یکی چندتا بازی دو بعدی معرفی کنه؟

سلام
من عاشق بازیهای دو بعدی مثل capitan claw یا همین shank که هنوز نیمده یا مثل trine هستم اگه کسی تو مایه های این بازیها سراغ داره یه چند تایی معرفی کنه ممنون میشم >:d<>:d<

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام
من عاشق بازیهای دو بعدی مثل capitan claw یا همین shank که هنوز نیمده یا مثل trine هستم اگه کسی تو مایه های این بازیها سراغ داره یه چند تایی معرفی کنه ممنون میشم >:d<>:d<
سلام
جدیدا بازیهای دوبعدی زیاد شدن ، اکثرشون هم فکری هستن:x
نمیدونم اینا رو بازی کردی یا نه! حالا این چند تا رو داشته باش فعلا
Machinarium
Braid
Hamlet
The Misadventures of P.B. Winterbottom
اینم که یکم قدیمی شده
Bionic Commando Rearmed

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
همه اونها به اضافه اینکه emulator های NES (همون میکرو خودمون) و Sega Genesis (همون سگا خودمون) و بقیه این دستگاههای قدیمی رو بریز. دو سه میلیون (!!!) تا بازی دو بعدی میتونی بازی کنی و حالش رو ببر :D

برطبق اندازه گیریهای کارشناسان ، هر دقیقه انجام این بازیهای قدیمی به اندازه خوردن دو تا دلستر ـه. بدون عوارض جانبی :D

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
توي اين بازيا كه گفتين من همشو بازي كردم به غير از hamlet . اين بازي چه جورياست ؟
یه بازیه فکری خیلی با حال ، خواستی بازی کنی یه مقدار فسفر اضافه همرات داشته باش!
.................
Toki Tori رو هم اضافه کنید، یه جاش گیر کردم هنوز نتونستم ردش کنم!
من همشونو تموم کردم به جز The Misadventures of P.B. Winterbottom که هنوز dl نکردم (در اولین فرصت ترتیبشو می دم:d)
--------------
کسی خبری از Shadow Complex واسه pc نداره؟!

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
با تشکر از همگی به خاطر بازیهایی که معرفی کردین
اما یه مشکلی که این بازیا دارن اینه که تو بازار گیر نمیان یا خیلی سخت میشه پیداشون کرد باید برم کافی نت و دانلودشون کنم بازم ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر