Need For Speed : Hot Pursuit | PS3

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب دمو رو بازی کردم. الان دارم میرم مغازه نمیتونم زیاد توضیح بدم در مورد جزئیات. فقط در یک جمله خلاصه دید کلی من نسبت به دمو رو میگم.

Criterion Games تبریک :rose:

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
دمو رو بازی کردم اسم این بازی رو باس بذاری NFS Hot Pursuit Burnout Black Box Dominaitor Edition
بازی یه چی تو مایه های بورن اوته من نمیدونم EA داره چه میکنه بازی همون Hot pursit قدیمی با گرافیک بالا تره و یه چندتا چیز اضافه برو در نقش پلیس بازی کن یا در نقش مسابقه دهنده در نقش پلیس اینقد بکوبید به مسابقه دهنده ها تا جونشون کم بشه بمیرن(:d)
خوش باشید با این گیم کلا

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من دمو رو بازی کردم اما اصلا خوشم نیومد بزرگ ترین مشکلی که من از این دمو میگیرم این هستش که ماشین به محیط نمیخوره بعدشم کلا یه burnout برای خودش کلا اسم بازی رو میزاشتن NFS burnout خیلی بهتر بود .

وسط گرفتن طرف دوربین میره که نشون بده طرف چجوری چپ کرده کلا من خوشم نیومد .

به نظر من خیلی بهتر بود بازی رو به یه شرکتی میداد بسازه EA که کلا بازی ماشین های آرکید مثل خود NFS میساخته نه burnout که کلا CAR CRASHING هستش تا بازی مثل NFS .

به نظر من محیط بازی کلا یه همخونی با ماشین نداره ماشین مثل یه قوطی کبریت میمونه که شما در یه جاده گزاشتی TURBO هم که اصلا احساس turbo زدن به ادم دست نمیداد مثل Undergrand و ... کلا turbo ش مثل burnout بود .

کلا به نظرم یه استدیو جدید EA بوجود بیاره آینده بهتری داره NFS وگرنه از الان قید burnout رو هم بزنید با NFS .

یه استدیو جدید که اول بازی رو برای 2 کنسول یا حتی PC انحصاری شروع به ساخت کنه که بتونه کیفیت رو فدای کمیت نکنه مثل WII و IPHON و ... چیز نخواد وقت بزاره شاید 120 سال آینده یه NFS درست در مون دیدیم .

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دمو رو بازی کردم یه سری مشکلات داشت ولی یه سری هم حُسن !
حُسنش این بود که Handling بازی تقریبا خوب بود ولی از شیفت به نظرم ضعیف تر بود یه نکنه جالب اینه که چراغای یسری از ماشینا زنون بود و من خیلی خوشم اومد !
نکته منفی اینه که موقع Damage شدن ماشین اصلا به چراغا آسیبی نمیرسه !!!
Game Playـِ بازی شبیه به NFS: HP2 بود ...

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
کسی لینک دانلود دمو بازی رو داره
میدونمتوی psn هست ولی میخوام با کامپیوتر دانلود کنم بعد روی پلی نصب ( اگر این امکان وجود داشته باشه )

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
فردین جان که تعریف کردن ... با احترام به ون دوستمون که نظرش رو داد ... ولی نظر فردین و دیدش نسبت به بازی ها رو بیشتر قبول دارم ! :d

منم نگفتم بازی بدی هستش بر عکس بازی خیلی عالی هستش .

اون مشکلاتی بود که من از دمو گرفتم وگرنه بازی خیلی عالی هستش .

من از این که ترکیب برن باشه با NFS خوشم نیومد یه حالت هایش رو وگرنه از کلیاتش خیلی حال کردم .

دوستان هیچ هم انتظار شما بیخودی نبوده .

در صورتی که دوستان نظر من رو به اشتباه برداشت کردن یا من بد گفتم شرمنده اون نقطه نظر های من بود از یک NFS کلاسیک مثل MW یا UND یا UNDERCOVER و.... .

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
فردین جان که تعریف کردن ... با احترام به ون دوستمون که نظرش رو داد ... ولی نظر فردین و دیدش نسبت به بازی ها رو بیشتر قبول دارم ! :d
ولی بازی قشنگ ـه و هیجانِ لازم رو داره اما این دمو هست و نمیشه نظر قطعی داد ولی به قول vivanred یه ذره شبیه Burnout هم شده !
راستی یه نکته جالب اینکه ماشینایی که تو خیابون هستن واقعی ـن یعنی مدل دارن مثل پورشه و آئودی و نیسان ، من اینا رو دیدم تو خیابوناش در صورتی که تو اکثر اینجور بازی ها ماشینا مدل مشخصی ندارن تو خیابون ...

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
خوب من که هنوز فرصت دانلود رو پیدا نکردم ولی با این گفت و گو و بحث هایی که دوستان اینجا میگند مثل اینکه بیخودی خودم رو منتظر نگه داشتم البته با این حال باید منتظر نسخه نهایی بود ولی این رو قبول کنید که NFS MOST WANTED یه تجربه تکرار نشدنی هست واقعا راست میگم از MOST WANTED تا الان نزدیک 4 تا سری بازی NFS اومده اما هیچ کدوم نتونستند اون هیجان و سرعتی که توی MW بود رو به کسی که بازی میکنه القا کنند واقعا راست میگن ایرانی ها توی هرچیزی برترند دم اون کارگردان MOST WANTED که قابل توجه دوستان ایرانی هم بود به نام حبیب و فامیلش رو یادم نمیاد دستش ددر نکنه چه چیز خوبی ساخت هنوز هم که هنوز من بازی میکنم خدا کنه فقط تا عرضه نسخه نهایی روی بازی بیشتر کار کنند واقعا اگر این دفعه NFS نسخه ی خوبی از اب درنیاد باید دیگه دور EA رو خط بکشیم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واقعا نمیدونم چرا اینقدر MW MW میکنید. با این دید به این قضیه نگاه کنید که تا اون زمان چیزی در سطح MW ساخته نشده بود واسه همین همه جو گیرش شدن. نسخه های بعدی که نتونست به پای MW برسه باعث شد MW رفته رفته به یه اسطوره تبدیل بشه و الا اگر همون MW رو تو این زمان بیارید روی صحنه بازی مسخره ای بیش نیست. به نظر من که این جدیده هزار بار از MW بهتره. :|

واقعا راست میگن ایرانی ها توی هرچیزی برترند دم اون کارگردان MOST WANTED که قابل توجه دوستان ایرانی هم بود به نام حبیب و فامیلش رو یادم نمیاد دستش ددر نکنه چه چیز خوبی ساخت هنوز هم که هنوز من بازی میکنم خدا کنه فقط تا عرضه نسخه نهایی روی بازی بیشتر کار کنند واقعا اگر این دفعه NFS نسخه ی خوبی از اب درنیاد باید دیگه دور EA رو خط بکشیم
اون آقای ایرانی اسمشون حبیب زرگرپور هست و کارگردان بازی هم نیستن. ایشون مدیر جلوه های ویژه و کامپیوتری بازی بودن و تو هر نسخه های Underground هم کار کرده بودند.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
واقعا نمیدونم چرا اینقدر MW MW میکنید. با این دید به این قضیه نگاه کنید که تا اون زمان چیزی در سطح MW ساخته نشده بود واسه همین همه جو گیرش شدن. نسخه های بعدی که نتونست به پای MW برسه باعث شد MW رفته رفته به یه اسطوره تبدیل بشه و الا اگر همون MW رو تو این زمان بیارید روی صحنه بازی مسخره ای بیش نیست. به نظر من که این جدیده هزار بار از MW بهتره. :|

فردین من همین یه ماه پیش حدود 30 ساعت MW رو بازی کردم خداییش هنوزم چیز شاخیه! به نظرم هنوزم بهترین ریسینگ هستش! :d

ولی در مورد اینکه این جدیده شاخه هیچ بحثی نیست و همین که خود تو تاییدش کردی واسه من کافیه که مطمئن باشم با یه شاهکار دیگه طرفم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر