راهنمایی بازی فاینال فانتزی 12

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
فاينال فانتزي 13 شماره داره که ادامه یا شماره های جانبی هم ساخته شد:
شماره 1 تا 6 برای نینتندو و سوپر نینتندو بود. حتی بازسازی هم روی nds دارن.
شماره vii و viii برای pc و ps1
شماره 9 برای ps1
شماره 10 و 10-2 و 12 و vii-dirge of cerberus برای ps2
شماره 11 آنلاینه برای pc
شماره vii-crisis core و ff-d برای psp
شماره 13 هم (مثل vii نسخه های زیادی داره) از ابتدا گفتند که 6 نسخه داره. اما فقط 3 شماره اش در حال ساخته. و........
و چند نسخه CG ,آنامی و رمان و.....!!!
.....................................

اما برای بازی کردن روی pc:
چون شماره های vii و viii دیگه گرافیکی ندارن و تو سالهای دور خودشون بهترین بودن الان ارزش بازی کردن ندارن مگر برای دونستن داستانشون یا شیفتگان ff!! .شماره 11 هم بیخیال...

بهترین راه حل واست اینه که شماره 10 یا 12 رو با شبیه ساز pcsx2.6 که بخوبی اجرا میشه بازی کنی.

بهرحال سبک بازی هم با بازی های دیگه متفاوته و احتمالا دلتو می زنه. کلا ff یک بازی کنسولیه. تعداد خیلی کمی دنبال این بازی هستن برای همین دم هر مغازه ای ننداختن برای خرید توی سایت ها همه رو میشه پیدا کنی.

دمت گرم رفيق , كامل بود....;)

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
genesis عزيز درباره اينكه گفتي , ff دلم رو ميزنه و خستم ميكنه , حقيقتش اصلا نميدونم چه سبك بازي

هستش!... بيشتر به خاطر اين بهش علاقه مند شدم كه خيلي ها ازش تعريف كردن و تعداد معدودي هم

معتقد بودن بازي مزخرفيه !..... شما جزو كدوم دسته هستي ؟ به نظرت بازي جالبيه ؟

گفتي بعد از نسخه 11 كه آنلاينه يه نسخه به نام vii-crisis core و ff-d براي psp اومده....

ميدوني اين دوتا رو از كجا ميتونم dl كنم ؟

ممنون.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
شما جزو كدوم دسته هستي ؟ به نظرت بازي جالبيه ؟
FF که هیچی ما با کل بازی های SQUARE ENIX از کودکی قرارداد داریم!
و بقول یه بنده خدایی ما با FF زندگی کردیم. به این دلیل که time بازی میتونه چندین ماه زندگیتو بگیره.
فقط 40 پنجاه نفر تو سایت دیونه این بازی ان.
جدیدی ها هم نه به خاطر سبک بلکه به خاطر گرافیک بالای این بازی جذبش شدن.
گفتي بعد از نسخه 11 كه آنلاينه يه نسخه به نام vii-crisis core و ff-d براي psp اومده....ميدوني اين دوتا رو از كجا ميتونم dl كنم ؟
اگه psp داری اول crisis core رو بازی کن. (ff-d مثله کمبته)
torrent! مال 2008 هم هستند و seed هاشون هم خوبه.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
FF که هیچی ما با کل بازی های SQUARE ENIX از کودکی قرارداد داریم!
و بقول یه بنده خدایی ما با FF زندگی کردیم. به این دلیل که time بازی میتونه چندین ماه زندگیتو بگیره.
فقط 40 پنجاه نفر تو سایت دیونه این بازی ان.
جدیدی ها هم نه به خاطر سبک بلکه به خاطر گرافیک بالای این بازی جذبش شدن.

اگه psp داری اول crisis core رو بازی کن. (ff-d مثله کمبته)
torrent! مال 2008 هم هستند و seed هاشون هم خوبه.

خيلي دمت گرم .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بهترین بازیه PS2 همین FFXII هستش! من چیزی حدود 290 ساعت بازیش کردم و از هر ساعتشم لذت بردم!;) شاهکاره!!

آقا ايني كه گفتي رو داري بزاري واسه dl ؟ يا جايي رو ميشناسي كه بفروشه يا واسه dl گزاشته باشه؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
نیاز به دانلود نیست شما میتونید اونو تهیه کنید هنوز بعضس فروشگاه ها این بازی رو میفروشن بیشتر به نمایندگیهای Westgame مراجعه کنین اونا حتما این بازی رو دارن!;)

k1_khfan

کاربر سایت
Aug 8, 2009
3
ببخشید من تو جنوب نقشه fey wood کردم دو منطقه هست که در منطقه ی اول از چهار جایگاه سه تا روشنه و در منطقه ی دوم از پنج جایگاه سه تا روشن شده تو پایین منطقه ی دوم هم یه در هست و به هیچ وجه باز هم نمیشه وسطش هم یه چیز نورانی هست .خیلی وقته اونجا موندم خواهشن کمک کنید:confused::confused:

k1_khfan

کاربر سایت
Aug 8, 2009
3
ببخشید من تو جنوب نقشه fey wood کردم دو منطقه هست که در منطقه ی اول از چهار جایگاه سه تا روشنه و در منطقه ی دوم از پنج جایگاه سه تا روشن شده تو پایین منطقه ی دوم هم یه در هست و به هیچ وجه باز هم نمیشه وسطش هم یه چیز نورانی هست .خیلی وقته اونجا موندم خواهشن کمک کنید:confused::confused:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
شما برو توی همون منطقه دومی و نزدیک اون دروازه بزرگ.
جلوی دروازه هیولای Belias را احضار کن و Belias در را واست باز میکنه. پشت این در، شهر مقدس Giruvegan( شهر خدایان باستان) هست.

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
با سلام خدمت همه دوستان.ميخوام براتون يه راهنماي كامل از فاينال 12 بزارم.اگه لينكش كار نكرد بگيد درستش ميكنم.(البته اين راهنما به زبان انگليسيه و يه FAQ هستش.ولي خودم كه خيلي ازش استفاده كردم.همه چي هم داره. از توضيح راجع به گيم پلي گرفته تا ماموريت ها و اسپر هاي مخفي و...)
اينم لينك

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
بهترین بازیه PS2 همین FFXII هستش! من چیزی حدود 290 ساعت بازیش کردم و از هر ساعتشم لذت بردم!;) شاهکاره!!

به نظر من FFXII زیاد جالب نبود درسته از نظر گرافیکی خیلی فراتر بود ولی نمیدونم این بازی به دلم ننشست شاید به خاطر TURN BASE نبودنش بود از FF4 اینجوری عادت کردیم :biggrin1:

mor_m44

کاربر سایت
Dec 12, 2010
1
راهنمای فاینال فانتزی

سلام همه برو بچ خوبن راستش من یک زحمت براتون دارمارشیو راهنمای بازی فاینال فانتزی را دارم جمع می کنم بعدش برای همه تون می زارم هر کی راهنمای فاترسی این بازی حالا PS1 یا PS2یا PS3 یا XBباشه فرقی نداره برام بزارین ممنون میشم

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
سلام همه برو بچ خوبن راستش من یک زحمت براتون دارمارشیو راهنمای بازی فاینال فانتزی را دارم جمع می کنم بعدش برای همه تون می زارم هر کی راهنمای فاترسی این بازی حالا PS1 یا PS2یا PS3 یا XBباشه فرقی نداره برام بزارین ممنون میشم

کلا سخت میتونی پیدا کنی ولی هر چند تا پیدا کردین بزارین ممنون میشیم :x
من هم فن ff هستم;) و خوشبختم از اشنایتون:">

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر