رکورد زدن در بازی ها

بچه ها بازی هایی که انتخاب میشه رکورد بزنید واز امتیازاتون عکس بگیرید وتو این تاپیک بزارید هر هفته یه بازی رو انتخاب میکنیم و هر کی امتیازش بیشتر بشه برنده حساب میشه رکورد بزنید
با این بازی شروع میکنیم.
glider
حجم:
858 kb
download:
http://www.miniclip.com/games/canyon-glider/canyon-glider.exe
اینجوری عکس بگیرید
در ضمن امتیازاتمون رو میتونیم update کنیم:p
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
چیز خاصی نمیخوام بگم
فقط میخوام بگم من رکوردم 17200 تا بود و با برنامهPaint دقت کنید فتوشاپ نه ها Paint اون رو کردم 27200 تا
میخواستم بگم وقتی به این راحتی میشه تقلب کرد دیگه رکورد زدن هیچ ارزشی نداره :((
اینهم رکورد Scorpion2 جان هست که من تغییرش دادم
با همون Paint
و الان منو با این روکورد شرکت بدین :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
ولی جدا باید یه راه حل پیدا کنیم برای این مسئله
کسایی که اینجا رکورد میزنن بیشتریاشون دوستان من هستن با تقلب و این چیزها بازی حال نمیده
بعدش مثلا رکوردهایی که الان تقلبی هستن تابلو هستش رکوردی که scorpion 2 زده 58 تا هواپیما و 22 تا ناو و کشتی ترکونده و 168900 تا امتیاز گرفته چجوری میشه که با این 58 تا هواپیما و 22 تا ناو و کشتی ترکونده این همه امتیاز بگیره من مثلا تو مسابقه قبلی تعداد اون چیزایی که میزدن رو حساب میکردم اگه امتیازی دستکاری شده باشه با تعداد چیزایی که زده حساب میشه
اگه رکوردی هم کسی بزنه و قبول نداشته باشیم حساب نمی کنیم
چیزی که معلومه اینجا کسی خنگ نیست که متوجه نشه چه رکوردی الکی هست و چه رکوردی واقعیه و با تعداد چیزایی که زده حساب میشه
من از یه جای دیگه متوجه میشم چه رکوردی واقعی هست یا نیست تو قسمت هایج اسکور هر بازی که تو سایتش هست میبینم max هر بازی چقدر هست و چندتا مثلا میشه هواپیما ترکوند پس اگه رکوردی بیشتر از این بود معلومه دستکاریه

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اینم رکورد من;)
2w57cyv.jpg
[/IMG]

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
چیز خاصی نمیخوام بگم
فقط میخوام بگم من رکوردم 17200 تا بود و با برنامهPaint دقت کنید فتوشاپ نه ها Paint اون رو کردم 27200 تا
میخواستم بگم وقتی به این راحتی میشه تقلب کرد دیگه رکورد زدن هیچ ارزشی نداره :((

4dye7x0.gif

اینهم رکورد Scorpion2 جان هست که من تغییرش دادم
با همون Paint
و الان منو با این روکورد شرکت بدین :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
ولی جدا باید یه راه حل پیدا کنیم برای این مسئله

دکی جان منم با نظراتت موافقم باید یه حرکتی کرد ولی اینطور که سمیر جان میگه حداقل بازم جای امید هست.;)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
میخواستم بگم وقتی به این راحتی میشه تقلب کرد دیگه رکورد زدن هیچ ارزشی نداره
سلام

ببینید ، رکورد زدن اینجوری بی ارزش نمیشه. بلکه وقتی بی ارزش میشه که شما رکورد رو دستکاری میکنید. و اگر نه تقلب رو همه جا میشه کرد. ;)

کسایی که اینجا رکورد میزنن بیشتریاشون دوستان من هستن با تقلب و این چیزها بازی حال نمیده
بعدش مثلا رکوردهایی که الان تقلبی هستن تابلو هستش رکوردی که scorpion 2 زده 58 تا هواپیما و 22 تا ناو و کشتی ترکونده و 168900 تا امتیاز گرفته چجوری میشه که با این 58 تا هواپیما و 22 تا ناو و کشتی ترکونده این همه امتیاز بگیره من مثلا تو مسابقه قبلی تعداد اون چیزایی که میزدن رو حساب میکردم اگه امتیازی دستکاری شده باشه با تعداد چیزایی که زده حساب میشه
اگه رکوردی هم کسی بزنه و قبول نداشته باشیم حساب نمی کنیم
چیزی که معلومه اینجا کسی خنگ نیست که متوجه نشه چه رکوردی الکی هست و چه رکوردی واقعیه و با تعداد چیزایی که زده حساب میشه
من از یه جای دیگه متوجه میشم چه رکوردی واقعی هست یا نیست تو قسمت هایج اسکور هر بازی که تو سایتش هست میبینم max هر بازی چقدر هست و چندتا مثلا میشه هواپیما ترکوند پس اگه رکوردی بیشتر از این بود معلومه دستکاریه

راهی که به نظر من میرسه ، اینه که بجای اینکه عکس بذاریم ، هر وقت رکورد زدیم دکمه ی submit high scores رو بزنیم ، و رکوردمون رو با نام ِ کاربریمون توی اون سایت ثبت کنیم. ;)

بعد بقیه برن و از اونجا رکورد رو خودشون ببینن . اینجوری تقلب نمیشه کرد.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
گفتم که کلا با کارهایی که تو بازی انجام داده معلوم میشه
راهی که پورنا گفت هم خوبه البته این سایت قسمت هایجش مشکل داره یه سایت پیدا میکنم
یه راه حل خوب هم پیدا کردم که عمرا بشه دست کاریش کرد بعدا توضیح میدم
اگه اینجا رکوردی دست کاری بشه متوجه میشیم ولی خوب یه راهی پیدا کردم میگم تا مطمعن بشیم

شما به همین روش عکس گرفتن رکورد بزنید تا حالاش که متوجه شدیم حالا ببینیم مشکلی پیش میاد یا نه
رکورد بزنید
موفق باشید

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
گفتم که کلا با کارهایی که تو بازی انجام داده معلوم میشه
راهی که پورنا گفت هم خوبه البته این سایت قسمت هایجش مشکل داره یه سایت پیدا میکنم
یه راه حل خوب هم پیدا کردم که عمرا بشه دست کاریش کرد بعدا توضیح میدم
اگه اینجا رکوردی دست کاری بشه متوجه میشیم ولی خوب یه راهی پیدا کردم میگم تا مطمعن بشیم
شما به همین روش عکس گرفتن رکورد بزنید تا حالاش که متوجه شدیم حالا ببینیم مشکلی پیش میاد یا نه
رکورد بزنید
موفق باشی

خوب کسی که میتونه رکورد رو دستکاری کنه ، براحتی میتونه قسمت های دیگه رو هم دستکاری کنه و بین رکورد و Max ها و . . . تناسب ایجاد کنه . ;)

راهی که گفتم عملی بود و احتمال تقلب توش صفر مطلقه . ;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
تنها راهی که نمیشه دستکاری کرد همین راهی هست که poorna گفت من امتحان کردم خیلی راحته
یه توضیح کوچیکی بدم
دیگه بازی رو دانلود نمیکنید از لینک هایی که میزارم بازی رو تو خود سایت بازی کنید فقط یه مدت کوتاهی باید صبر کنید که بازی load بشه بعد بازی رو انجام بدید اگه میخواید هنگامانجام بازی به اینترنت وصل نباشید فکر کنم بتونید اینترنت رو قطع کنید و بازی رو انجام بدید و برای ثبت امتیاز به اینترنت وصل بشید وقتی که رکوردتون رو زدید بر روی گزینه هایج اسکور برید و هر کس با نام کاربریه خودش تو بازی سنتر امتیازشو ثبت کنه خیلی راحته لطفا وقتی رکورد میزنید اسمی که باهاش رکورد زدید و امتیازتون رو تو این تاپیک بگید
من با اسم samir_dante رکورد میزنم
از این لینک بازی رو انجام بدید
http://www.miniclip.com/games/king-of-the-hill/en/
موفق باشید

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
فکر نکنم راه بالایی عملی باشه ولی یه راه خیلی خوب پیدا کردم که با همون عکس گرفتن رکوردمون رو بزنیم که فردا توضیح میدم

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
تنها راهی که نمیشه دستکاری کرد همین راهی هست که poorna گفت من امتحان کردم خیلی راحت

فکر نکنم راه بالایی عملی باشه

:)

در ضمن هرکس با نام کاربری خودش توی سایت باید امتیاز رو ثبت کنه . در غیر اینصورت قابل قبول نیست. ( چون ممکنه بریم اسم یک نفر دیگه رو بعنوان خودمون معرفی کنیم.)

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
پس بگو ما هي خودمون رو ميكشيم ركورد ميزنيم چطوري ركوردم رو ميزنن

ما كه رفتيم ديگه هم ركورد نميزنيم.........................

چه فايده داره بخواين اينجوري پيش برين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
کسایی که اینجا رکورد میزنن و میشناسیم که خودمون به هم اطمینان داریم مثل monster mgs kyne&lynch scorpion2 poorna پس اگه مایلید با همون عکس گرفتن بازی کنیم؟

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
خوب مستقیم بگو دکتر تو نیا دیگه
من که گفته بودم تو مسابقتون شرکت نمیکنم
به هر حال باید شرایط مساوی باشه
من که هر چی خوردم از آشنا خوردم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر