کمک در بازی shadow colossus

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط xdantex:
بلخره غول 5 رو پیدا کردم کشتنش نصف پیدا کردنشم سخت نبود الان رسیدم به اون غول ریشوئه میخواستم از اساتید بپرسم که نقطه ضعف دومش کجاس چون من از ریشش رفتم بالا با شمشیر زدم تو سرش اما وقتی علامت از بین رفت هنوز واسش جون مونده بود. کسی میدونه نقاط یا نقطه ضعف دیگش کجاس؟

یه راه ساده بهت یاد می دم اینه که وقتی داری با غول مبارزه می کنی شمشیر رو بگیر ببین کدوم طرف نور می ده و مثله کجا متمرکز شده بورو همون جا شمشیر رو بزن به همین سادگی در ضمن این غول هم فکرکنم اگه اشتباه نکنم رویه سینش بود نه ریشش چون ریشش که جایی نداره واسه ضربه زدن البته درست یادم نیست من خیلی وقت پیش تمومش کردم با این حال شمشیر رو بگیر جاشو نشونت می ده یعنی اول بورو رویه سرش نقطه حساس اول رو بزن بعد بپر پایین نقطه دوم رو با شمشیر پیدا کن ;) امیدوارم منظورمو فهمیده باشی و بتونی به کار بگیری و ازش استفاده کنی

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
پشت پای چپش فکر کنم مو داره سریع از پشت بهش نزدیک شو بپر موهاشو بگیر یکم برو بالا بعد شمشیرتو درار فرو کن تو پاش غوله از درد زانو میزنه سریع از رو پاش برو جلو یه چیز شبیه کمربند داره بپر اونو بگیر دوباره غوله بلند میشه برو بالا تا برسی یه جایی رو کمرش که جا برای استراحت داره استراحت کن بعد برو رو سرش دو سه تا ضربه محکم و قوی بزنی تو سرش کارش تمومه.

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
اين غول 9 هموني كه از دهنش برق ميده بيرون و تو منطقه اتش فشاني هست چي جوري كشته ميشه هر چي ميپرم زير شكمش يه خورده ميچسبه بعد مي افته؟!

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
باید اونو یه جوری دنبال خودت بکشونی که وقتی از سوراخای رو زمین آب میزنه اون روی یکی از اونا وایساده باشه تا آب فوران کرد به سمت نقطه های نورانی روی پاش شلیک کن با این کار کلوسوس کاملا تعادل خودشو از دست میده حالا با استفاده از موهای روی شکمش خودتو به لاکش برسون R1 رو هم نگه دار که وقتی کلوسوس بلند شد روی زمین نیفتی حالا شروع به حرکت کن حالا از بین شکاف بین دو لاکش به آرومی و با دقت رد شو و خودتو به سرش برسون بعدم که آره دیگه....:cheesygri

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
اول سریع سوار اسبت می شی بعد اونو دنبال خودت می کشی همین طوری که داره دنبالت می یاد کمونت رو در می یاری می زنی تو چشش وقتی که زدی می خوره به دیوار و سریع قبل از اینکه بتونه دوباره بره زیر خاک از سر و کولش بالا می ری و پدرشو در می یاری :cheesygri

maskin

کاربر سایت
Apr 28, 2014
1
salam mikhastam tooye ghoole 14 ya 15 komakam konid khoob yadam nist koodoom bood vali yadame aval az ye dare miyoomad biroon badesh ma miraftim balaye sare sh oon jaro ke mizadi bad jaye hasasesh miraft kafe daste rastash az oon ja be bad man nemidoonam bayad chi kar konam age rahnamatim konid mamnoon misham
برو 10 قدم جلوترش واسا بزار بهت مشت بزنه بعد تا مشتش داشت بهت می خورد جا خالی بده هونوقت مشتشو رو زمین نگه میداره بعد برو کف دستشو بگیرو بکشش

mamad1370

کاربر سایت
Mar 14, 2015
1
سلام
من مرحله اخر باری shadow colossus گیر کردم همون غولی ک اسبش میمیره.از دستاش بالا میرم میرم رو دست دوم ولی از حلقه های نوری نمیشه رد شی موندم چیکار کنم

mahdi138200

کاربر سایت
Jun 7, 2016
5
غول پنجم توی اون دریاچه که می گی هست یعنی اگه همون دریاچه رو رفته باشی رو بروت ساختمونی هست که باید با زیر آبی از یه سوراخ که تو آبه بری توش بعد از دیوار با پرش بری بالا چند تا پله که رفتی ته ساختمون یه جا شکسته کنار میله ها از اون جا بپر پایین توی آب یه ذره برو جلو به یکی از غولهای قشنگ بازی می رسی مثل ققنوسه

mahdi138200

کاربر سایت
Jun 7, 2016
5
سلام غول3وقتی میرسم به دریاچه دمویی میبینم که پلی رونشون میده که رفته زیرآب ومقداریش بیرونه وقتی میرم روی پل میرسم بالا یه قسمت پل نیست وجلوتریه ستون. هست چطوری برم روش وبعدش چیکارکنم لطفا بگید متشکر

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
سلام غول3وقتی میرسم به دریاچه دمویی میبینم که پلی رونشون میده که رفته زیرآب ومقداریش بیرونه وقتی میرم روی پل میرسم بالا یه قسمت پل نیست وجلوتریه ستون. هست چطوری برم روش وبعدش چیکارکنم لطفا بگید متشکر
بپر تو اب شنا کن برو نزدیکش .پشتش احتمالا پله داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر