رکورد زدن در بازی ها

بچه ها بازی هایی که انتخاب میشه رکورد بزنید واز امتیازاتون عکس بگیرید وتو این تاپیک بزارید هر هفته یه بازی رو انتخاب میکنیم و هر کی امتیازش بیشتر بشه برنده حساب میشه رکورد بزنید
با این بازی شروع میکنیم.
glider
حجم:
858 kb
download:
http://www.miniclip.com/games/canyon-glider/canyon-glider.exe
اینجوری عکس بگیرید
در ضمن امتیازاتمون رو میتونیم update کنیم:p
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
خوب مستقیم بگو دکتر تو نیا دیگه
من که گفته بودم تو مسابقتون شرکت نمیکنم
به هر حال باید شرایط مساوی باشه
من که هر چی خوردم از آشنا خوردم;)
شما چرا اینجوری هستی من چی گفتم مگه من همین جوری چندتا اسم نام بردم بیشتر بچه ها رو نگفتم برای مثال گفتم
من هر چی پست میدم فکر میکنی منظورم با شما هستش من فقط منظورم این بود که اگه به هم اطمینان داریم با همون عکس رکورد بزنیم اگر که نه هیچی تمام:-"

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
شما چرا اینجوری هستی من چی گفتم مگه من همین جوری چندتا اسم نام بردم بیشتر بچه ها رو نگفتم برای مثال گفتم
من هر چی پست میدم فکر میکنی منظورم با شما هستش من فقط منظورم این بود که اگه به هم اطمینان داریم با همون عکس رکورد بزنیم اگر که نه هیچی تمام

اون روش طلاییت همین بود ؟!؟! :eek:

دکتر راست میگه . . .
اینجوری فایده نداره . . . . . :(

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
اون روش طلاییت همین بود
نه این نبود ولی بیخیال من یه بار هم از این کارها نکردم نمیدونم بیشتر ایرانی ها همیشه دوست دارن با تقلب و اینچیزا کاری رو انجام بدن بیخیال وقتی برای یه رکورد زدن هم جنبه ندارید دیگه واقعا متاسفم.;)

Dr.XJ منظورم با شما نبود من دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم حالا تاپیک رو که جمع کنیم یه چیز رو میخوام بگم من همه ی حرف هایی که زدم هیچ وقت منظورم با شما نبوده فقط یه بار به خاطر اون رکوردتون که معضرت خواهی کردم

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
چطوره بياين يه مسابقه بذارين ببينيد كي بهتر عكسا رو درست ميكنه

خوب اگه يكي ركوردتون رو زد چي ازتون كم ميشه كه ميان ركورد دست كاري ميكنين.......

جايزه ي نوبل كه نميخوان بدن... پاي مرگ و زندگي هم كه در ميون نيست ....حالا چرا تقلب ميشه ما نفهميديم.......................................

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
تنها کاری که میشه کرد اگه موافق باشید بازی هایی که تو bazicenter هستند هر دفعه یکی از بازی ها رو انتخاب کنیم و مثلا هر دو روز یه بار تا ساعت 12
اگه رکوردی که میزنیم از بقیه ی بچه های سایت که قبلا بازی کردن بالاتر نبود مشکلی نداره چون ما به اون کاری نداریم
هیچ تقلبی هم نمیشه کرد اگه موافقید بگید

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
نوشته شده توسط [dog];138399:
می گم بیاید بازی فلش به هم معرفی کنیم دعوام نمیشه
بحث این نیست بحث اینه که میخوایم رقابت کنیم
بچه ها با اون نظری که گفتم موافقید؟

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
به نظره من همین بازی هایی که تو سایت هست رو انتخاب کنیم بعد روش کار کنیم این طوری تقلب مقلب هم تعطیل میشه;)

تنها کاری که میشه کرد اگه موافق باشید بازی هایی که تو bazicenter هستند هر دفعه یکی از بازی ها رو انتخاب کنیم و مثلا هر دو روز یه بار تا ساعت 12
اگه رکوردی که میزنیم از بقیه ی بچه های سایت که قبلا بازی کردن بالاتر نبود مشکلی نداره چون ما به اون کاری نداریم
هیچ تقلبی هم نمیشه کرد اگه موافقید بگید
کی میگه نمیشه تو بازی های بازی سنتر تقلب کرد؟
چند تا رکورد میخواین بذارم؟:biggrin1:
به هر حال خیلی سخته میتونین باهاش سرگرم باشین ولی به هر حال هیچ چیزی نیست که هک نشه
مگه نشنیدین:"تنها کامپیوتری هک نمیشه که خاموش باشه و به هیچ جا وصل نباشه"

DANTE SPARDA

کاربر سایت
Feb 27, 2007
19
به هر حال خیلی سخته میتونین باهاش سرگرم باشین ولی به هر حال هیچ چیزی نیست که هک نشه
عشقه هک داریا البته یکی از قشنگترین مباحث تو کامپیوتر به نظر من هک هستش
من(سمیر)قبول دارم میشه تقلب کرد ولی دیگه هر کی نقاشی و کار با PAINT بلده نمیتونه رکورد هارو دستکاری کنه
چی شد موافقید از بازی های سایت انتخاب کنیم یا نه

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
عشقه هک داریا البته یکی از قشنگترین مباحث تو کامپیوتر به نظر من هک هستش
من(سمیر)قبول دارم میشه تقلب کرد ولی دیگه هر کی نقاشی و کار با PAINT بلده نمیتونه رکورد هارو دستکاری کنه
چی شد موافقید از بازی های سایت انتخاب کنیم یا نه
عشق هک سوا
ولی هر جایی باید امنیت وجود داشته باشه
اونوقت میشه گفت که حق کسی ضایع نشده
کار باید حرفه ای باشه
مثلا گروه Miniclip بیاد بگه خوب بیاین سایت رو خاموش کنیم و خودمون بشینیم بازی کنیم :)
هر کاری رو با قدرت باید شروع کرد (حالا با برادر قدرت غضنفر هم میشه) :) :) :)
بی خیال
من رکورد تو سایت نمیزنم
دیدی گفتم باید حسرتش بمونه به دلم ;)

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0

دکی درست میگی ولی بازی هایی که تو سایت هست کمتر میشه توش تقلب کرد تا این عکس ها منم با حرفی که زدی موافقم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر