هر حال اپدیتاشم که اومد دیگه فکر کنم همه باگاش بر طرف شده بود

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین

:-o :-o :-o
من 40 ساعت u2 رو بازی کردم و فقط 2 تا باگ دیدم
بعد شما میگی تو یه ساعت اول اونقدر باگ داشته؟!!!!!!!!!
آدم چه چیزهایی میشنوه؟!:))

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
راستشروبگم من تو U2 باگی که تو چشم بیاد ندیدم یعنی اصلا باگی ندیدم جز یک دونه اونم توی مرحله ی برفی که با مکزیکیه همراه میشه یک دفعه به سمت کوه حرکت کردم ولی دیدم رفتم توی کوه و زیر پام خالی شد و باختم همین و همین..........
اینم بگم که هیچ بازی نیست که باگ نداشته باشه!!!!!!:)

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
un2 رو که نمیشه گفت اصلا باگ نداشت بازی باگ داشت اما خب در مقابل اون همه عظمت گرافیکی اونطوری هم نبود که نتونی بازی رو ادامه بدی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر