Need For Speed : Hot Pursuit | PS3

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
واقعا نمیدونم چرا اینقدر MW MW میکنید. با این دید به این قضیه نگاه کنید که تا اون زمان چیزی در سطح MW ساخته نشده بود واسه همین همه جو گیرش شدن. نسخه های بعدی که نتونست به پای MW برسه باعث شد MW رفته رفته به یه اسطوره تبدیل بشه و الا اگر همون MW رو تو این زمان بیارید روی صحنه بازی مسخره ای بیش نیست. به نظر من که این جدیده هزار بار از MW بهتره. :|

اون آقای ایرانی اسمشون حبیب زرگرپور هست و کارگردان بازی هم نیستن. ایشون مدیر جلوه های ویژه و کامپیوتری بازی بودن و تو هر نسخه های Underground هم کار کرده بودند.
من نمیدونم پس چرا توی مجله ......زده بود کارگردان حالا شاید هم حق با شما باشه به هر حال شما اگر هم الان MW رو بیاری مطمئن باش تعداد کسایی هستند که هنوز بهش رای بدند
به هر حال این نظر من بود

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من نمیدونم پس چرا توی مجله ......زده بود کارگردان حالا شاید هم حق با شما باشه
با مجله کار ندارم حالا :D فکر نکنم کسی به اندازه من استاد رو بشناسه. چون از زمانی که فیلم ماسک اومد و فهمیدم کی کار جلوه های ویژه اش رو به عهده داست و سر فیلم لقب مرد ذرات گرفت پیگیر کارای ایشون بودم :D

احتمالا مجله هم درست نوشته و شما اشتباه متوجه شدید. احتمالا نوشته بوده کارگردان هنری و جلوه های ویژه

فردین من همین یه ماه پیش حدود 30 ساعت MW رو بازی کردم خداییش هنوزم چیز شاخیه! به نظرم هنوزم بهترین ریسینگ هستش! :d

ولی در مورد اینکه این جدیده شاخه هیچ بحثی نیست و همین که خود تو تاییدش کردی واسه من کافیه که مطمئن باشم با یه شاهکار دیگه طرفم!
حالا من یکم جو دادم شما چرا همطون جدی گرفتین :D اون اسمایلی --> :| پس چی بود گذاشتم آخر جمله :D

اما دور از شوخی حالا MW رو بیخیال شید. جدیده واقعا تا اینجای کار که دمو رو دیدم شاهکار بوده. خودایی روونی گیم پلیش رو شخصا تو هیچ بازی رسینیگ آرکیدی ندیدم. اصلا یه چیز دیگست :D

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
اقا من دمو رو دانلود کردم ولی بعد از تریلر اول بازی که درباره بازی توضیح میده یه صفحه سیاه میاد پایینش نوشته connecting autolog.... ولی یکم میگزره دستگام فیریز می کنه...:( برای کسی همچین اتفاقی نیفتاده؟

alirooney

کاربر سایت
Aug 1, 2008
142
اقا من دمو رو دانلود کردم ولی بعد از تریلر اول بازی که درباره بازی توضیح میده یه صفحه سیاه میاد پایینش نوشته connecting autolog.... ولی یکم میگزره دستگام فیریز می کنه...:( برای کسی همچین اتفاقی نیفتاده؟

نه اينجوري نميشه.
صبر كن تا نسخه اصلي

======
منم تازه دانلود كردم
به نظرم بازي خوب بود :d
كي ميگه بد؟ :d

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
نه اينجوري نميشه.
صبر كن تا نسخه اصلي

======
منم تازه دانلود كردم
به نظرم بازي خوب بود :d
كي ميگه بد؟ :d

کسی نگفته بـــد ولی اون چیزی که انتظار داشتیم نبود دموش ! امیدوارم بازی اصلیش اینجوری نباشه !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
کی میاد؟

اقا یه چیزی برام خیلی جالبه اونم اینکه قبل از عرضه بازی یه اطلاعاتی در موردش میدن حالا معلوم نشده این بازی بادی تیونینگ داره یا نه؟ :d

ول کن نیستم :d
تاریخ عرضه بازی 16/11/2010
به احتمال زیاد داره !
اینم لینک دانلود دمو برای PC
http://ordernow.needforspeed.com/

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
آقامن دموشو روی ps3دانلود کردم واقعا زیبابود در حد نیکل کیدمن
پیشنهادمیکنم کسایی که عاشق سری ّNFS هستن حتما بخرن بازی کنن

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منم امروز دانلودش کردم خوب بود بدکی نبود ولی تا بیاد دستمان عادتت کنه سخته
و به سختی هم فرمون میچرخه گرافیگش هم پیشرفت کرده
در کل از دمو بازی نمیشه نظری داد باید صبر کرد تا بازی اصلیش بیاد بعد انوقت میشه نظری داد دوستان

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بروبچ بیاین رکوردارو بزارین :d
من تو قسمت پلیسی : 1 دقیقه و 27 ثانیه
:| چجوری اون وقت ؟! بخوای بهشون برسی 1 دقیقه طول میکشه !!!
حالا من !
پلیسی : 2:12:10
مسابقه : 3:44:10
راستی کسی میدونه اسم این آهنگ اولش چیه ؟! خیلی خوشم اومده از آهنگه !

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
دموی خوبی هست ولی اینه ی داخل ماشین که ماشین های پشت سر رو نشون میده به شدت مشکل داره و ماشین ها به رنگ زرد نمایش داده می شوند . در ضمن نمیشه بخش انلاین رو تجربه کرد . به غیر از اون از نظر گرافیکی بازی خوبی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر