راهنمایی در خرید محصولات اپل iPhone - iPod - iPad - MAC - MacBook

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
بعد LL/A و LZA بودنش چه فرقی داره؟
پارت نامبرها مال کشورها هست و بعد ساخته شدن همه دستگاه با اون پارت نامبر فرستاده میشه به کشور مقصد :d
ll/a هم مختص خود آمریکا هست و به زعم خیلی بهترین پارت نامبر که گرونتر از بقیه هم هست

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
پارت نامبرها مال کشورها هست و بعد ساخته شدن همه دستگاه با اون پارت نامبر فرستاده میشه به کشور مقصد :d
ll/a هم مختص خود آمریکا هست و به زعم خیلی بهترین پارت نامبر که گرونتر از بقیه هم هست
این پارت نامبر LZA نمیدونید مال کجاس؟
بعد مثلا برا کسی که میخواد تو کشور دیگه ای استفاده کنه و مثلا باید نرم افزاراشو بخره و ... تو ریجن نرم افزار ها و اینا که تاثیری نداره؟ یعنی کلا مثلا برای هر پارت نامبری نیومدن یه سری محدودیت های برای استفاده از شبکه اصلی اپل بزارن که؟

در مورد قیمت نظری ندارین؟ حدودی؟

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
آقا من هدفون آیفونم ترکید , حالا که می خوام برم یدونه جدید بگیرم , به نظرتون از همون کلاسیک ها بگیرم یا از جدیدا بگیرم ؟

Yasin_1362

کاربر سایت
Jul 13, 2011
85
نام
یاسین
مخلصیم.
حاجی جیلبریک برا گذر از محدودیتای ios هزینه نداره.برا هر ورژن فرق داره.دو جور جیلبریک داریم.یکی که معمولا اول میاد بنام tether که اگه گوشیت خاموش بشه بایست با کامپیوتر بالا بیاری و نوع untether که هیچ مشکلی نداره و پایداره ولی معمولا برا هر ورژن دیرتر میاد.جیلبریک با برنامه redsnow انجام میشه.آموزشش تو نت هس.سرچ کن پیدا میکنی.بدی بیرون بین 20 تا 150 تومن میگیرن ازت.خودت انجام بدی کاری نره اصلا
چند تا برنامه برا فعال کردن بلوتوث هس معروفترینش Celeste که میتونی بعد از جیلبریک از سایت سیدیا بخری و برای همیشه محدودیت را از آی دیوایس برداری.
ایران سیدیا | IranCydia
ویدئو آنلاین ندیدم.ولی در آیتونز میشه فیلم دید.خرید یا اجاره کرد.ولی ندیدم خودم با این اینترنت در پیت ایران که گرونه سایت به زور میایم دیگه فیلم آنلاین بخوره تو کله مون
برا نیوآیپد یه اکسسوری هس برا وصل کردن دوربین دیجیتال به آیپد.تو xda یه روش بود که بشه با همون فلش هم وصل کرد ولی نمیدونم کار میکرد یا نه.یه اکسسوری دیگه هم هس اسمش iflash ولی هم گرونه هم فک کنم فقط به مک و آی دیوایس میخوره.اونم بایست سوال کنم.ولی ایران ندیدم تو بازار

مجيد جان شما يه نكته را فراموش كردي اونم اينكه كافيه گوشي طرف لاك باشه و يكم بي احتياط و ناوارد همچين كار دستت ميده كه آيغونت فقط يه آيپد ساده شه تو بهترين حالت يا اصلاً بيچارت كنه بالا نياد
lock or unlock very important
كافيه آپگريد شه بيسش تا كلي دردسر بعضي وقتا پيش بياد و داونگريدم نداشته باشه اونوقت خدا صبرت بده حالا گرفتي اون هزينه برا چيه تازه هزار نكته ريزه ديگم داره كه در اينجا نميگنجه . . .

---------- نوشته در 01:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:45 PM ارسال شده بود ----------

horror عزیز خیلی خیلی ممنون از جوابت
با توجه به گفته شما پس من از نظر مالی با توجه به قیمت دلار امکان خرید گوشیهای انلاکی که عرض کردید رو ندارم
اما از شما چندتا سوال دارم که ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
سوال اول اینکه تو سایت اپل که قیمت 4s البته lock رو 199$ زده امکان خرید با همین قیمت تو امریکا هست که بگم برام بیارن{منظورم اینه که میشه گوشی بدون گرفتن سیم کارت و دادن هزینه اضافی به همون قیمت خرید؟}
سوال دوم هم اینکه امروز چند جا پرسیدم میگفتن میتونن 4s lock رو unlock کنن. به نظر شما واقعا عملیه؟در مورد iphone 4 چطور؟
قبلا از لطف شما تشکر میکنم

خريد آيفون لاك مستلزم آشنايي و اطلاعات كامل داشتن از خصوصيات ios ميباشد كلاً توصيه نميشه
بعضي بيس بندها كلاً بند شده و بسته شده اند
كافيست به اين بيس بند ها آپگريد كنيد تا ديگه سيمكارت نتونه آنلاك شه .دانگريدهم كه نميشه
اونوقت يه آيپد فقط دارين
البته بعضي وقتها با كيت گيگن ميشه يه كاري كرد كه اونم تو بعضي بيس ها جواب نميده
تگ نرم افزاري sam هم كه توسط اپل بسته شده
خلاصه لاك عاقلانه نيس خريدش.خدا صبرتون بده

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوستان سلام
یه سوالی دارم من یه htc evo 3d دارم خوب دوستانی که دارن میدونن اندروید 4.0 م ارتقاع بشه عالیه گوشی ولی خوب قیمتش پایینه:|
میخوام بدونم شما جای من بودید خرج میکردین یه iphone 4 یا 4s بگیرین یعنی ارزش داره؟
من تعصبی روی محصولات اپل ندارم کلی میگم از لحاظ ظاهری کلاس کار و از لحاظ کارایی خود گوشی مد نظرمه

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان سلام
یه سوالی دارم من یه htc evo 3d دارم خوب دوستانی که دارن میدونن اندروید 4.0 م ارتقاع بشه عالیه گوشی ولی خوب قیمتش پایینه
:|
میخوام بدونم شما جای من بودید خرج میکردین یه iphone 4 یا 4s بگیرین یعنی ارزش داره؟
من تعصبی روی محصولات اپل ندارم کلی میگم از لحاظ ظاهری کلاس کار و از لحاظ کارایی خود گوشی مد نظرمه
والا من خودم نظر شخصیم که هم IOS رو تجربه کردم هم Android باید بگم IOS پایداری بیشتری داره و از همه مهم تر برات یکنواخت نمیشه و دلت رو نمیزنه

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
والا من خودم نظر شخصیم که هم IOS رو تجربه کردم هم Android باید بگم IOS پایداری بیشتری داره و از همه مهم تر برات یکنواخت نمیشه و دلت رو نمیزنه
قصد توهین ندارم اما جمله ی آخرتون واقعا خنده داره
یکی از بارزترین مشکلات iOS همین یکنواختی و عدم تغییر در نسخه های بعدی است.به طوری که از سال 2007 تا الآن تغییرات زیادی نکرده.علاوه بر این رابط کاربری بسیار ساده اش برای بعضی افراد خوشایند نیست.اما اندروید به شما امکانات بسیار بسیار زیادی برای شخصی سازی میده.حتی می تونید ظاهر اندروید رو به WP و iOS تغییر بدید

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
یه سوال : آیفون هایی که اینجا تو ایران میگیریم و انلاک میکنن ایا میشه خارج از کشور با سیستم اونور استفاده کرد ؟ یعنی دوباره برش گردوند به حالت اولیه ؟

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
با سلام من ميخوام يه مكبوك اير 2013 مدل 760 بگيرم به نظرتون منى كه سنگينترين كارى كه ازش ميكشم تماشاى فيلم Full Hd هست انتخاب درستى كردم يا بايد مدل پرو رتينا بگيرم؟ ممنون ميشم زودتر جواب بدين

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
سلام
کسی میدونه کجا میشه این رو گیر اورد ؟
MF045

mmdkhdm

کاربر سایت
Jun 9, 2013
27
نام
محمد
سلام

الان قیمت آیفون 4s و 5 و 5s چنده؟؟ ( 16 گیگ و 32 گیگ )

با 1.7 تومن میشه 4s دست 2 خرید؟؟
سلام محمد جان
با ۱۷۰۰ بهت 6 دست دو میدن :)
شما 4s دست دو رو با ۷۰۰ تومن میتونی بخری
5 رو هم با 1100 میتونی دست دو بخری
5s رو هم با قیمت 1300-1400 میتونی بخری
قیمت دست دو ۳۲ گیگا رو دقیق نمیدونم

mmdkhdm

کاربر سایت
Jun 9, 2013
27
نام
محمد
سام دوستان
برای خرید لپتاپ تا ۴ میلیون تومن بودجه دارم
یخوام یکی از مدلای مکبوک پرو ۱۵ رو دسته دو بخرم
توی بازار هم آشنا دارم که بهش بسپرم برام لپتاپ دست دو پیدا کنه
تو رنج قیمتی ۴ میلیون کدوم مدل مکبوک پرو ۱۵ اینچی رو دسته دو احتمالا میتونم پیدا کنم ، مدلای ۲۰۱۳ رو میشه با این قیمت دست دو گیر آورد؟؟
اگه کد مدل دقیقی رو هم که معرفی میکنین ذکر کنین خیلی ممنون میشم

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان

من جدیدا رو ب pdf خوانی آوردم
حقیقتا تجربه کار با هیچ محصولات اپل رو نداشتم

سوالام یکم کلی هست

میخواستم ببینم اصلا آیپد ایر ۲ انتخاب مناسبی برا pdf خوانی هست؟
ضمنا اینکه ios نرم افزار خاصی برا نظم بخشیدن ب فایلای pdf داره؟ چون من چیزی تو اندروید ندیدم

علاوه بر pdf وب گردی هم دارم...
اهل گیم هم نیستم اصلا فیلم هم هر دو سه ماهی یکی میبینم

در کل با این تفاسیر ب نظرتون تبلت بگیرم؟ اندروید یا ios؟
اگر ios ب نظرتون نسخه ی ۱۶ گیگ کافی میتونه باشه؟

بعد با ورود ipad 9.7 قیمت ایر ۲ شده ۴۰۰ دلار فک کنم
الان قیمت نسخه ی ۱۶ گیگ وای فای حدود ۱۶۰۰ هست... ب نظرتون ممکنه در آینده ی نزدیک افت زیادی کنه؟؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Sent From Sony Xperia Z2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر