Dead Space 2 | PC [پست اول خوانده شود]

هرگونه پست با مضمون مشکل در مورد کرک و دیگر مشکلات مانند مشکلات گرافیکی و نصب بازی باید در تاپیک مربوطه پیگیری شود. در غیر این صورت با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

مشکلات Dead Space 2(کرک,نصب,مشکلات گرافیکی و ...)

با تشکر از همکاری شما.
dead-space-2-300x300.jpg

Visceral Games
EA GAMES
ACTION
TBA 2011​

با توجه به حتمی شدن نسخه ی PC دیدم جای این تاپیک خالیه!
- این قسمت سه سال بعد از شماره اول بازی و دریک ایستگاه فضایی بسیار بزرگ به نام Sprawl اتفاق میفتد.

- ایستگاه Sprawl مدت زیادی است که در مخروبه های یکی از قمرهای سیاره زحل ساخته شده است. سفینه ی ایشیمورا (سفینه ای که داستان شماره اول بازی در آنجا اتفاق افتاد) در مقابل این شهر بسیار بسیار کوچک است. این شهر از قسمتهای مختلفی مانند مناطق دولتی، سازمانی و مناطق عمومی، مراکز خرید، مدارس و کلیساها تشکیل شده است.

- در شماره دوم عناصر ترس حتی بیشتر از قبل شده و از قرار معلوم آیزاک با موقعیت ها و باس های وحشتناک و غیر ممکنی روبرو خواهد شد.

- به گفته سازندگان قدم گذاشتن آیزاک بهتر و کمی سریعتر از قبل شده است.

- آیزاک این بار علاوه بر معلق شدن میتواند در میان فضا به جهت های مختلف حرکت کند. او در این حالت قادر به استفاده از اسلحه نیز خواهد بود.

- اسلحه و دشمنان جدیدی به بازی اضافه میشوند. یکی از دشمنان جدید در بازی بچه های مُرده، لخت و بی لب (البته دندانهایشان کاملا معلوم است!) هستند که با چنگال هایشان شما را به سمت مرگ هدایت میکنند! دشمنان دیگر، موجوداتی گازانبر به دست که با چیزی شبیه به یک زبان بزرگ میتوانند شما را به سمت خود بکشند!، اسکلتها و همچنین موجوداتی که در خفا حرکت میکنند و ناگهانی شما را در گوشه ای گیر می اندازند!
از اسلحه ی جدید بازی هم میتوان به Javelin Gun اشاره کرد.

- و بله! بالاخره این بار شاهد صحبت کردن آیزاک خواهیم بود!! آیزاک در شماره دوم به معنای واقعی معرفی و در کل شخصیت پردازی بهتری از آیزاک ارائه خواهد شد.

- مهمترین قسمت اضافه شدن مولتی پلیر در بازی است! به گفته یکی از سازندگان " این مود واقعا جذاب است. شما در مقابل نکرومورف هایی که توسط انسان کنترل میشود قرار میگیرید."

با تشکر Dreadlord , Dr.ДядsЙ.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: kamyy

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این Dead Space بد جوری بهم چسبید. نکروموفهای خوشگل (:eek:) با آیزاک لال خیلی باحال بودن.
ولی خودمونیم این EA خوب همرو سرکار گذاشت، یه روز گفت پیسیش میاد، یه روز گفت نمیاد، آخر هم گفت میاد.:cool:

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
من که تریلر مربوط به گیم پلی رو دیدم و واقعا حال کردم و همه چیز هم عالی بود .و نوید یک بازی فوق العاده رو میداد.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
واقع بازی پیشرفت کرده هم از لحاظ بصری هم انیمیشن ها ، حرکات ایساک خیلی باور پذیر تر شده واکشن بازی هم دلپذیرتر.
یکی از بهترین های 2011 خواهد بود.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
نمایش دیشب بازی بی نظیر بود!

واقعا عنوان فوق العاده ای شده و حتی مرزهای شامره ی 1 رو هم رد کرده!

بدون شک با کیفیت ترین و ترسناک ترین عنوان Horror این نسل!

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
شماره 1 بازی خیلی عالی بود از تریلر هم ملومه خیلی توپه ولی از خیلی لحاظ میشه به راحتی این رو فهمید که 1کپی تمیز از DOOM 3 به صورت سوم شخص الان که به تازگیDOOM 3رو برای چندمین بار که بازی میکنم وبعد از مدتها که بلاخره پیداش کردم و کارت گرافیکم به راحتی بالاترین پرفرمنس رو ازش میگیره میفهمم چه شاهکاری بود و بنظرم هیچ عنوانی جاش رو نمیگیره....

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
wow تریلر جدیدش عالی بود!

لینک

یه جاش 10 تایی از اون نی نی ها :D که یخوده هم بزرگ شدن تاتی تاتی هم یاد گرفتن ! :D با هم حمله میکنن واقعا بازی ترسناک میشه!

به نظر میاد اینبار بازی مذهبی تر بشه... چون اینبار محیط بازی هم فرق داره فکر کنم سازنده ها خیلی راحت تر بتونن بازیشون رو بسازن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر