سیستم منو 4.3

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام.
بالاخره سیستم منو 4.3 هم اومد. چیزی که عجیبه اینه که نینتندو رو همون ورژن 4 داره کار میکنه و به فکر ورژن 5 نیست.
این ورژن از سیستم منو از IOS80 استفاده میکنه. که اولین کاری هم که میکنه HBC رو پاک میکنه.
اگه فایل و برنامه ی غیر مجاز تو ویتون باشه ارور 004 میگیرین که طبق خود سایت نینتندو میتونه به گیم پلی و کنسول آسیب بزنه.
من هنوز خودم نصبش نکردم ولی اگه NUSD آپدیت شد اینجا آموزش نصب رو میزارم. اونایی که آپدیت کردن گفتن که کاری جز خراب کاری نمیکنه.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
ممنون بابت تاپیکت
ما که هنوز تو سیستم منوی 4.1 ایم
اگه 5 بیاد که فکر کنم کسی نتونه بازی کپی اجرا کنه!!:d

آخرین ویرایش:

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام.
بالاخره سیستم منو 4.3 هم اومد. چیزی که عجیبه اینه که نینتندو رو همون ورژن 4 داره کار میکنه و به فکر ورژن 5 نیست.
این ورژن از سیستم منو از IOS80 استفاده میکنه. که اولین کاری هم که میکنه HBC رو پاک میکنه.
اگه فایل و برنامه ی غیر مجاز تو ویتون باشه ارور 004 میگیرین که طبق خود سایت نینتندو میتونه به گیم پلی و کنسول آسیب بزنه.
من هنوز خودم نصبش نکردم ولی اگه NUSD آپدیت شد اینجا آموزش نصب رو میزارم. اونایی که آپدیت کردن گفتن که کاری جز خراب کاری نمیکنه.

یعنی حتی روی وی هایی که کپی نرم افزاری شده اند هم خراب کاری میکنه !؟

4.2 اینطوری نبود !

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
هنوز معلوم نیست سر Bootmii چه بلایی میاره.
این سیستم منو IOS های 249 , 222 , .... رو هم از کار میندازه یعنی بازی کپی اجرا نمیشه و برای نصب دوباره ی IOS249 باید HBC داشت که اونم قبلا پریده. بنابراین یه BannerBomb سازگار با این ورژن میتونه همه چی رو درست کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر