S.T.A.L.K.E.R :Shadow of Chernobyl | PC

سلام نميدونم چرا كسي از اين بازي حرف نميرنه يعني واقا اين بازي رو نميشناسيد !؟ خيلي عجيبه !

اين بازي يكي از بهترين بازي هاي سبك Sci-Fi First-Person Shooter است (كه لازم به توضيح نيست) كه تا الان در تاريخه اين سبك نظير نداشته , البته ناگفته نماند اين بازي از سبك پرطرفداره RPG هم بهره ميبره يني ميشه دو سبك !!! واقا جاي تعجب داره.استالكر كه از كمپاني THQ منتشر ميشه از سال 2001 شروع به ساخت شده (تقريبا ميشه 5 سال) كه در نمايشگاه E3 2005 هم از طرف developed اين بازي يعني شركت GSC GameWorld اعلام شد كه با رودست زدن به بازيه half life 2 اين بازي رو به ارمغان در بيارن.ولي جاي تاسف داره كه بگم اين بازي بار ها و بار ها به تاخير افتاده به دليل تغيير يافتن نسخه DirectX 9 آن كه به 10 منتقل يافت.اين بازي كه قرار بود در فوريه 2006 به بازار عرضه بشه به اكتبر 2006 تغيير يافت ولي اين خبر هنوز قطعي نشده چون در هيچ سايت معتبري به طور رسمي اعلام نشده.

از محتويات بازي :

داستان اين بازي از واقعيت گرفته شده , از اينجا شروع ميشه كه: نزديك به 25 سال شهري بنام چرنوبيل كه در اكراين (روسيه) واقع هست يك نيروگاه اتمي وجود داشته كه در زير زمين واقع بوده.در سال 1985 اين نيروگاه به دليل ناامن بودن و مشكلاتي كه داشته منفجر ميشه و به دليل پخش مواد راديو اكتيو كه در شهر پخش ميشه به تعداد 30 ميليون نفر از افراد به گونه هاي مختلف از بين ميرن و در حال حاضر راديو اكتيو هنوز در 100 كيلومتري اون شهر وجود داره كه حتي نميشه نزديك اون شهر شد ! كه در كل يك شهر مطروكه ميمونه.

گيم پلي اين بازي در كل به سبك ترسناك ميباشد و از عمق صحنه ي بسيار بالايي برخوردار هست ميتونم بگم به اندازه يك شهر كه ميتونيد از تماميه امكانات اون شهر بهره ببريد از جمله : تماميه خيابانها_بيابانها_ساختمانها_خانه ها_پارك ها_حتي كوها و تپه ها_كه ميتونيد با استفاده از ماشين تماميه اون شهر رو گشت بزنيد ! عمق صحنه اين بازي اينقدر زياده كه فكر كنم يك شهر كامل رو توي اين بازي طراحي كردن.

از لحاظ موزيك اين بازي خيلي روش كار شده به سبك موسيقي هاي تاريك و ترسناك كه يك نمونه از اون رو ميتونيد توي official site اين بازي بشنويد www.stalker-game.com (حتما بريد توي سايتش).

گرافيك اين بازي فوق الاده عجيب هست به گفته THQ بعد از موتور گرافيكه قدرتمنده Unreal 3 , موتوره استالكر يعني x-ray engine رو ميتوان قويترين موتوره جهان شناخت ! جالب اينجاست كه اين موتور گرافيكي از كارايي بخصوصي برخوردار هست از جمله : روز و شب شدن اتوماتيك در بازي ! كه يكي از دلايل واقعي بودن اين بازي همين هست كه دقيقا مثل ساعات شبانه روز جلو ميره ! (سعي كنيد حتما تريلر هاي اين بازي رو ببينيد.)

علاقه مندان در اين بازي با 16 نمونه صلاح پيشرفته آشنا ميشوند كه 5 نمونه ي آن از دوربين دار و تك تير زن برخوردار هست ! كه بنده صلاح دونستم اين عكسها رو براي دوستان بزارم :

hrjybb.jpg
AKM Assault Rifle

hrjybp.jpg
AS (Val)

hrjyow.jpg
Fabrique Nationale Herstal FN2000

hrjyp4.jpg
Groza OC-14

hrjyqd.jpg
LM-300ML Assault Rifle

hrjz28.jpg
PMM (PM Makarov, Pistolet Makarova)

hrjz9k.jpg
SVD

hrk0wj.jpg
SVU Sniper Rifle (Snayperskaya Vintovka Ukorochennaya)

hrjzb4.jpg
TOZ-34 Shotgun

hrk12x.jpg
VSS

hrk4ly.jpg
RG-6

hrk4md.jpg
RPG-7

اينم يك نمونه عكس از جزييات گرافيك اين بازي (تعجب نكنيد !) :

Last edited by a moderator:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
نیست و نابود نشدن،جمع شدن تو 4Agames وشاهکار Metro رو خلق کردن.
از نظر من نیست و نابودن. مترو هم عنوان خوبیه ولی اصلا قابل قیاس نیست...
GSC که بسته شد فاتحه ی استاکر هم خونده شد نصف اعضاش هم رفتن 4A. کارگردانش هم که مشخص نیست کجاست!

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
:(
مجبوریم تا اخر عمر با این مودا سر کنیم! یه همچین سازنده هایی باید نیست و نابود بشن اونوقت اکتیویژن .....
الان AA Supersampling رو تا 24x بردم بالا ! یعنی کف و خون قاطی کردم با گرافیکش !!

واقعا هنوز بعد از 7 سال این بازی برای من مثه همون روز اول خداس/نمی دونم چرا ولی دیگه هیچی نمی تونه جای استالکر واسه من بیاد/ پسر میشه که ساعتها تو محیطهاش سرگردونم و فقط میگم دمه هر چی روسه گرم/

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
واقعا هنوز بعد از 7 سال این بازی برای من مثه همون روز اول خداس/نمی دونم چرا ولی دیگه هیچی نمی تونه جای استالکر واسه من بیاد/ پسر میشه که ساعتها تو محیطهاش سرگردونم و فقط میگم دمه هر چی روسه گرم/
7سال از اینور میگذره یه 6سالی هم زمان اولین روزی که معرفی شد و تاخیراش، 6+7 میشه 13 سال!!
ولی خدایش این ماد رو که نصب کنید اگه یه سیستم مید رینج به بالا هم داشته باشید هیچی از بازیهای الان کم نداره از لحاظ گرافیک. گیم پلیش رو هم دستکاری کردن واقا تا چندسال دیگه بازم کفاف میده!!
anti-aliasing رو که 24x بزاری رسما سکته باهاش میاد!

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
دانلود کردم / عالی بود / فقط زبانش روسی بود که مشکلی نیس/نمی دونم اون فایلو کپی کرددی یا نه منظورم xrRender_R2.dll هست/
اگه کپی کردی باید متوجه افت فریم می شدی / این فایلو به جاش بزار افت فریم حل میشه و کیفیت هنوز عالیه/
xrRender_R2.rar | Firedrive

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
7سال از اینور میگذره یه 6سالی هم زمان اولین روزی که معرفی شد و تاخیراش، 6+7 میشه 13 سال!!
ولی خدایش این ماد رو که نصب کنید اگه یه سیستم مید رینج به بالا هم داشته باشید هیچی از بازیهای الان کم نداره از لحاظ گرافیک. گیم پلیش رو هم دستکاری کردن واقا تا چندسال دیگه بازم کفاف میده!!
anti-aliasing رو که 24x بزاری رسما سکته باهاش میاد!

AA SUPERSAMPELING کجاس /توی اپشن فقط انتی انالایزینگ هس که عدد نداره کشویه/
تازه VERTICAL SYNC هم روشنه چراغش اما کار نمیکنه یعنی 7 ساله که کار نمیکنه/

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
AA SUPERSAMPELING کجاس /توی اپشن فقط انتی انالایزینگ هس که عدد نداره کشویه/
تازه VERTICAL SYNC هم روشنه چراغش اما کار نمیکنه یعنی 7 ساله که کار نمیکنه/
دانلود کردم / عالی بود / فقط زبانش روسی بود که مشکلی نیس/نمی دونم اون فایلو کپی کرددی یا نه منظورم xrRender_R2.dll هست/
اگه کپی کردی باید متوجه افت فریم می شدی / این فایلو به جاش بزار افت فریم حل میشه و کیفیت هنوز عالیه/
xrRender_R2.rar | Firedrive
برای حل شدن غیر فعال بودن گزینه ها باید از این برنامه استفاده کنی چون aa,vertical sync,shadow بلاک شدن و نمیتونی از منو فعالشون کنی.
برای حل مشکل v-sync از این برنامه استفاده کن: (برای دانلود تیک use رو بردار)
Download D3DOverrider.rar
فایل exe اجرایی رو addکن تو برنامه..Application level detection رو روی high قرار بده force triple buffering و force v-sync رو on کن.
(این برنامه برای تمامی بازیها میتونی استفاده کنی و مشکلات لگ و ... اینارو هم تاحدودی حل میکنه.)

برای AA هم باید از تنظیمات کارت گرافیکت فعالشون کنی مثلا کارتهای amd به اینصورت هست:
control center>gaming>3d application setting>anti aliasing
اونجا میتونی انتخاب کنی.

برای سایه ها هم که حدودی با نصب این ماد خوب میشه و نیازی به تغییر نیست.
و اما این فایل xrRender_R2.dllهمون فایل dll 732kb هستش تغییری توی فرم نکرد! و هم اینکه همینطور که گفتم این ماد زیادی سنگینه مخصوصا اینکه aa هم بهش بدی...:d;)

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
مرسی علی جون/ بسیار اموزنده بود / اون فایل هم برای من 20 فریم به ارمغان اورد/اقا فقط دارم توی زون قدم میزنم و خودم رو اونجا تصور میکنم/اخ که چه لذتی داره واسه من/

mrbm

کاربر سایت
Nov 23, 2012
121
آقا یکی کمک کنه کسی این مد رو نصب نکرده ....من پچا رو نصب نکرده بودم حالا که نصبشون کردم تا 005 حالا وقتی میخوام وارد مرحله شه قسمت لود PACHING ...... میپره بیرون از چیه ؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
من لینکاش رو دارم .
دارم دانلود میکنم .
هر کی خواست بگه براش بفرستم
6.23 گیگ هست !
All information : -

System requirements :
Operating System : Microsoft Windows XP (SP3), Vista (SP2), 7 (SP1), 8
Processor: Intel Core 2 Duo or equivalent AMD processor with a clock speed of 2 GHz
RAM: 2 GB
Graphics Card : Nvidia Geforce 9800 or AMD Radeon HD 3800 with support for Shader Model 3.0 and 256 MB VRAM
Audio device : DirectX- compatible ;
Hard disk space : 20 GB.

Extras:
The plot closely intertwined with the main key points Shadow of Chernobyl , the passage of which the players have an opportunity to meet with the characters of the group arrow .
Returned to play some quests that were present in dizdokah .
Implemented a system of EAX and Bludmarki .
On the gaming locations present dynamic objects .
Illumination from light sources , textures and weapons were taken from the buildup builds.
Breakable and swaying light bulb.
GG need to drink water.
Transport got opening doors and requires refueling.
The game has 30 levels which are the basis for creating steel bildovskie developments .
Game Interface bildovsky sleep YY implemented using a sleeping bag .
Mutants recovered among which there swamp creature and saying kinks .
Some locations have been changed , with the total between the levels of the GSC, perhaps only the general outlines and while having a completely different content.
The possibility of repair and apgreda weapons and costumes.

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
من لینکاش رو دارم .
دارم دانلود میکنم .
هر کی خواست بگه براش بفرستم
6.23 گیگ هست !
All information : -

System requirements :
Operating System : Microsoft Windows XP (SP3), Vista (SP2), 7 (SP1), 8
Processor: Intel Core 2 Duo or equivalent AMD processor with a clock speed of 2 GHz
RAM: 2 GB
Graphics Card : Nvidia Geforce 9800 or AMD Radeon HD 3800 with support for Shader Model 3.0 and 256 MB VRAM
Audio device : DirectX- compatible ;
Hard disk space : 20 GB.

Extras:
The plot closely intertwined with the main key points Shadow of Chernobyl , the passage of which the players have an opportunity to meet with the characters of the group arrow .
Returned to play some quests that were present in dizdokah .
Implemented a system of EAX and Bludmarki .
On the gaming locations present dynamic objects .
Illumination from light sources , textures and weapons were taken from the buildup builds.
Breakable and swaying light bulb.
GG need to drink water.
Transport got opening doors and requires refueling.
The game has 30 levels which are the basis for creating steel bildovskie developments .
Game Interface bildovsky sleep YY implemented using a sleeping bag .
Mutants recovered among which there swamp creature and saying kinks .
Some locations have been changed , with the total between the levels of the GSC, perhaps only the general outlines and while having a completely different content.
The possibility of repair and apgreda weapons and costumes.

اقا نیکی پرسش/بفرس/سرعتش که خوبه ایشالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر