Xbox 360 slim vs PS3 slim

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

اولين تصوير'Xbox 360 'Slim و PlayStation 3 Slim در كنار هم (side-by-side) گرفته شده.

screenshot_233692.jpg

Microsoft در E3 امسال از Xbox 360 كوچكتر پرده برداري كرد كه شيپ شدن آن در US در جريان است, هر چند هم اكنون نسخه ي اسليم PlayStation 3 در مغازه هاست.

شما آنها را در كنار هم چگونه ميسنجيد؟ خب, نگاهي بيندازيد و ببينيد.

همانطور كه ميتوانيد ببينيد, تفاوت زيادي بين اين دو نيست, البته با انحناي بيشتري كه PS3 دارد, قضاوت در مورد اينكه كدام كوچك تر و باريكتر (slimmer) هستند, مشكل است.

PlaySation3 كمي باريك تر به نظر ميرسد و هر دو كوچكتر از ورژن قبلي (فت) خود هستند, و هيچ يك كوچكتر از ديگري نيست. رنگ Xbox 360 به نسبت مدل قبلي كه مات بود, براق شده ولي PlaySation3 slim به نسبت مدل قبلي خود كه رنگي براق داشت, مات تر شده.

PS3 slim از نظر ابعاد 290 × 65 × 290 mm و از نظر وزن، 3.5kg است. و Xbox 360 جديد داراي ابعاد 270x 75 x 264 mm و وزني معادل 2.9 kg است.

قيمت Xbox 360 slim با هارد 250 گيگ 299 دلار است و PlaySation3 slim با هارد 250 گيگ، 399 دلار است.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
به نظر من از لحاظ حجم:
- کمتر از همه 360 جدید
- بعد PS3 اسلیم
- و بزرگتر از همه هم نسخه های فت

از لحاظ زیبایی هم به نظر من اگر هر دو تای این Slim ها رو بذاری روی هم به اندازه Elite خوشگل نیستند. :x

آخرین ویرایش:

0037

کاربر سایت
Sep 12, 2008
3
راهنمايي براي خريد كنسول از دوبي

سلام

من قصد دارم يه Sony EX-700 از دوبي بگيرم كه 100 هرتز رفرش ريت داره و ميخوام يه كنسول هم كنارش بگيرم كه هم كار DVD Player رو برام انجام بده هم اينكه Wifi و DLNA داره و با مودم سري Nي كه دارم بتونم فيلمها رو به صورت بيسيم رو تلويزيون ببينم و هم اينكه يه وقتايي هوس كردم بازي كنم باهاش.حالا چند تا سوال :

1-آيا 100 هرتز براي 46 اينچ كم نيست كه بازيهاي كه روش انجام ميشه وضوح نداشته باشن ؟ (منظورم همون تفاوت LED , LCD با Plasma هست كه تصاوير در حال حركت رو دقيقتر نشون ميده )

2-چون از كنسولها چيزي سر در نميارم و فقط هدفم بازي 1-2 ساعته اونم شايد هفته اي 2-3 باره لطف كنيد راهنمايي بفرمايي كه از دو كنسول زير كدوم رو بدم از دوبي بيارن بهتره :

PS3
يا
Xbox Slim (از اين سري جديدا)

بودجه اي كه دارم حدود 400-450 تومن هست و نميخوام درگير مشكلات سوختن و ارورهاي عجيب غريب بشم و قيمت بازي خيلي ( البته نه اينكه هر كدوم 200 هزار تومن باشه ، تا يه چيزي حدود 70-80 تومن معقوله برام) ملاك نيست با توجه به اينكه ديگه مشكل آنلاين بازي كردن ندارن.
و صد البته خيلي اهل عوض كردن بازي هم نيستم و بيشتر فوتبال رو ميخوام و بازيهايي كه اگر خيلي به روز هم نباشن فرقي نخواهد كرد.
N_aggressive%20%2826%29.gif

من صرفاً با توجه به راهنمايي شما ميخوام اينكارو انجام بدم پس لطفاً دقيق راهنمايي كنيد.
user_online.gif
progress.gif

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
سلام

من قصد دارم يه Sony EX-700 از دوبي بگيرم كه 100 هرتز رفرش ريت داره و ميخوام يه كنسول هم كنارش بگيرم كه هم كار DVD Player رو برام انجام بده هم اينكه Wifi و DLNA داره و با مودم سري Nي كه دارم بتونم فيلمها رو به صورت بيسيم رو تلويزيون ببينم و هم اينكه يه وقتايي هوس كردم بازي كنم باهاش.حالا چند تا سوال :

1-آيا 100 هرتز براي 46 اينچ كم نيست كه بازيهاي كه روش انجام ميشه وضوح نداشته باشن ؟ (منظورم همون تفاوت LED , LCD با Plasma هست كه تصاوير در حال حركت رو دقيقتر نشون ميده )

2-چون از كنسولها چيزي سر در نميارم و فقط هدفم بازي 1-2 ساعته اونم شايد هفته اي 2-3 باره لطف كنيد راهنمايي بفرمايي كه از دو كنسول زير كدوم رو بدم از دوبي بيارن بهتره :

PS3
يا
Xbox Slim (از اين سري جديدا)

بودجه اي كه دارم حدود 400-450 تومن هست و نميخوام درگير مشكلات سوختن و ارورهاي عجيب غريب بشم و قيمت بازي خيلي ( البته نه اينكه هر كدوم 200 هزار تومن باشه ، تا يه چيزي حدود 70-80 تومن معقوله برام) ملاك نيست با توجه به اينكه ديگه مشكل آنلاين بازي كردن ندارن.
و صد البته خيلي اهل عوض كردن بازي هم نيستم و بيشتر فوتبال رو ميخوام و بازيهايي كه اگر خيلي به روز هم نباشن فرقي نخواهد كرد.
N_aggressive%20%2826%29.gif

من صرفاً با توجه به راهنمايي شما ميخوام اينكارو انجام بدم پس لطفاً دقيق راهنمايي كنيد.
user_online.gif
progress.gif
راجع به TV نظری ندارم ولی چون قیمت بازی برات مهم نیست PS3 بگیر چون بازیهای اصلیش اینجا راحت گیر میاد و انحصاریهای بهتری داره

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
راجع به TV نظری ندارم ولی چون قیمت بازی برات مهم نیست PS3 بگیر چون بازیهای اصلیش اینجا راحت گیر میاد و انحصاریهای بهتری داره
واقعا چه راهنمایی دقیقی!
ایشون خودش گفته من بیشتر فوتبال رو میخوام بعد شما میگی ps3 انحصاریاش بهتره#:-s
کسی که بیشتر فوتبال رو میخواد 360 بخره به صرفه تره
تازه با بقیه پولت هم میتونی یه psp بخری.

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خداییش طراحی 360 اسلیم شاهکاره.خیلی هنرمندانه طراحی شده.بر عکسی 360فت که به نظرم خیلی بیریخت بود.
به نظر من 360 سلیم خوشگلتره.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
واقعا چه راهنمایی دقیقی!
ایشون خودش گفته من بیشتر فوتبال رو میخوام بعد شما میگی ps3 انحصاریاش بهتره#:-s
کسی که بیشتر فوتبال رو میخواد 360 بخره به صرفه تره
تازه با بقیه پولت هم میتونی یه psp بخری.
ایشون گفتن مشگل قیمت ندارن و دوست ندارن درگیر ارورهای عجیب غریب بشن و قیمت بازیم تا 80 واسشون مناسبه با توجه به بودن امکان بازی انلاین راحت و در اخر گفتن که دوست دارن بیشتر فوتبال بازی کنن و بقیه بازیا مهمه واسشون اما نه اندازه فوتبال و زیاد فرقی نمیکنه چه قدر زود بازی کنن پس به راحتی میتونن بازیو با گذشت زمان زیر قیمت پایین بگیرن
پس حرفی نمیمونه که کنسول سونی واسه ایشون فوق العاده مناسبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر