راهنمایی در خرید محصولات اپل iPhone - iPod - iPad - MAC - MacBook

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
داداش شما که استاد هستی بگو ببینم . من رفتم تو سایت اپل و این ای پاد جدیدرو دیدم و در یک نگاه عاشق شدم:d(اگه این عکس هایی که زده بود و مشخصاتی که نوشته بود واقعا اینطور باشه) الان شما که واردی تقریبا این مدل جدیده کی میاد تو ایران و تا قیمتش متعادل بشه چند ماه دیگه طول میکشه؟

دوست من این آیپاد جدید حدودا تا ۲ هفته دیگه در بازار ایران وارد میشه اما به علت اینکه خودم هیچوقت محصولات اپل رو از ایران نمیخرم برای همین اطلاع دقیقی در رابطه با تعادل قیمتش ندارم اما با توجه به اینکه آیپاد کلا محصول بسیار پرفروشیه و قیمت بسیار بسیار مناسبتری در مقابل آیفون داره (در بازار جهانی) به همین دلیل رقابت در فروشش در ایران نیز در فروشگاه ها بیشتر هست ؛ پس با همین تفاسیر شما قطعا تا ماه دیگه میتونید آیپاد تاچ رو با قیمتی نسبتا معقول تهیه کنید.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
خیلی ممنون از اینکه به تک تک سوالات جواب میدید
یک سوال دیگه داشتم:d
طوری که اپل میگه بیشتر Apps و game هایی که واسه iPhone اومده و میاد بر روی iPad هم اجرا میشه،حالا این بازی ها یا برنامه ها که میان با رزولیشن iPhone اجرا میشن رو آیپد یا با رزولیشن بالاتر ،منظورم این نیست که فقط Fullscreen بشن منظورم اینه که به صورت HD اجرا میشن یا نه؟
اصلآ وقتی که یه بازی میخری میتونی انتخاب کنی واسه چه دستگاهی میخوای؟
امید وارم که منظورم رو رسونده باشم:d
بازم ممنون از پاسخگویی تون .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خیلی ممنون از اینکه به تک تک سوالات جواب میدید
یک سوال دیگه داشتم:d
طوری که اپل میگه بیشتر Apps و game هایی که واسه iPhone اومده و میاد بر روی iPad هم اجرا میشه،حالا این بازی ها یا برنامه ها که میان با رزولیشن iPhone اجرا میشن رو آیپد یا با رزولیشن بالاتر ،منظورم این نیست که فقط Fullscreen بشن منظورم اینه که به صورت HD اجرا میشن یا نه؟
اصلآ وقتی که یه بازی میخری میتونی انتخاب کنی واسه چه دستگاهی میخوای؟
امید وارم که منظورم رو رسونده باشم:d
بازم ممنون از پاسخگویی تون .

خواهش میکنم عزیز همش وظیفست.
ببین دوست من شما زمانی که یک نرم افزار برای آیفون رو روی آیپد نصب میکنی ، اون نرم افزار به اندازه صفحه آیفون روی صفحه بزرگ آیپد به نمایش در میاد که البته امکان زوم هست اما کیفیت به شدت بد میشه.

در رابطه با خرید بازی یا نرم افزار هم بله در App Store تفکیک شده اند.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام
نظرتون راجع به iphone 4 چیه ؟
شنیدم یه سری مشکلات داره . درسته ؟

سلام دوست من.

اگه بگم ۱۰۰٪ مشکل نداره که دروغ گفتم اما زمانی که بیش از ۹۷٪‌ خریداران در جهان از آیفون ۴ کاملا راضی هستند ، پس در نتیجه مشکل چندان بزرگ و غیر قابل تحملی نیست.
اما بهتره بدونی به علت طراحی آنتن خارجی یک سری از مشکلات در آنتن دهی داره.
اگه توضیح بیشتری نیاز داری بگو.

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
سلام دوستان
من یک IPOD Touch 3 gs از دوستم میخوام بخرم به قیمت 150 تومان منتها یک خط شکستگی بالای صفحه هست که اون زیاد مهم نیست! توی Ipod اشو دیدم چیزی نداشت!نه بازی نه برنامه و چیزی....! فقط مواردی که خود IPod داره رو داشت
می خواستم بدونم از کجا بفهمم JailBreak شدس؟! از کجا بفهمم ورژنش چی هست؟! و اینکه با خریدش ممکن هست با چه مشکلاتی رو به رو شم؟!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان
من یک IPOD Touch 3 gs از دوستم میخوام بخرم به قیمت 150 تومان منتها یک خط شکستگی بالای صفحه هست که اون زیاد مهم نیست! توی Ipod اشو دیدم چیزی نداشت!نه بازی نه برنامه و چیزی....! فقط مواردی که خود IPod داره رو داشت
می خواستم بدونم از کجا بفهمم JailBreak شدس؟! از کجا بفهمم ورژنش چی هست؟! و اینکه با خریدش ممکن هست با چه مشکلاتی رو به رو شم؟!

سلام دوست عزیز.
برای پی بردن به ورژنش باید بری اینجا :

Setting => General => About => Version

برای اینکه بفهمی JailBreak هست یا نه ببین نرم افزارهای کپی یا غیر قانونی روش نصب هست یا نه ! مثلا معرفترینشون که اگه JailBreak شده باشه ۹۹٪ هست ، Cydia میباشد.

اما منظورت از اینکه ممکنه با چه مشکلاتی رو به رو بشی رو درست متوجه نشدم دوست عزیز !

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
سلام دوست عزیز.
برای پی بردن به ورژنش باید بری اینجا :

Setting => General => About => Version

برای اینکه بفهمی JailBreak هست یا نه ببین نرم افزارهای کپی یا غیر قانونی روش نصب هست یا نه ! مثلا معرفترینشون که اگه JailBreak شده باشه ۹۹٪ هست ، Cydia میباشد.

اما منظورت از اینکه ممکنه با چه مشکلاتی رو به رو بشی رو درست متوجه نشدم دوست عزیز !

خیلی ممنون دوست من
کاملآ استفاده بردم

خوب راستش من تا به حال با این سری کار نکردم مشکل منظورم نتونستن ریختن برنامه بازی ... یا اینکه بهم بندازه ...
لطفآ قسمت های مختلفی که باید همراهش بده رو هم بگید که یک موقع کم کسر نده!
و اینکه از نظر شما چه سوالاتی ازش بپرسم تا مطمئن شم چیز خوبی هست! چون یکم قیمت رو داره زیادی پایین میده درسته صفحش یکم شکستگی داره ولی بازم 150 زیادی ارزون هست!
و اینکه 3GS چند گیگ داره؟!

بازم ممنون

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خیلی ممنون دوست من
کاملآ استفاده بردم

خوب راستش من تا به حال با این سری کار نکردم مشکل منظورم نتونستن ریختن برنامه بازی ... یا اینکه بهم بندازه ...
لطفآ قسمت های مختلفی که باید همراهش بده رو هم بگید که یک موقع کم کسر نده!
و اینکه از نظر شما چه سوالاتی ازش بپرسم تا مطمئن شم چیز خوبی هست! چون یکم قیمت رو داره زیادی پایین میده درسته صفحش یکم شکستگی داره ولی بازم 150 زیادی ارزون هست!
و اینکه 3GS چند گیگ داره؟!

بازم ممنون

منظورت آیفون 3GS هست ؟ چون آیپاد 3GS نداره !

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid

منظورت آیفون 3GS هست ؟ چون آیپاد 3GS نداره !

قربان شما
جدی میگین؟!؟! این اقا به من گفت ایپاد 3GS:)) عجب!!
نه عزیز منظورم همون ایپاد هست! همون سوالات رو در مورد ایپاد 3G میشه جواب بدید؟!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
قربان شما
جدی میگین؟!؟! این اقا به من گفت ایپاد 3GS:)) عجب!!
نه عزیز منظورم همون ایپاد هست! همون سوالات رو در مورد ایپاد 3G میشه جواب بدید؟!

ببین دوست عزیزجعبه آیپاد 3d Gen باید حداقل دارای :
۱- خود دستگاه آیپاد
۲- شارژر (کابل USB)
۳- هدست باشه.

نمیدونم شما مشکل هزینه داری یا نه ، اما اگه نداری بینهایت بهت سفارش میکنم که به دو دلیل از خرید این آیپاد صرف نظر کنی :
۱- قیمت پائین (و البته کمبود صداقت فروشنده) که بیانگر این موضوع هست که آیپاد تعمیری هست یا مشکل بزرگ دیگری داره.
۲- سری جدید آیپاد تاچ که واقعا فوق العاده هستند و اصلا قابل مقایسه با این سری نیستند.

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
ببین دوست عزیزجعبه آیپاد 3d Gen باید حداقل دارای :
۱- خود دستگاه آیپاد
۲- شارژر (کابل USB)
۳- هدست باشه.

نمیدونم شما مشکل هزینه داری یا نه ، اما اگه نداری بینهایت بهت سفارش میکنم که به دو دلیل از خرید این آیپاد صرف نظر کنی :
۱- قیمت پائین (و البته کمبود صداقت فروشنده) که بیانگر این موضوع هست که آیپاد تعمیری هست یا مشکل بزرگ دیگری داره.
۲- سری جدید آیپاد تاچ که واقعا فوق العاده هستند و اصلا قابل مقایسه با این سری نیستند.

بازم ممنون
امروز از این اقا پرسیدم و گفت ایپاد 2G هست!! باز هم با وجود اون خط بالای صفحه و اینکه 8GB هست 150 میرزه؟! الان نو این نوع ایپاد چند هست؟!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بازم ممنون
امروز از این اقا پرسیدم و گفت ایپاد 2G هست!! باز هم با وجود اون خط بالای صفحه و اینکه 8GB هست 150 میرزه؟! الان نو این نوع ایپاد چند هست؟!

خواهش میکنم.
خوب حالا که نسل دومی هست و ۸ گیگ پس ۱۵۰ هزار تومان قیمت زیاد پائینی هم نیست‌ ! الان هم نو این آیپاد پیدا نمیشه تو بازار چون دیگه تولید نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر