Kinect™ Adventures

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود :)
hd1kinectAdventures.jpg

stickerKinectConsole.jpg

این بازی یکی دیگر از بازیهایی هست که با قابلیت پشتیبانی از دستگاه Kinect برای 360 منتشر میشود .

boxadventures.jpg

شما در این بازی از دنیای خانه خودتان بیرون آمده و به دنیای ماجرا های گوناگون ، همرا با خانواده ی خود پا میگذارید ؛ شما در این بازی با پریدن، هول دادن ،زدن و ... کارهای دیگر باید از 20 مرحله ی مهیج بازی که در طبیعت و محیط های طبیعی که مرموز و مشکوک هستند صورت میگیرد، عبور بکنید؛ البته عبور از این مسیرها کار آسانی نیست و باید آنرا همرا با خانواده ، یا دوستان خودتان رد بکنید.

از رودخانه های خروشان عبور بکنید،از مسیر های پر پیچ و خم و ثعب العبور بگذرید و ...

شما میتوانید در این بازی کار ها ، استعداد ها و هنر هاتون رو برای دیگران به نمایش بذارین یا با دیگران تقسیم بکنید.(بوسیله ی عکس ها و مجسمه های زنده((اطلاعاتی ازش نیست)) )

خلاصه که روح ماجراجویی در این بازی منتظر شماست ...

hd2kinectForXbox360.jpg

RELEASE DATE: NOVEMBER 2010
GENRE: ACTION

Screenshots

Videos

E3 2010: Wild Rafting

Event Video

• Like
Reactions: amirf

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
چیز جالبی که در قسمت قایق سواری دیدم این بود که اگه به کمک شیب ها یا آبشار و... زیاد بپرید میرید روی یه سری ابر که توشون امتیاز مثل نقل و نبات ریخته!

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
من یک سوال داشتم. می خواستم بدونم که kinect با xbox 360 elite مشکل نداره.آخه می گن با xbox جدیده روان تر اجرا میشه.؟ بعنی برای استفاده از kinect نمی خواد xbox جدید بگیریم.:)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من یک سوال داشتم. می خواستم بدونم که kinect با xbox 360 elite مشکل نداره.آخه می گن با xbox جدیده روان تر اجرا میشه.؟ بعنی برای استفاده از kinect نمی خواد xbox جدید بگیریم.:)
برای دویست پنجاه و 4 میلیون و سیصد و سی و 2 هزار و یکمین بار!کینکت با تمام دستگاه ها همخوانی دارد...

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
اخه مگه میشه :D خودت یه فکر کن ماکرو واسه کنسول X360 که خودش تولید کرده یه دستگاه بده بعد روی همش اجرا نشه :(خنده داره)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
کلا بازی های کینکت خفن هستند ولی این از همشون فعلا باحال تره درسته بازی ساده هست ولی خیلی باحاله :d

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
لیست اچیومنت هاش هم که دیروز امد من چند تاییش رو خوندم داشت حالم بد میشد!!!
نوشته بود 1 عکس از خودتون بگیرید!
1 عکس رو اپلود کنید!!
1 عکس رو برید تو گالری نگاه کنید!
تو گالری انلاین 1 عکس نگاه کنید!!
همین دیگه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر