Save بازی های ایکس باکس

hamid_1367

کاربر سایت
Apr 20, 2008
88
سلام دوستان
آقا من تو این سایت سرچ زدم جایی واسه اینکه یه سیو بازی دانلود کنم نبود. با این شرایط که میشه دیگه از سیو دیگران استفاده کرد...
من خودم سیو 2 تا بازیو میخوام... بچه ها اگه لطف کنید هرکی سیو کاملو داره از دستگاهتون بردارید و فایلشو دارید آپلودش کنید ممنون میشم...
1- پارادایز Burnout Paradise
2- Gears of war 2

یه سایتی هست که میزاره ولی فعلن خرابه....
ممنون

shzaa123

کاربر سایت
Aug 11, 2012
2
سایتی جهت دانلود save بازی های xbox 360 و ps3

سایت زیر برای دانلود Save خیلی از بازی های ایکس باکس و پلی استیشن 3 هست
Xpgamesaves - Xbox 360 Modding - 360Revolution
باید از فیلد جستجو گزینه download رو انتخاب کنید و نام بازی دلخواه خودتون رو جستجو کنید در صورت وجود save بازی مورد

نظر می تونید اون فایل رو دانلود کنید که حتما باید در اون سایت عضو بشید که رایگان هست

فایل های save با پسوند bin یا sav و گاهی هم بدون پسوند هستند که براحتی می تونید با استفاده از نرم افزار Horizon که

مخصوص ایکس باکس هست اون فایل save رو به فلشتون کپی کنید که باید در این زمیه به دو نکته توجه کنید 1- نام پروفایلی که

می خواید save در اون کپی بشه رو در قسمت profile id بازی مودر نظر داخل نرم افزار horizion بنویسید و گزینه save

and rehash رو بزنید و سپس گزینه save to device رو می زنید تا به فلشتون کپی بشه و توجه کنید که باید فلشتون از قبل

برای ایکس باکستون پیکربندی شده باشه 2- اگر این نرم افزار رو که معمولا نخسه قابل حملش تو اینترنت هست با دابل کلیک بعد از

سی ثانیه اجرا نشد کافیه که به اینترنت متصل نباشید تا اجرا بشه
اگه سوالی داشتید در خدمتم;)
shzaa123@gmail.com
shzaa123@yahoo.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر