سوالات من درباره PSP GO

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
از دوستان PSP باز کسی نمیتونه راهنمایی کنه.

چه جوری بازی روی این PSP Goooooooo کپی کنم. به PC که وصل میکنم فقط یک درایو باز میشه و خبری از ISO , Game .PSP نیست. Hidden هم نیستن.

psp کپی خور هست با ورژن 6.20
pro-b5

بازی هم روش هست میخواستم بازیهاش و عوض کنم./

یکی راهنمایی کنه لطفآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستان من به تازگی یه pspgo حریدم و از اونجای که خودش هک بود من کاریش نکردم
فقط الان یه سوالی دارم اونم اینه که چه طوری میتوانم هم هک باشه و هم بازی های اورجینال رو روش بریزم چون هفت تا عنوان بازی اورجینال دارم میخوام بازی کنم ولی نمیذاره میگه باید ابدیت کنی و بازی ها هم روی کنسول پلی3 هستن
نمیشه حالا من از هک درش بیارم و بعد دوباره هکش کنم و بازی ها رو انجام بدم یا همچنین چیزی ریسک داره
میشه دوستان یه راهنمای به من بکنن
ممنون میشم

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
سلام
دوستان من به تازگی یه pspgo حریدم و از اونجای که خودش هک بود من کاریش نکردم
فقط الان یه سوالی دارم اونم اینه که چه طوری میتوانم هم هک باشه و هم بازی های اورجینال رو روش بریزم چون هفت تا عنوان بازی اورجینال دارم میخوام بازی کنم ولی نمیذاره میگه باید ابدیت کنی و بازی ها هم روی کنسول پلی3 هستن
نمیشه حالا من از هک درش بیارم و بعد دوباره هکش کنم و بازی ها رو انجام بدم یا همچنین چیزی ریسک داره
میشه دوستان یه راهنمای به من بکنن
ممنون میشم

میری تو PSP Pro Firmware Update و گزینه uninstall CFW رو با انتخاب مثلت میزنی. بعد میری از سایت سونی فایل آپدیت رو دانلود می کنی میریزی رو مموری و اجرا و نصب می کنی بعد هم برای اینکه دوباره کپی خور شه Pro-C 660 رو از اینجا دانلود می کنی و این بار X رو میزنی که نصب شه.

اگه دستگاه بریک شه خونش پای گردن خودت. ولی من اینجوری به 6.60 آپدیت کردم.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
میری تو PSP Pro Firmware Update و گزینه uninstall CFW رو با انتخاب مثلت میزنی. بعد میری از سایت سونی فایل آپدیت رو دانلود می کنی میریزی رو مموری و اجرا و نصب می کنی بعد هم برای اینکه دوباره کپی خور شه Pro-C 660 رو از اینجا دانلود می کنی و این بار X رو میزنی که نصب شه.

اگه دستگاه بریک شه خونش پای گردن خودت. ولی من اینجوری به 6.60 آپدیت کردم.

ممنون برای جوابت
میگم به نظرت اول اون اورجینال ها رو بازی کنم وقتی تمامشون کردم بعد دیگه برشون گردونم به هک و هکش کنم برای همیشه و دیگه اروجینیالش نکنم نظرت چیه میتوانم همچنین کاری رو بکنم

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
ممنون برای جوابت
میگم به نظرت اول اون اورجینال ها رو بازی کنم وقتی تمامشون کردم بعد دیگه برشون گردونم به هک و هکش کنم برای همیشه و دیگه اروجینیالش نکنم نظرت چیه میتوانم همچنین کاری رو بکنم

فکر کنم راه خوبی باشه ولی تو بعضی سایتها خوندم pro cfw با PSN مشکلی نداره. وضعیت الانشو نمی دونم. خودم که با cfw نرفتم.

• Like
Reactions: se.phi.roth

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
من يه psp go خيلي تميز دارم با ١٦ تا بازى و بك اپ بازى ها روى cd ميشه كمكم كنيد كجا ميتونم بفروشمش؟

هم تو بازار سنتر اینجا میتونی بذاری هم توی سایت پرشین تولز. ولی اگه کسی رو میشناسی که می خواد فکر کنم سریعتر فروش بره.

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من یک بازی الان توی PSPGO اجرا کردم این ارور رو میده یعنی چی باید چیکارش کنم دستگاه هم هک هست
The game could not be started
80010002

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
  • Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
مشکل از فریمور کنسولته

این سایتم نگاه کن شاید به کارت بیاد
FIXED: "The game could not be started." PSP Error(80010002)/(80020148)
مرسی
رفتم ولی هر چی میزنم نمیره توی Recovery Menu نمیدونم چه مرگشه یا شاید جای دارم اشتباه میرم نمیدونم والا
میگه دستگاه رو کاملا خاموش کن بعد دستت روی دکمه R نگه داره و دوباره دستگاهت رو روشن کن ولی نمیشه نمیره توش نمیدونم چرا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر